hrosik3 Online hrosik3 komentáře u knih

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Pěkný závěr trilogie.

26.02.2019 3 z 5

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley Agatha Raisinová a výletníci z Dembley M. C. Beaton (p)

Nenáročná četba ne jeden večer.

11.02.2019 3 z 5

Smrtící setkání Smrtící setkání J. D. Robb (p)

Opět super!

05.02.2019 4 z 5

Agatha Raisinová a vražedná setba Agatha Raisinová a vražedná setba M. C. Beaton (p)

Odpočinková četba z anglického venkova.

21.01.2019 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Druhý díl jsem četla opět do čtenářské výzvy a musím říct, že se mi líbil podstatně víc než první. Jen ti vojáci se tam tedy vůbec nehodí.

08.01.2019 3 z 5

Agatha Raisinová a zlý veterinář Agatha Raisinová a zlý veterinář M. C. Beaton (p)

Líbila se mi více než první díl.

02.01.2019 4 z 5

Smrtící zrada Smrtící zrada J. D. Robb (p)

Další super čtení ze série.

01.01.2019 5 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Moc hezká kniha, taková laskavější o těžké době.

29.11.2018 5 z 5

Doktor od Jezera hrochů Doktor od Jezera hrochů Miloslav Švandrlík

Pohodové úsměvné čtení.

08.11.2018 3 z 5

Smrtící pomsta Smrtící pomsta J. D. Robb (p)

Nepřestává mě to bavit!

23.10.2018 4 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Neurazí, nenadchne.

19.10.2018 3 z 5

Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Patricia Posner

Kniha je poněkud zdlouhavá a ne moc dobře napsaná. Celkem jsem se nudila, i když jsem se dozvěděla pár nových informací a zajímavostí. Nemohla jsem se pořádně začíst a trvalo mi dlouho, než jsem ji přelouskala.

08.10.2018 3 z 5

Šepot nebes Šepot nebes Candice Proctor

Odpočinková letní četba.

11.09.2018 3 z 5

Brána osudu Brána osudu Agatha Christie

Knihu jsem četla do čtenářské výzvy a bohužel mě zklamala. Knihou se celou dobu táhnou nedotažené náznaky, které jsou příliš zmatené a nudné. Celá kniha působí spíše nepromyšleně. Raději se vrátím k Poirotovi a slečně Marplové.

31.08.2018 2 z 5

Smrtící spiknutí Smrtící spiknutí J. D. Robb (p)

Skvělá knížka, další zajímavá zápletka,moc mě to baví.

21.08.2018 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Více bych rozvedla příběh Elsie. Příběh Reby byl spíš takovým nedotaženým doplňkem. Uvedené recepty ráda vyzkouším

18.07.2018 4 z 5

V utajení V utajení Danielle Steel

Autorka jede na kvantitu,ne na kvalitu.

02.07.2018 2 z 5

Léto jako když vyšije Léto jako když vyšije Eliška Horelová

K této knize jsem se dostala až teď v dospělosti a víte co? Moc se mi líbila. Takové příjemné odpočinkové letní čtení. Z knížky čiší úžasná pohodová atmosféra sluníčka, dobrodružství, vody a sena.

27.06.2018 5 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Vynikající pokračování příběhu!Těším se na 4.díl.

23.06.2018 5 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Ještě lepší, než první díl. Hodně čtivé a Tas tu dostává lidštější tvář. Husitství nemusím, nikdy mi nepřirostlo k srdci. Fanatici, kteří plundrovali zemi a kradli vše, co jim přišlo pod ruku

21.06.2018 5 z 5