hrosik3 hrosik3 komentáře u knih

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

První díl byl super, měl atmosféru, druhý díl je jen slabý odvar, měla jsem potíže dočíst do konce, zbytečně moc postav, dle mého, hlavní hrdinka je protivná, její bratr úchylný a celkově je to postavené na extrémech :( Za mne zklamání.

26.05.2015 2 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Včera jsem dočetla Květy z půdy a nějak se mi nechce věřit, že to je dle skutečné události, má to tak ponurou atmosféru, prostě mě z toho mrazilo. Přečetla jsem si anotace dalšího pokračování a to, jak se to bude dál vyvíjet, je snad ještě horší. Jsem zvědavá na osudy sourozenců, ale přijde mi to depresivní.

25.03.2015 4 z 5

Smaragdová jeskyně Smaragdová jeskyně Ann Maxwell

Těšila jsem se, že si u ní odpočinu u bazénu, ale buď na to nebyla nálada, nebo je to opravdu taková bída..? nelíbilo, nudilo, příběh takový nijaký, příliš detailů při popisu jeskyně, byť by byla sebehezčí, neuchvátilo mě to :(

27.07.2014 2 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Souhlasím s vitmar, neskutečně naivní slečna, řešící hlavně poníze, ten zbytek byla taková kulisa, kniha mi nic nedala, jen jsem žasla, jak může někdo tak naletět, když je neustále slyšet o podobných zkušenostech apod., další knihy mě nelákají ani náhodou

28.06.2014 odpad!

Zima světa Zima světa Ken Follett

Super , fakt jsem se nemohla odtrhnout, jsem zvědavá na třetí díl.

26.06.2014 5 z 5

Synové ďábla Synové ďábla Wolf Serno

Hodně mi to připomíná stylem i obsahem sérii o Katově dceři, taková oddechovka.

09.03.2014 4 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Za mne super napsaná kniha, která mě chytla hned od začátku, včetně doplňkových dokumentů, zpráv, doslovu, doporučuji přečíst všem.

06.01.2014 5 z 5

Pohádky z Větrné Lhoty Pohádky z Větrné Lhoty Daniela Fischerová

děti se při večerním čtení bavily, pěkně napsané

21.09.2013 5 z 5

Hanebná kráska Hanebná kráska Martina Cole

čtivé, moc pěkné, i když začátek poněkud drsný

21.09.2013 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

čekala jsem více, přišlo mi to takové nedotažené, rozhodně jsem se nebála, ani mi to jako krimi nepřipadalo, je to čtivé, to ano, ale jako kdyby autor chtěl nahnat celou knihu v posledních cca 80 stránkách

08.07.2013 3 z 5