Šepot nebes

Šepot nebes https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6358/sepot-nebes-6358.jpg 4 130 20

Jessie přijíždí domů vdát se za muže, kterého jí určila rodina. Žádná škola ji však nemohla připravit na setkání s trestancem Lucasem, který pracuje na jejich farmě. Pátravý pohled jeho očí ji pronásleduje i ve snách a probouzí v ní vášeň, o jaké neměla tušení. Lucas, odsouzený na doživotní nucené práce, dobře ví, že jejich láska nemá budoucnost, ale ani on nedokáže zapudit touhu, která ohrožuje jeho poslední šanci na získání svobody.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Whispers of Heaven , 2001

Prateri
21.04.2024 4 z 5

Víte, co je šepot nebes? Tahle kniha je ho plná. Je to láska šťastná i nešťastná, dokonce může být i zakázaná, společensky odsouzená, ale láska to je. To jsem se v této knize dočetla. Romantika jako hrom mezi trestancem a dcerou bohaté rodiny. Trestanecké kolonie v Austrálii - tak to mám radost, když se někomu podaří z této kolonie zdrhnout. Knihy jsou fajn, je v nich nemožné možné.

Schary
04.01.2024 4 z 5

Romantická oddechovka, výborně se četla. Jako bonus se člověk něco dozví o Tazmanii.

účetní
31.08.2022 5 z 5

Moc krásná kniha, tato autorka píše krásné příběhy, a i když doba, prostředí a téma jejích knih vyvolávají v duši někdy spíš smutek nad osudy hlavních hrdinů, jelikož si lze lehce představit, že jsou to osudy skutečných lidí z té doby, přesto se její knihy krásně čtou a zanechávají v nás hluboké zážitky, ty vážnější a smutnější ale i ty romantické.

Arsi
04.08.2021 4 z 5

Krásné počteníčko. Příjemný román.

Sharona73
14.02.2019 5 z 5

Letni oddychovka, ale libila se mi.

hrosik3
11.09.2018 3 z 5

Odpočinková letní četba.

ctenarkaEva
03.09.2018 3 z 5

Oddechová kniha, červená knihovna jako stvořená pro letní pohodový den nebo naopak pro deštivou sobotu, kdy vás přenese do úplně jiného prostředí a společnosti

Pavlaj
23.08.2018 4 z 5

Ona je bohatá princezna, on je špinavý ponižovaný trestanec. Ukáže se, že ona má nekonformní názory a on je ve skutečnosti citlivý, inteligentní, vzdělaný....to není žádný spoiler, protože zápletku a konec odhadnete po prvních třech stránkách. Červená knihovna jak vyšitá. Uznávám ale, že výborně napsaná. Reálie trestanecké kolonie jí činí snesitelnou a jako letní čtení je to vlastně docela fajn, minimálně pro ty, kdo jsou jako já zbláznění do románů z doby osidlování Austrálie. Tak okolo 70%.

DUNIKO
05.05.2018 5 z 5

Krásné čtení hlavně ten konec.

laura
16.10.2017 5 z 5

Nádherná kniha plná příslibů, lásky, touhy... Člověk by se nikdy neměl vzdávat svých snů, i když se zdají beznadějné... I když nikdy nedoufáte, že by se mohly splnit - přesto stojí za to bojovat. Velmi čtivé, chytí vás za srdce, a už nepustí...

moudivlacek
27.08.2017 5 z 5

Krásný román, od kterého od počátku nebudete chtít odejít, dokud nedojdete na konec příběhu.
Nádherná ukázka z dob kolonií, kruté a tvrdé morálky, rozdělení na společenské vrstvy a příslušnost k nim. Opovrhování člověkem, který bránil svou vlast, svou rodinu či jen své názory, který se nenarodil do bohaté kolébky, který nebyl tím správným bohatým Angličanem.
Proto také tolik manželství dohodnutých rodiči bylo bez lásky. A není divu, že vždy se našel někdo, kdo toužil se vzepřít rodině i morálce a celé společnosti, a žít svůj život a hlavně prožít ho s láskou.
Co více dodat - jen mé doporučení.

havrmoni
15.08.2016 5 z 5

Zase jedna z těch, od kterých se nemůžu odtrhnout a čtu téměř na jeden zátah. Tady mi trochu chyběl epilog, tento závěr byť hezký ve mě budí pocit,že tu něco chybì.

TaLu
17.06.2015 4 z 5

Od autorky jsem přečetla téměř všechny knihy. A až bude v knihovně k vypůjčení nějaká její další kniha, tak si ji určitě přečtu.
Líbí se mi ta směs romantiky a napětí, která v jejích knihách je.
I když tato konkrétní kniha se mi líbila o trochu méně, než její ostatní.

Dreisii
10.03.2014 5 z 5

Krásný příběh který vás nenechá klidnými dokud nebudete vědět jak to dopadne! Krásný :)

Rad1
11.11.2013 5 z 5

Krásný příběh, knihu jsem přečetla jedním dechem. Nechybí zde erotické napětí a opravdová láska, která přináší oběti. Romantické a oddechové čtení

miruska1
27.10.2013 5 z 5

Kniha sa čitala dobre od začiatku až do konca. Pribeh sa mi veľmi,veľmi pačil.

PomněnkaPrvní
11.06.2013

Moc krásný příběh, který vezme za srdce a dlouho si děj uchováte v paměti. Nejednou jsem slzela při scénách, kdy je zřejmé, že Jessie s Lucasem prostě nemají společnou budoucnost. Ale protože jsme na poli červené knihovny... :o)

evasamankova
18.05.2013 3 z 5

Oddychová nenáročná knihy ze škatulky "červená knihovna". Pro mě příjemné odreagování mezi četbou náročnějších knih. Hodnotím ji jako průměr, protože zhruba do poloviny se nic moc v knize nedělo, až samotný konec byl živější.

Evaevelína
11.12.2011 4 z 5

jj moc pěkný...jsem ráda že všechny knihy od CP vlastním, a to díky těchto stránek.

Charley
04.04.2011 5 z 5

Tuhle knížku mám strašně moc ráda. Nádherný příběh. CP skvěle píše.