HoneyMM HoneyMM komentáře u knih

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Knížky od Sophie jsem objevila úplnou náhodou v knihkupectví, když jsem měla nouzi o čtivo a po prvních dvou jsem je začala vyhledávat. Sérii s Becky jsem začala číst záhy a zprvu mě bavila. První díl jsem, ale už nesehnala, až teď... A protože už to je pár let zpátky a o několik dílů dále, je tím moje hodnocení hodně ovlivněno (hlavně asi tím věkem :-) ) Za mě nic moc, Becky už mě prostě štve. Je blbá od prvního do posledního dílu, takže mi už začala za tu dobu lézt dost na nervy. Možná si říkáte, proč jsem to teda četla? Prostě jsem chtěla přečíst i ten první díl. A zase nejde o náročné čtení a čte se to pohodově, na oddych.

18.03.2020 1 z 5

Můj (téměř) dokonalý život Můj (téměř) dokonalý život Sophie Kinsella (p)

Klasická oddychovka od Sophie... Tyhle příběhy mám od ní ráda. Pro dnešní dobu je v ní i pravdivé to,že jak se prezentuješ on-line ještě neznamená,jak ve skutečnosti žiješ.

19.02.2020 3 z 5

Báječné nakupování v Hollywoodu Báječné nakupování v Hollywoodu Sophie Kinsella (p)

Jak jsem měla dřív Becky ráda, tak teď mě pro změnu pěkně štvala. Čeho je moc toho už je příliš... Ráda se budu vracet k předchozím dílům, ale touto knihou jsem s postavou Becky skončila.

19.02.2020 1 z 5

Královna povětří a temnoty Královna povětří a temnoty Cassandra Clare (p)

Snad bude stačit jako hodnocení, že jsem zanedbávala spánek, abych věděla co bude dál... Ne každá pasáž či kapitola mě osobně bavili. To se najde v každé knížce, i té nejoblíbenější. Celkově se mi knížka líbila a oceňuji konec, který dává prostor pro pokračování stejně jako z části otevřený konec.

19.02.2020 4 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Jediné... Kde je třetí díl :-) Tohle mě napadlo, hned jak jsem dočetla poslední řádky a konec písmenek. Takže na seznam vánočních dárků přibyla další knížka.

04.01.2020 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knížka mě bavila a těším se na další díl...

08.02.2015 4 z 5

Tichá hrůza Tichá hrůza Tomáš Korbař

Příjemně děsivé počtení ...

30.10.2014 4 z 5

Báječné mininakupování Báječné mininakupování Sophie Kinsella (p)

Ve všech dílech o Becky jí jednu chvíli miluju a další nenávidím, ale jedno se musí autorce nechat... Vytvořila postavu a děje, které při čtení baví! :)))

14.04.2013 5 z 5

Whisky s ledem Whisky s ledem J. A. Konrath

I když jsem se při čtení trochu bála, stejně jsem jí nedokázala ani v noci odložit :) Výborná a čtivá knížka!

01.09.2012 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Po přečtení série Nástroje smrti jsem ráda, že je další série a pořád co číst :-) Komu se líbili Nástroje smrti bude se mu líbit i tohle volné pokračování.

04.01.2020 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Těžko se mi knížku hodnotí, protože jsem prvně viděla film a až potom četla knížku... Počtení to nebylo špatné, ale trvalo mi než jsem se do knížky začetla. Nejvíc mě bavily části napsané Amy, ty Nickovi nic moc... Přece jen jsem, ale čekala nějaký konec a uzavření toho všeho. Takhle mám pocit, že jsem knížku ještě nedočetla...

05.10.2015 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Osobně mě knížka chytla až v druhé polovině a závěr mě opravdu překvapil.

07.07.2015 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl byl napínavý a jsem zvědavá jak dopadne třetí...

09.03.2015 3 z 5

Tajemství domu Bordenů Tajemství domu Bordenů Evan Hunter (p)

Ze začátku mi trvalo než jsem se vůbec v přípěhu zorientovala. Výslechy byly zdlouhavé a neústálé opakování (i když autor naštěstí nepřepisoval vše) mě místama vůbec nebavilo. V druhé polovině knížky už měl děj větší spád a vše začínalo dávat i nasnější obrysy. Konec knížky byl i přes fikci autora uvěřitelný a logický. Vše tak do sebe zapadolo, i když autor kombinoval fakta ze soudních zápisků a poznámek z té doby se svým vyprávěním, jak by vše mohlo asi být.

11.01.2015 3 z 5

Královnina guvernantka Královnina guvernantka Karen Harper

První knížka tohohle žánru a musím říct, že moc pěkná :)

21.08.2014 4 z 5

Svatební noc Svatební noc Sophie Kinsella (p)

Upřímně, mě knížka ze začátku moc nechytla... Dokonce jsem jí asi na měsíc odložila, rozečtenou po pár kapitolách. Nakonec jsem se k ní, ale zase vrátila. Druhá polovina knížky, už byla přece jen vtipnější :)

08.08.2014 3 z 5

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Popravdě mám od Sophie radějí knížky z řady Shopaholik a další podobně vtipné knížky... Neděle u bazénu ve mě nezanechala při čtění žádné nadšení ani jiné pocity. Zkrátka jsem jí přečetla...

09.05.2014 2 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Byla jsem zvědavá jaká knížka bude, jelikož se jinak vymyká mému oblíbenému humornému žánru od Sophie... Čtivá, pohodová, ale nějak mi chyběl konec knížky. Po poslední stránce mi zůstalo ještě několik nezodpovězených otazníků... Neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne.

11.04.2014 3 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Pohodová četba na dovolenou ;) Sice knížka nebyla tak vtipná jako jiné od Sophie, ale i tak jsem si u její četby krásně odpočinula.

08.09.2013 4 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Tak trochu návod na co nezapomenout při nákupech pro mimčo a hlavně nepřehánět jako Becky :)) Vtipné a krásné počtení!

14.04.2013 5 z 5