Havrnka Havrnka komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Dobrý. Takový sladkohořký, ale opravdu dobrý!! Doporučuji.

24.11.2021 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Nejsem milovnicí psychologických příběhů. Ze začátku knihy se mi do děje nedařilo proniknout. Několikrát jsem i byla přesvědčená, že přestanu číst. Ale "něco.." mi nedalo a já pokračovala. Nakonec se mi příběh nezdál ani tak hrozný.

17.11.2021 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Moje první kniha autorky. Kniha mě velmi mile překvapila. Děj detektivky byl plný napětí a hlavně se odehrával v krásném prostředí Beskyd.

11.11.2021 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Tak mě se Imitátor nelíbil. Děj mi připadal roztříštěný a nijak napínavý. Zatím nejlépe z krimipříběhů D.Cola považuji Hadrového panáka.

30.10.2021 2 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

(SPOILER) Kniha opět nezklamala. Napínavý, místy až děsivý děj. U tohoto dílu jsem špatně odhadla pachatele. Můj typ byl Dennis, ale skutečný pachatel mě překvapil. Opět struhující dílo. Děkuji autorům.

21.10.2021 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Opět strhující čtení. Jsem ráda, že takoví zločinci,jako byl Jurek Waltera, jsou pouze literárními postavami.

15.10.2021 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Pomalejší rozjezd děje, ale postupně začne gradovat! Chvílemi jsem měla i husí kůži. Opět jednička!!!

03.10.2021 5 z 5

Eliáš a babička z vajíčka Eliáš a babička z vajíčka Iva Procházková

Bylo krásné užít si dovolenou s vnoučaty a večer jim před spaním číst tento hezký, vtipně napsaný příběh.

03.10.2021 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Uff, zase napínavý, strhující děj odzačátku až do konce. Jedinečné, jako všechny předcházející díly.

01.10.2021 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Opět strhující a velmi dobré čtení. Jdu na další pokračování.

01.10.2021 5 z 5

Tvar noci Tvar noci Tess Gerritsen

Knihu jsem četla pod českým názvem Temný stín noci. Překvapil mě její námětem, když jsme zvyklí od této autorky na klasické detektivky. Toto je kniha s mírně romantickoerotickým podtextem.

09.09.2021 4 z 5

Dva v buši Dva v buši Gerald Durrell

Knihy pana Durrella jsou psané s humorem a poutavě. Člověk má pocit, že je s autorem na jeho cestách po celém světě.

Den mrtvých Den mrtvých Mark Roberts

Mark Roberts mě zaujal již knihou Mlčet jako hrob, kterou jsem četla jako první. Děj této knihy je opět napínavý a strhující.

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Napínavý krimi příběh. Místy hodně krvavý, ale přesto dobře čtivý.

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Do knihy jsem se nemohla ze začátku začíst. Ale postupně jsem se ponořila do osudů rozvětvené rodiny dědy Leopolda.
Daleko více se mi líbily knihy Hana, Slepá mapa a Tiché roky.

28.08.2021 4 z 5

Doktor v nemocnici Doktor v nemocnici Jiří Pejša

K této knize jsem se vrátila po mnoha letech. Jsou zde popsané příběhy pacientů nemocnice v Klatovech v době druhé světové války.

Johana Johana Iva Hercíková

Kniha o dětství a dospívání naší spisovatelky Karolíny Světlé. Bylo mi líto, jak násilně byla donucena k přechodu na německý jazyk.

28.08.2021 2 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Kniha mé oblíbené autorky vyprávějící příběh z dávné minulosti.

27.08.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Na svou dobu kniha s odvážným námětem. Až s podivem, že v puritánské zemi jako je Anglie vůbec vyšla.

27.08.2021 3 z 5

Zachráněné dopisy Zachráněné dopisy Sandra Brown

Hezké romantické oddechové čtení. Knihy Sandry Brown jsou čtivé všechny. Ať se jedná o romantiku nebo napětí.

27.08.2021 5 z 5