havrmoni havrmoni komentáře u knih

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Četla jsem ho jako poslední,protože jsem ho nemohla sehnat a líbil se mi moc. Navnadil mě opět se začíst do celé série,takže jdu na to :-)

02.01.2015 5 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Dobře se to četlo a líbilo se mi to, hlavně je lepší než druhý díl. A to kvůli hrdince. Tato byla paličatá,ale měla proč,chápala jsem její důvody.

01.01.2015 5 z 5

Podivné manželství Podivné manželství Johanna Lindsey

Nádhera,opět jedna ke které se budu vracet.

29.12.2014 5 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Krásný příběh,trochu mi to stylem připomnělo sérii Bow Street Runners a ta se mi líbila hodně.

26.12.2014 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Nádherná jako všechny v této sérii.

25.12.2014 5 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Tak tohle je opět krásná kniha,moc se mi líbí jak jsou k sobě upřimný,žádný přemýšlení chci nechci. Je tam víc sexu než v jiných,ale vzhledem k dlouhé abstinenci se není co divit, :-). Tato kniha je asi ta moje nej.. nejdéle mi zůstala v paměti a mám ji nejradši ze všech. Možná je mi bližší kvůli věku hrdinů,už taky nejsem žádná dvacíta :).

24.12.2014 5 z 5

Muž jenom pro mě Muž jenom pro mě Johanna Lindsey

Mě se kniha líbila docela dost. Určitě se k ní ještě vrátím.

23.12.2014 5 z 5

Horúce srdce Horúce srdce Johanna Lindsey

Western a romantika,proč ne. Hrdinka na můj vkus moc ubrečená,ale ne fňukna,takže dobrý :-). Taky má zpřeházené stránky .

22.12.2014 5 z 5

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

Mě se kniha líbila,vtipná,svižná,hrdinka žádná pipka. Ophelie nebyla žádná velká intrikánka,jen rozmazlené děcko,které je zvyklé mít vše za každou cenu. Pomluvy byli,jsou a budou,dokud je hloupí budou poslouchat a ono toho využila. Jsem zvědavá na další díl :-)

21.12.2014 5 z 5

Skandální manželství Skandální manželství Johanna Lindsey

Opět jedna povedená romantika :-)

19.12.2014 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Moc hezká historická romance.

18.12.2014 5 z 5

Síla lásky Síla lásky Johanna Lindsey

Zápletka dobrá,rytíř je i se svým drsným chováním stejný jako většina v hist. románech z té doby. Co mi vadilo je (opět) umanutá a příliš hrdá hrdinka lady Brigitte, v situacích,kde to ani nebylo zapotřebí a tím mi to přišlo i méně romantické.

18.12.2014 4 z 5

Kouzlo polibku Kouzlo polibku Linda Needham

Kathryn je opravdu samostatná a jeho zámek promění v sirotčinec. Dobrá myšlenka,ale nic jiného než zachraňovat hladovějící děti jí v podstatě nezajímá. Jared je v této knize jen taková ozdoba pro lepší čtení,buď se jí přizpůsobí nebo odejde. A to je v tomto duchu až do konce. Čtyři hvězdičky jen za Jareda :-)

17.12.2014 4 z 5

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Přečteno jedním dechem během chvilky, bavilo mě to :-)

17.12.2014 5 z 5

Ztracená nevěsta Ztracená nevěsta Linda Needham

Moc hezká,další od této spisovatelky a opět oceňuji,že hl. hrdinka je kurážné děvče.

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Zhltla jsem ji zrovna jako ten první díl,nádhera.Miluju ,,darebáky", možná o kousínek se mi líbila víc než předchozí a to jen kvůli Derekovi .

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Přečteno jedním dechem, moc hezké.

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Pěkné svižné,romantické s trochou napětí. Opět autorka nezklamala.

15.12.2014 5 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Tak tohle je další která se zařadí mezi mé nej. Mezi ty řadím knihy,které když dočtu jsem v pokušení číst ji znova a hltat každé slovo, vtipný,dojemný a neuvěřitelně romantický příběh.Mohu jen doporučit.

14.12.2014 5 z 5

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Jedním slovem úžasná, první díl se mi líbil taky,ale tenhle byl víc dobrodružný :-) Nejvíc jsem se zasmála rozhovoru Maxe se ženou ,,Čemu se směješ ?" ,,Ale, vzpomněl jsem si na pohovku,cos ji nechala potáhnout tím kluzkým modrým damaškem. Napadlo mě,jestli se na něm udrží déle než my. :-) :-) :-) No kdo by nemiloval Maxe a Justyn je stejný.

13.12.2014 5 z 5