havrmoni havrmoni komentáře u knih

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

Další pěkný díl a určitě další neméně zajímavý před námi. Konečně se v tomto díle vše a všichni pospojovali.

01.11.2023 5 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

To je naprosto příšerný tyhle otevřený konce. Normálně bych to zakázala. Další díl bůh ví kdy a zrovna takový hezky rozjetý díl. Ach jo.

28.10.2023 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Docela jsem překvapena, jak mě to bavilo. Občas jsem sice kroutila hlavou nad hrdinkou, které odešel mozek pokaždé v přítomnosti Kadena, ale co už. Takový detail mi nijak nebránil ve čtení docela zajímavého příběhu. Příběhu s otevřeným koncem, což mě vždy nutí k vytí zrovna jak ti vlci v knize. Mám štěstí, že mám oba díly. Jenže jsou čtyři.

27.10.2023 5 z 5

Okouzlení medvěda Okouzlení medvěda Anna Lowe

Tohle bylo ještě akčnější a oba hrdinové moc sympatičtí. Bohužel to stále nejde tak do hloubky, jak bych si přála.

26.10.2023 4 z 5

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

Opět nenáročná fantasy oddychovka. Zápletka akčnější, ale hrdinka z předchozího dílu byla lepší. Tahle byla taková, jako pomalá, naivni, nevím jak to vyjádřit. Docela mě to baví, jen se to více méně soustředí na osudovou lásku pak trochu na osudové kameny a minulost hrdinů a vše kolem nich je pouze okrajové.

25.10.2023 3 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Taková krátká oddechovka se světa fantasy. Nebylo to špatné.

25.10.2023 3 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Jako vždy nádhera.

23.10.2023 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Je to kratší, ale hezké. Pohodové, oddychové a velmi láskyplné. A ty epilogy , to je přesně to , co mě zajímá u každé knihy. Co bylo dál. Ne za týden, rok, ale za pár let. Tady v této sérii se krásně uzavírají osudy a my víme ..... Na konci každé knihy od této autorky bývám taková spokojená a ráda se k jejím příběhům vracím. Je mi v nich dobře. A o tom to je.

22.10.2023 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Docela mě to bavilo číst i když Lucy byla taková no já nevím, zvláštní? Tak nějak jsem si s ní nevěděla rady. Ale jako jó, taková nenáročná oddechovka.

20.10.2023 3 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

(SPOILER) Je to opět velmi povedená kniha s historickým pozadím a událostmi té doby. To se mi fakt líbí. Oproti prvnímu dílu, kde mi byla hrdinka velmi sympatická, mi ve druhém a v tomto díle hrdinky přišly moc úzce zaměřené a radikálnější než si sami myslely. Navíc Hattie mi občas připomínala naivniho snílka. Ta část ve Skotsku se mi moc líbila, Hattie se tam něčemu přiučila, ale stejně jsem stále měla pocit, že se snaží Luciana změnit k obrazu svému. To potom a odloučení, aby si něco dokázala, no nevím. Nějak mě přišlo, že ona pořád něco očekává od něj. A co on? Chápu potřebu svobody žen, ale zrovna Lucian byl ochotný ke kompromisu a pomoci jí v její snaze něco změnit a pomáhat ostatním apod.
Moje názory a pocity ohledně Hattie nemění nic na tom, že tato série je úžasná a skvěle napsaná. A já se těším na další díl.

19.10.2023 5 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Takové jednoduché a oddychové.

16.10.2023 3 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Tohle už bylo lepší a jak se ukázalo, oproti prvnímu dílů, jsou opravdu drsní. Na hrdinku si musíte zvyknout, ale jen chvilku pak už je v pohodě. Líbí se mi ty bonusové kapitoly. A navnadila mě ukázka z dalšího dílu. Takové odpočinkové čtení.

13.10.2023 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Erotika trochu romantika, teda jak pro koho a mafie. No kolem té to jen tak chodilo, takový náznaky a ,,akce" zlých hochů nějaká ta mrtvola se mihla. Vše jen okrajově. Bratři byli celkem zajímavý naopak Brook vůbec. Tentokrát je to opravdu relaxační pohádka pro ženy. Naopak bonusová kapitola byla fakt vtipná a vydala za celou knihu. Těch pár stránek má u mě za 5*

13.10.2023 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Nebylo to špatný, taková pohodovka. A snad poprvé jsem četla knihu,kde byla žena úspěšnější a bohatší než muž a najala si ona jeho a ne naopak. Bohužel mi hrozně vadily ty její myšlenkové pochody, někdy byla jak kolovrátek neustále dokola to samé. A to skoro až do konce. Nebýt Hudson takový jaký byl, tak by každého jiného od sebe opravdu odehnala. Jinak to, ale vůbec nebylo špatné čtení.

12.10.2023 3 z 5

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Tak tohle bylo.. jo to bylo. Tohle se fakt povedlo, za mě naprostá paráda. Oba dva, jak Evie tak Merrick byli velmi sympatičtí. Oba si nesli na zádech nějakou tu zátěž a museli se s tím poprat. Moc dobře se mi to četlo. Je to jedna z těch knih, kdy na konci uděláte ách, ne epilog i když ten byl taky fajn, ale konec. Konec, kterým se vrátíte na začátek.

10.10.2023 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Mám ráda sérii Počkám na tebe. Pak jsem dlouho od této autorky nic nečetla a teď bum, zas taková krásně napsaná kniha. Citlivé téma, které je hezky popsané. Hrdinové se v tom zbytečně nepatlají, dokáží dělat kroky v před i když jen malé a pro někoho nepodstatné. Při projevu o důležitých lidech v našem životě jsem zaslzela. Je to hodně pravdivé. Takže pokud přemýšlíte jestli číst tuto knihu a nejste si jistí, páč vám je už daleko více, tak jako mě, neváhejte, stojí to za to.

29.09.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

(SPOILER) Tentokrát trochu zklamání. Podobnost s britskou královskou rodinou čistě náhodná?? No to je něco co jde úplně mimo mě. Chloe se ve třiceti chová nevyzrále hlavně v situacích, které v podstatě prověřují vztahy . Ano, ten hon na ,,čarodějnice' byl na nervy, ale i tak mohla stát při Tylorovi. On byl tak sladký a zamilovaný, že mi ho fakt bylo líto. Omluvy a přijetí zpět do rodiny, no nemusel by být vždy happy end na všech frontách. Ono je to i těžko uvěřitelné. Rozhodně, ale na tuto autorku nezanevřu, i když toto nebyl až tak úplně můj šálek.

28.09.2023 3 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

(SPOILER) Sladká romantickoerotická oddechovka. Zpočátku to vypadalo celkem fajn pak se to zvrtlo na sex, spoustu myšlenek Dillon a zase sex. Když opustili ostrov, tak zas něco trochu o jejich životě, ale nic do hloubky. Takže jak už jsem se zmínila, je to opravdu hodně oddechové, což někdy vůbec nevadí.

25.09.2023

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

(SPOILER) Rovnice lásky byla bezva, bavilo mě jí číst. Tohle nezávislé pokračování mě moc nezaujalo. Fizzy jsem nějak nepřišla na chuť a celou dobu jsem měla pocit, že o pět let mladší Connor je vyzrálejší než ona. Možná to bylo i tou délkou, že se mi to strašně táhlo, nemělo to ten správný spád. A ačkoliv mi byl Connor hodně sympatický a fakt takový ten správňácký hrdina romancí, tady to na víc jak 3* pro mě nebylo. Kdyby jsme sledovali to co diváci a na konci wow, to bylo jasný jak to mezi nimi jiskřilo, možná by to bylo jiný. Takhle si začali už před tím a celé to natáčení bylo o ničem. Nezáživné a zbytečné. Ale to je můj názor a jiným čtenářům se to může jevit jinak. Takže se dejte do čtení a posuďte sami.

23.09.2023 3 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

No co k tomu říci. Krásně a citlivě napsané. Ostatně jako vždy. I když tohle je trošku depresivní a smutné. No i tom je život.

21.09.2023 5 z 5