Projekt šéf

Projekt šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514703/bmid_projekt-sef-OPf-514703.jpg 4 72 7

Vraj neschopná kandidátka! To sa ešte uvidí. Merricka som spoznala na pracovnom pohovore. Vlastne nie, stalo sa to o dvadsať minút skôr, keď mi vtrhol do kabínky na prezliekanie v jednom butiku. Polonahá som sa naňho osopila a potom mu zabuchla dvere pred nosom. Preto si určite viete predstaviť, ako som zamrzla, keď som zistila, že ten grobian je môj potenciálny šéf. Zdalo sa mi, že ma nespoznal. Omyl! Pohovor sa skončil hádkou, po ktorej ma vyprevadil so slovami, aby som si šla ovoniavať podpazušie. Viete, v kabínke ma prekvapil v chúlostivej situácii. Na svoju obranu však musím povedať, že som dve hodiny trčala v rozhorúčenom metre, a tak som si chcela byť istá, že to zo mňa necítiť. S touto prácou som sa teda v duchu rozlúčila, až kým som si v maile nenašla pozvánku na druhé kolo pohovoru. Prečo mi po takom fiasku dali šancu? Vysvitlo, že Merrick ma chce zamestnať iba preto, lebo ma považuje za najmenej schopnú kandidátku. Predstavenstvo firmy ho totiž núti vytvoriť pozíciu firemného terapeuta, o ktorého on nestojí. Nemienila som pracovať v spoločnosti, kde sa očakáva moje zlyhanie. No rozmyslela som si to, pretože by som rada dokázala opak. Svoj pokus som nazvala Projekt šéf.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

The Boss Project , 2022

miruska1
23.04.2024 4 z 5

Mala som problém sa začítať, myslím, že to Bolo prekladom - přišel mi hrozný. Příběh bol zaujímavý, páčil sa mi.

brečo
24.03.2024 4 z 5

Veľmi dobrá kniha.. prečítaná za deň, avšak niektoré motívy boli podobné ako v predošlých autorkiných knihách.

keiko33
13.02.2024 4 z 5

Nebolo to zle, ale ani nič extra. Taká priemerná romantika. Chýbalo mi tu viac emócií. Jediné čo ma fakt bavilo boli rozhovory Evie, ako terapeutky.

havrmoni
10.10.2023 5 z 5

Tak tohle bylo.. jo to bylo. Tohle se fakt povedlo, za mě naprostá paráda. Oba dva, jak Evie tak Merrick byli velmi sympatičtí. Oba si nesli na zádech nějakou tu zátěž a museli se s tím poprat. Moc dobře se mi to četlo. Je to jedna z těch knih, kdy na konci uděláte ách, ne epilog i když ten byl taky fajn, ale konec. Konec, kterým se vrátíte na začátek.

Anna195
15.09.2023

Ak hľadáte milú oddychovku z kancelárskeho prostredia tu si určite prídete na svoje. Jedná sa o typickú keelendovku, na ktorú sme všetci zvyknutí, len tu mi čosi chýbalo, ale k tomu sa ešte dostanem.

Opäť autorka vymyslela úsmevné prvé stretnutie našich hlavných postáv, toto Vi jednoducho vie. Merrick aj Evie patria medzi tie silné postavy. Oboch skúšal osud a samozrejme sa o ich problémoch postupne dozvedáme, najmä, čo sa týka Merrickovej minulosti. A tu som bola rada, že nám autorka postupne dávkovala jeho minulosť, keďže takto ma čítanie viac a viac bavilo a postupne som si dávala všetky súvislosti dokopy. No veľa udalostí sa vysvetlí až na konci príbehu.

Tu sa mi veľmi páčilo ich postupné zbližovanie, pri čítaní som mala pocit, že práve ich dvoch môžem stretnúť aj v realite. Jednoducho ich autorka vytvorila veľmi reálne, čo bolo podľa mňa len plus.

Čo mi v príbehu chýbalo bolo viac chémie medzi nimi. Aj keď to medzi nimi išlo všetko tak prirodzene a aj z nich cítite vzájomnú lásku, len na mňa tam bolo málo iskier. Čosi viac mi tu chýbalo, takže tu je určite menej vášne než v iných keelandovkách.

kristy.books
09.09.2023 4 z 5

Projekt šéf je príjemná romantická oddychovka a ako som už u Vi zvyknutá, čítala sa mi ľahko a rýchlo, stránky mi samy ubiehali pod prstami. Autorka je už pre mňa určitou zárukou, že dostanem dobrý príbeh, pri ktorom si oddýchnem. Má aj lepšie knihy? Rozhodne, ale páčilo sa mi, že táto novinka nebola až taká pikantná, skôr jemnejšia (ale nebojte sa, nechýbali aj nejaké pikantné scény).

Evie bola šikovná mladá žena, ktorá si prechádzala náročným obdobím. V deň svojej svadby zistila, že jej snúbenec ju už niekoľko mesiacov podvádza s jej najlepšou kamarátkou. Aby toho nebolo málo, o tomto svadobnom debakli si hovorila celá spoločnosť. V detstve ju sklamal otec, teraz zasa jej láska, preto sa nemožno čudovať, že mala problém dôverovať mužom. Udalosti jej detstva ju priviedli aj k výberu povolania - terapeutke. Bolo vidieť, že práca ju baví a rada pomáha ľuďom. Aj jej nápad s výstavbou a prenajímaním domčekov na strome v sebe niesol peknú myšlienku. Obľúbila som si aj jej sestru, bolo cítiť, že sa majú veľmi rady a vždy sú tu jedna pre druhú.

Aj Merricka dosť ovplyvnili udalosti spred pár rokov, po ktorých sa uzavrel a takmer nikoho si nepripustil bližšie k telu. Pod maskou tvrdého biznismena sa skrýval citlivý muž, ktorý sa stále nevyrovnal s veľkou bolesťou. V príbehu sa nachádzalo aj niekoľko kapitol z minulosti, v ktorých sme sa dozvedeli, čím všetkým si prešiel.

Nesmiem zabudnúť spomenúť ani jeho babičku Kitty, ktorá mi tiež prirástla k srdcu. Ukázala nám, že vek je len číslo a že na niektoré veci nikdy nie je neskoro. Mala v sebe nesmiernu energiu, ktorou by zahanbila aj niektorých teenagerov. Nemala problém povedať, čo mala na srdci a neraz ma svojími hláškami dobre pobavila.

Chémia medzi Merrickom a Evie od začiatku fungovala, tam sa nedá nič vytknúť. Páčilo sa mi, že autorka im dopriala čas na spoznávanie a zbližovanie.

Určitú výhradu by som však mala k záverečným kapitolám. Zdalo sa mi, že sa zrazu všetko dialo nejak moc rýchlo. V týchto momentoch ma trochu naštval Merrick, ktorý sa bez jediného vysvetlenia stiahol, Evie si to nezaslúžila. Mohol sa k tomu všetkému postaviť ako chlap a aspoň jej povedať pravdu. Na tomto mohla autorka viac popracovať.

lusitta05
29.08.2023 4 z 5

Myslela som si, že to bude taká jednoduchá jednohubka,ale nakoniec celkom zaujímavá zápletka a pekný koniec.

romantika

Vi Keeland