Hany.Honey Hany.Honey komentáře u knih

07.12.2018 2 z 5

London Road London Road Samantha Young

Ne, opravdu to nešlo.

21.10.2018 odpad!

Příběhy skutečné odvahy Příběhy skutečné odvahy Bear Grylls (p)

Známé i méně známé příběhy hrdinů, které se dobře čtou a nedej bože, je takto zažít.

02.10.2018 3 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Mohlo by to být zajímavé. Nevšední prostředí, sympatický hrdina... Ale nebylo. Postavy neživé, děj neuchvacující.

02.10.2018 1 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Moje prvotina a hodnotím velice dobře.

13.02.2018 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Nejslabší díl. Do 130 stran naprostá nuda, hlavní postavy mi k sobě vůbec nešly.

25.11.2017 1 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Klasika. Pohoda, dobrý.

07.11.2017 3 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tentokrát jsem knihu několikrát odložila, nepřečetla jsem to s takovým nadšením jako všechny před tím. Ale příběh samozřejmě dobrý, když se začtete, Harry už je čím dál víc opotřebovanej, uvidíme jak se dá dokupy po pseudo smrti a jak se bude připravovat na veselku s Ráchel. Tímto doufám, že Policie bude lepší.

02.11.2017 3 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Asi nejmíň zábavnej díl ze všech. Zdlouhavé, chtěla jsem v polovině odložit.

23.09.2017 1 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Na mě asi moc komorní. Marco a Anne. Chvilkama větší spád a konec, který sice překvapil, ale už jsem byla ráda, že je.

29.08.2017 2 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Klasika od těchto autorek. Člověk ví, co má od těchto knih očekávat. Je to pro mě oddychové čtení mezi detektivkami a krimi.

04.08.2017 2 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Zajímavé téma, mělo to spád až na pasáže s Brannanem, který mi trochu vadil a tím pádem i zabedněnost hl. hrdinky.

22.07.2017 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Perfektní kniha. Dobře jsem se pobavila.

24.05.2017 3 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Tak asi tohle nebude můj styl. Nevím přesně, co mi na této autorce nesedí. Zbytečně dlouhý román, do postav se i přes to nedalo vžít a nijak zvlášť s nimi sympatizovat. Čekala jsem lepší vykreslení kláštera, jako místa, kde se člověk jen tak neocitne, ale nijak zvlášť působivé. Vrah mě ale překvapil, takže to bylo celkem dobrý.

22.02.2017 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Dobrý příběh, hrdina mi byl sympatický, škoda jen, že dopadl tragicky. Čekala jsem uvolněnější styl, jako v Lovci hlav.

19.10.2016 3 z 5

Hříšné vztahy Hříšné vztahy Petra Poncarová

Nijak zvlášť strhující. Předvídatelný konec. Manželství a majetek se neopouští...

19.10.2016 2 z 5

Provokatér Provokatér Karin Fossum

Jedním slovem SÍLA! Zatím nejlepší, co jsem od autorky četla. Nejvíc mě sebralo to, jak dopadl ten malej kluk v lese, rozervanej vypuštěnými psy. To se mi udělalo úplně mdlo. A konec dědy mě taky zamrzel. A celkový konec knihy taky nedopadl nijak jednoznačně, jako obvykle u Fossumové bývá zvykem. Asi bych si už na to měla zvyknout....

13.10.2016 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Lepší než netopýr, ale chvílemi jsem se ztrácela v překotném ději. Konec překvapil, vraha jsem opět neuhodla, takže dobrý. :-D

09.09.2016 3 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

Vtipu tam moc není, pokud si člověk nepotrpí na shazování manželky a hrdinčinu neustálou potřebu se degradovat na posluhovačku a otrokyni manžela se sklony k neustálé negaci všeho.
Dřív mě Monyová bavila víc, postupně, věkem už mi všechno od ní připadá tragické. Asi jako její konec.

09.09.2016 1 z 5

Indická nevěsta Indická nevěsta Karin Fossum

Velice mile překvapena, doslova mě to nadchlo. Podobně nadšeně čtu ještě Nesboa, takže další spisovatelka, která píše série se sympatickým detektivem.

07.09.2016 4 z 5