Hanulka25 Hanulka25 komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak nevím! Původně jsem u téhle knihy měla pět hvězdiček. Po roce od přečtení už si ale vůbec nepamatuju o čem to bylo. Nakonec to tedy asi zas taková bomba nebyla, když nezanechala žádnou stopu.

07.05.2018 3 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Tahle knížka mě opravdu hodně bavila, určitě doporučuji.

07.05.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Po delší době knížka, která mě chytla hned od první stránky. Na druhou stranu po úžasném začátku už moc není kam děj stupňovat. Několikrát jsem si při čtení vzpomněla na Kingův Řbitov zviřátek. K přečtení určitě doporučuji.

18.03.2018 4 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Seriál jsem neviděla. Začala jsem číst na doporučení dcery, která seriál hltala. Ze začátku jsem si říkala, že to není nic pro mě. Nicméně jsem četla dál a po přečtení prvního dílu je mi jasné, že si musím půjčit i ty další.

04.03.2018

Ztracené holky Ztracené holky Alex Marwood

Knížka, která mě příjemně překvapila. Rozhodně moc zajímavé z pohledu diskuze o hranici trestní odpovědnosti a mazání či nemazání záznamů. Určitě doporučuji k přečtení.

14.02.2018 5 z 5

Most mrtvého muže Most mrtvého muže Robert J. Mrazek

Druhá půlka výrazně lepší než první. Jenom bouře je tam nějak navíc.

31.01.2018 4 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Nejzajímavější na celé knížce jsou informace na přebalu. Vydržela jsem do strany 120, dál už to opravdu nešlo.

23.01.2018

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tahle knížka rozhodně stojí za přečtení, přestože motivy hlavních postav jsou dost přitažené za vlasy.

20.01.2018 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Tak tohle mě opravdu nebavilo. Nedočetla jsem.

04.01.2018 1 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Knížku jsem přečetla, ale bez velkého nadšení. Všechno bylo předvídatelné, žádný nečekaný zvrat se nekonal.

26.11.2017 2 z 5

12. 12. 12. 12. Vítězslav Jareš

Moc pěkné - doporučuji

28.09.2017 5 z 5

Úhelný kámen Úhelný kámen A. M. Dean

Ze začátku se knížka zdála být zajímavá, pak se to bohužel jen zhoršovalo. Zdlouhavé a pro děj naprosto zbytečné popisy (opravdu nepotřebuju dopodrobna vědět, jak vypadá skříň, za kterou se někdo schovává). Dočetla jsem ze zvědavosti zda se nestane něco úžasně nečekaného a ...... nastalo.

18.08.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Naprosto skvělý!!!

21.07.2017 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Knížku jsem přečetla, ale žádné velké nadšení.

17.07.2017 2 z 5

Oddechová, úsměvná knížka - mě se moc líbila.

12.07.2017 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Tuhle knížku jsem zkoušela číst 2krát, ani jednou to nevyšlo. Obsah mě sice zaujal, ale styl slohové práce žáka základnì školy.....to opravdu nedám.

11.07.2017

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Česká detektivka, která určitě stojí za přečtení.

09.07.2017 4 z 5

Kniha zrcadel Kniha zrcadel Eugen Ovidiu Chirovici

Zajímavé, stojí za přečtení.

27.06.2017 4 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Přečetla jsem první tři kapitoly, dál už to nešlo - slátanina tolika podivností, že už to na mě bylo moc.

14.06.2017 2 z 5

Srdce v Atlantidě Srdce v Atlantidě Stephen King

Knížky od pana Kinga mám ráda, ale tohle se mi vůbec nelíbilo.

12.06.2017 1 z 5