Haňulec Haňulec komentáře u knih

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Velmi poutavý, čtivý příběh, který vás velmi zasáhne. Velmi sem litovali Abbi, čím vším si musela s NÍM projít. A velmi jsem obdivovala Blakea, který zvládl jak svou bolest, tak i její. Nelituji, že jsem si knihu přečetla, možná se k ní někdy vrátím. Určitě doporučuji, opravdu stojí za přečtení :-)

27.08.2015 5 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Tato knížka byla velmi skvělá. Mrzelo mě, že nebyl více rozepsán návrat z Vegas, jak to přijali příbuzní, spolužáci, kamarádi..., ale i tak stojí knížka za přečtení.

23.08.2015 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

V této knize mi velmi vadilo, že Noře vymazali vzpomínky. Ale na druhou stranu jsem velmi ráda, že jí je pomohl zpět získat jak Scott, tak i její přítel Jev (Patch) a nakonec i Hank.

21.08.2015 5 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Netušila jsem, že mě kniha může takhle vtáhnout do děje. Přelouskala jsem jí během jedno dne a velmi se těším na pokračování.

06.08.2015 5 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

U knížky jsem se vůbec nenudila. V polovině jsem si myslela, že Clair se dá dohromady s Lukem, ale nestalo se tak... Uvidíme co přinesou další knihy. Můžu doporučit.

24.09.2020 5 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Po první knize, bylo nad slunce jasné, jak dopadne i tato knihy, byla velice předvídatelná, ale vůbec to nevadilo. Kniha se četla naprosto sama, a na konci mi slzička ukápla :-D. Mohu jen doporučit.

18.09.2020 5 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Tento příběh je velmi složitý, a člověk se do knihy musí začíst, aby pochopil veškeré situace. Kniha má velmi silný a čtivý děj, s velmi zajímavým koncem.

24.07.2016 5 z 5

Pravá láska Pravá láska Jude Deveraux (p)

Po dlouhé době kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout. Velmi mě zaujal příběh a děj celé knihy. Duchařská stránka knihy byla velmi zajímavá a nutila člověka přemýšlet, jak to vlastně všechno je. Knihu si přečtu určitě znovu a mohu ji s klidným srdncen dporucit. :-)

27.03.2016 5 z 5

Zbohom, klamstvá Zbohom, klamstvá Cora Carmack

Do knihy jsem se začetla, že jsem odtrhnula zrak až na konci. V některých místech jsem se i pořádně nasmála vniklé situaci. Cade a Max mají zvláštní příběh ještě za zvláštnějších seznámení. Knihu mohu jen doporučit. :-)

23.03.2016 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Příběh Bliss a Garricka mě zaujal a knihu jsem přečetla během několika hodin. Sice mě trošku zklamal konec, ale člověk s představivostí si to domýslí. Knihu mohu jen doporučit :-)

22.03.2016 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Kniha mě z počátku vůbec nezaujala, přejížděla jsem stránky jak se dalo. Ale v polovině knihy nastal zlom a do knihy jsem se začetla a po zakončení knihy jsem otevírala hned druhý díl. :-)

21.03.2016 4 z 5

Zkrocený advokát Zkrocený advokát Carole Mortimer

Pěkný příběh muže a ženy, kteří se přes všechny své překážky zamilují. Knihu mohu jen doporučit :-)

16.03.2016 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Kniha měla ze začátku pěkný nádech, ale vůbec mě nezaujala. Po pár stránkách jsem myslel, že knihu zavřu a odložím, ale nakonec jsem jí s těžkým srdcem dočetla. Několik stránek jsem i přeskočila a věděla, že o nic nepřijdu. Kdo má rád pouze vyprávění, kde se neobjevují skoro žádné rozhovory určitě si u této knihy přijde na své. Ale za mě pouze 3* a to ještě jen s odřenýma ušima. :-)

29.11.2015 3 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Kdo hledá knihu na oddech, tak narazil na tu správnou. Děj byl celkem zajímavý a plynul rychle. Podle mého názoru, mohly být nějaké části osekané a některé zase více rozebrané, knize by to vůbec neublížilo. :-)

29.11.2015 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Krásně zakončení příběhu dvou lidi, kteří svou lásku našli během cestování v čase. Myslím si, že konec knihy mohl být trošku více propracovaný a nebo mohla autorka napsat další díl. Ale na druhou stranu nechává v čtenáři proudit jeho fantazii. Knihy této autorky mohu jen doporučit, jsou opravdu skvělé. :-)

10.11.2015 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Knihy se mi velmi líbila. Myslela jsem si, že to takhle skončí s otevřeným dějem, proto jsem neváhala a šáhla po dalším dílu. Jsem ráda, že se Sydney dostala dál ve vztahu s Adrianem. A velmi mě naštvala Zoe, která udělala to, co udělala. Knihu mohu jen doporučit. :-)

05.11.2015 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Kniha velmi volně navazuje na Vampýrskou akademii, což jí dodává na kouzle a začtení do příběhu. Hodně mě zaujalo spojení Sydney a Adriana, uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. Knihu mohu jedině doporučit. :-)

03.11.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Krásné zakončení celé série knih. Velmi poutavý děj, který člověka nenechá oddechnout a ani neví jak se ocitne na konci. Velmi krásné scéna když provedli hypnózu a také na konci s andělem. Knihu mohu jen doporučit :-)

31.10.2015 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Další díl série V RINGU opět nezklamal mé očekávání. Knihu jsem přečetla jedním dechem, ale nejvíce jsem se do knihy začetla až na konci kdy se mu svěřila se svým tajemstvím. Jen mě mrzí, že nevím, jak to nakonec dopadlo (našli? nenašli? kdo ví?). Knihu mohu jen doporučit.

24.10.2015 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Velmi mě zaujal příběh této knihy. Kniha má velmi poutaví děj, a nenechá vás odtrhnout zrak, což znamená, že knihu přečtete jedním dechem ani nevíte jak. Autorka splnila veškerá má očekávání a proto mohu doporučit jak tuto knihu, tak i ostatní knihy této autorky. :-)

24.10.2015 5 z 5