hanap hanap komentáře u knih

Čáry života Čáry života Jiří Hanibal

Trápila jsem se nad knihou dlouho. Nuda, nuda, odkládám. Sorry pane Hanibal.

13.01.2019 odpad!

Sklep Sklep Artur Janoušek

Napínavé, drsné, dobrá zápletka a možná i uvěřitelné.

29.10.2018 4 z 5

Potápěč Potápěč Håkan Östlundh

Kniha se mě líbila. Ze začátku jsem se sice nemohla začíst, ale zlomilo se to, zápletka mě držela u knihy. Nakonec knihu hodnotim kladně.

22.10.2018 3 z 5

Fízl Fízl Petr Placák

Kniha, kterou čtu v době, kdy se komunisti zase derou k moci a nikomu to moc nevadí. Je třeba si tu dobu stále připomínat. Děkuji za tu knihu

21.09.2018 5 z 5

Ukradený syn Ukradený syn Markéta Šichtařová

Žasnu jaké zlo dokážou lidé jeden druhému způsobit Děkuji, že jsou lidé, které to nenechá klidnými a dokážou pomoci. Obdivuji silu pani Renaty.

21.09.2018 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Kniha se mě líbila. Smutný životní příběh hlavni hrdinky.Na venek spořádaná rodina a přitom takové špinavé tajemství.

21.09.2018 4 z 5

Nomád Nomád James Swallow

Kniha se mě líbila, má sice slabší mista a hlavni hrdina má vic životů než kočka, ale dobrý.

24.05.2018 4 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

Můj oblibený autor. Baví mě jak řeši případy.

24.05.2018 4 z 5

Smrtící kód Smrtící kód Ken Follett

Ken Follett je velký vypravěč.

18.04.2018 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Zatím moje druhá nebo třetí kniha od tohoto autora, zajimavá, dobře se čte, velké nadšeni ve mě nezanechala. Je to z mého pohledu jen zručné napsaný příběh.

18.04.2018 3 z 5

Ratajský les Ratajský les Aleš Palán

Poslouchám jako audio knihu. Hrozná padesátá léta. Příběh je napínavý, proplétá se několik časových linek.Ta současná linka mě nebavila, spíš překážela.

01.03.2018 4 z 5

Žila jsem s oddaným komunistou: Československo – můj osud 1934–1968 Žila jsem s oddaným komunistou: Československo – můj osud 1934–1968 Žo Langerová

Velice zajimavá kniha, pohled na padesátá léta z pohledu zničené rodiny komunistického pohlavára.Kniha mě donutila zamyslet se nad hrůznou dobou v naší historii. Paní Žo byla určitě velice statečná dáma. Líto mě té rodiny není, když pomyslím kolik komunisté zničily lidských životů a rodin. Doporučuji knihu, stoji za přečtení, já poslouchala jako rádio knihu na ČR plus.

01.03.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Výborně napsaná krimi ani čtvrtý díl neubral na zajimovosti. Jen bych se přimluvila, aby Kim ke konci dílu už nehrozilo nebezpečí. Štve mě, že ji pokaždé zmlátí, měla by si dát víc pozor.

18.02.2018 5 z 5

Jáchymov Jáchymov Josef Haslinger

Knihu jsem poslouchala (audio),načetl skvěle p. Táborský. Doufala jsem, že se dovim vic o osudu v té době slavných českých hokejistů. Nedozvěděla. Přesto knihu doporučuji rozhodné za přečtení stoji.

02.02.2018 4 z 5

Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar Helena Hardenová

Často létáme na tento ostrov na dovolenou a proto jsem sáhla po této knize. Dobré čtení,klasická detektivka. Češi u moře a vražda. Za mě dobrý.

21.01.2018 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Přečetla jsem od tohoto autora teprve druhou knihu s Harrym Holem. Užila jsem si to. Skvělé čtení.

21.01.2018 5 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Smutný příběh z doby před a během druhé sv. války. Osud krásné a milované Ráchel. Četla jsem na doporučení, že je tato kniha zajímavější než "Hana" , podle mě není, ale přesto doporučuji si ji přečíst. Je třeba si tu hroznou dobu stále připomínat a poučit se.

29.12.2017 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Nevím, jestli to může autorka udržet, je to čím dál lepší.Mrzí mě jen, že Kim pokaždé dostane nakládačku, byla bych k ní mírnější. :-)

01.10.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Výborná, skvělá Kim Stoneová, Napětí od začátku až do konce.

01.10.2017 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jedním dechem přečteno, Kim Stoneová je mě sympatická, je chytrá, spravedlivá, stojí v čele týmu vyšetřovatelů těch nejhorších případů. Těším se na další díl, už ho mám připravený.

01.10.2017 4 z 5