gordon13 gordon13 komentáře u knih

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Tak tohle byla absolutní lahůdka!! Zcela jistě to není kniha pro každého! Zaprvé Vás musejí paralelní světy a věci podobné zajímat a za druhé musíte přistoupit na autorovu hru, ve které je všechno jinak než vypadá...já jsem nadšena velmi! Skvělé od začátku do poslední věty. Opravdu se mi kniha hrozně moc líbila!!!

19.10.2022 5 z 5

Než padne tma Než padne tma Emma Haughton

Pěkná kniha ze super mrazivého prostředí. Čtivá od první strany. Pravda, že než se příběh patřičně rozjede, tak přelouskáte dvě třetiny knihy. Taky mi přišlo, že měla Kate příliš mnoho démonů na tak důležitou pracovní pozici. Nicméně závěr se povedl, dokonce jsem trefila i vraha :-)

17.10.2022 4 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Knihy od Teresy Driscoll se mi líbí a ani tato nebyla vyjimkou. Je to takový "pomalý" psychothriller, kde se rádoby nic moc neděje. Přesto je kniha čtivá, napínavá a zajímavá.
Mám takové příběhy ráda.

17.10.2022 4 z 5

Prokletí hradu Mydlovar Prokletí hradu Mydlovar Martina Novotná

Autorku jsem četla poprvé, zjistila, že je docela zdatný psavec a knihy má vcelku vysoko hodnocené, což pravda vůbec nechápu. Již po přečtení prvních stran jsem měla pocit, že čtu slohovou práci žáka základní školy...a dál to nebylo lepší. Naivita prýští z každé druhé věty...za mě bohužel velké NE!!

16.10.2022 1 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Pana Cobena uznávám roky jako prvního mistra thrilleru. Byla jsem moc zvědavá na novou knihu, neboť předešlý Chlapec z lesů mě velmi zklamal. Win pozvedl laťku opět nahoru, přesto tentokrát nedám plný počet...ale možná mi jen úplně nesedl samotný Win, přiznám se, že mi chvílemi lezl na nervy. Snad mu v dalších dílech přijdu na chuť :-)

15.10.2022 4 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkné pokračování, četlo se samo, jsem opravdu zvědavá na další díl, myslím, že to Hermína vůbec nebude mít snadné.

14.10.2022 5 z 5

Panny Panny Alex Michaelides

Do dvou třetin to byla vcelku zajímavá kniha, ktará mě docela i bavila. Ale posléze se to změnilo v takovou až úsměvnou blbinu, že jsem teda koukala...nevím, proč to autor tak zabil, jeho první knížka byla úchvatná!

14.10.2022 3 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Moc povedený příběh s dost dobrým koncem!

11.10.2022 5 z 5

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Hodně mě zaujalo prostředí, kde se příběh odehrává, to bylo velmi slibné a i příběh mě nadchl. Pěkný psychothriller, nápaditě propracovaný, ke konci to už bylo lehce překombinované, trochu to drhlo, ale vcelku líbilo!

04.10.2022 4 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Moc pěkná a zajímavá kniha. A mimochodem pan Hecl je fešák :-) a velký sympaťák:-):-)

04.10.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Z nechutných smrtí, mučení a týrání v knihách Chrise Cartera je člověku nanic, ale je neskutečné, jak ten člověk umí ty knihy napsat! Po dlouhé době jsem sáhla po dalším dílu a byla to tedy jízda! Řekla bych, že jeden z nejlepších kousků!! Neskutečně čtivá kniha, s prima nápadem, co okamžitě zaujme. Skvělá krimi, pan Carter je ve svém žánru vskutku mistr!!

26.09.2022 5 z 5

Hora duchů Hora duchů Kyle Perry

Tak toto je vskutku povedená prvotina. Moc zajímavá směsice několika žánrů, namíchaná
do skvělého koktejlu čtení a skutečně to funguje. Velmi čtivé, napínavé, moderní i starobylé...a co se týče příběhu - vlastně do konce netušíte, jak to vlastně celé bylo. Mě se to moc líbilo!

22.09.2022 5 z 5

Ztracený v pustině Ztracený v pustině Jane Harper

Opět super kniha od Jane Harper, sálá z ní vedro, písek, dřina a samota. Zajímavý příběh jedné rodiny s pozitivním koncem. Moc pěkně se četla, úplně jsem cítila, jak mi skřípe písek mezi zuby :-)

16.09.2022 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Moc krásná kniha, příběhy z válečných let čtu vyjímečně, protože hrozně bolí a prostě na to psychicky nemám...pro naše generace je už nepředstavitelné v takových hrůzách žít a určitě je dobré je lidem připomínat, protože zapomíná se velmi snadno...
Nicméně jsem ráda, že jsem příběh přečetla, opravdu se mi moc líbil!

16.09.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

No to byla rodinka k popukání....jinak kniha zcela excelentní, přesně ten typ příběhu, co musíte zhltnout naráz. Napsáno o ději v komentářích
prakticky vše. Za mě jedna s hvězdičkou nebo spíš plný počet. Perfektní!!
P.S. Super závěr!!!

06.09.2022 5 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Úžasná kniha! Od začátku do konce mě strašně bavila. Celá dýchá parádní atmosférou a lehkým mrazením a navíc má perfektní příběh. Autorka se zlepšuje každou další knihou, opravdu jí musím vyseknout pochvalu. Moc jsem si čtení užila!

03.09.2022 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Bavilo mě to! Zase trošku jiný, ale vcelku nápaditý příběh s pěkným zakončením.
Vyprávění z úhlu obou manželů, netušíte, kde je pravda, co kdo skrývá a jak to vlastně všechno celé dopadne. Pěkné!

03.09.2022 5 z 5

Pojď trochu blíž Pojď trochu blíž Rachel Abbott

Mňo, bylo to dost přitažené za vlasy, ale hrozně čtivé. Dávám čtyři hvězdy, fakt mě to docela bavilo a autorku mám ráda :-)

05.08.2022 4 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Moc pěkná kniha, příjemné napětí, propletené vazby a vztahy...vše odehrávající se prakticky během jednoho dne, na tajemném ostrově, uprostřed bouře. Super příběh, moc se mi líbil!

04.08.2022 5 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Temná, morbidní kniha pro čtenáře pevnějších nervů. Přiznám se, že jsem myslela, že půjde děj trochu jiným směrem, proto jsem se do ní pustila. Příběh ve mě vyvolal spíš nepříjemné pocity než obohacení z četby, zkrátka nic pro citlivky.

04.08.2022 4 z 5