georginaa georginaa komentáře u knih

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Další díl plné útrap, strachu, odpuštění, ale zároveň lásky a pochopení.

13.07.2019 3 z 5

Sběratel Sběratel Fiona Cummins

No abych pravdu řekla tak styl psaní mě nenadchnul. V každé kapitole se psalo o někom jiném a nějak mi to postrádalo smysl. Sice se ke konci knihy to nějak propojilo, ale byla jsem z toho v rozpacích. A že by to mělo být děsivější než Hannibal, tak to ani náhodou. Jo s tím učedníkem a unesenou holčičkou to dávalo smysl, ale ta omáčka kolem, kdy jsem ani nepochopila o kom je řeč, prostě mi to nesedlo.

25.03.2019 2 z 5

13. komnata milenek: Uzavřený kruh 13. komnata milenek: Uzavřený kruh Tomáš Kristl

Kniha mi připomíná zpověď, ale jakoby na povrchu. I když postavy odkrývají svůj život, pořád jakoby chybí pojetí. A tak se ty lidi i k sobě chovají, neotvírají před sebou svá srdce, proplouvají životem jak jim to ze dne na den život nese. Něco pořád v sobě hledají a vlastně ani neví co. Je jasné že chtějí mít fungující rodinu a šťastný život, přeji to jim i každému z nás, ale v tomto vyprávění mi prostě chybí špetka něčeho....

11.01.2019 2 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

I já přidám několik slov k této knize. Jak je psáno humorná kniha - tak to bych tak nezařadila, spíše k mírnému pobavení. Bohužel autorka čerpá z dnešní doby, kdy opravdu výchova dětí spočívá v tom, čím víc věcí koupíme, tím nám dítě dá pokoj. Děti si bez mobilů, počítačů a podobných vymožeností ani neumí nic jiného představit. Natož se v dospělosti postarat o sebe, jako rozmazlená Ema. Na to že je jí 27 let se chová jak 12tiletá, co jí sebrali hračku a co teď bude dělat, když jí otec vyhodil z domu??? A ještě ji zabavil televizi, sebral přístup na jeho konto, co bude jíst?? A za všechno vlastně může táta, kterého kvůli tomu začala nenávidět, že jí takhle zničil život.......no měla jsem fakt dost. A že se vdá za bohatého, aby měla zase přístup k nějakému tomu kontu a mohla si kupovat ponožky za dva tisíce korun....no fakt ujetý. Takže takových dětí s naivními představami běhají po světě spousty a já děkuji mým dospělým dcerám, že se takto nikdy nechovaly a že život žijí s úctou.

21.10.2018 3 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Nenáročný románek, hledání místa v životě a lásky, která nikdy není jistá, pokud druhému neuvěříte, že je to na celý život.

31.01.2018 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

V prvním dílu bylo více humoru a tady mi chyběl, bylo to ustálenější jako partnerství, které vzniklo mezi Caroline a Simonem. Ale kupodivu to pořád mělo stejný šarm, dobrodružství a plno sexu.

20.01.2018 5 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Přesně takový příběh je reálný, žádné vztahy nejsou nej... musí se budovat a naslouchat druhému, pokud se to nedělá, nevzejde z toho nic dobrého. šťastný ten, kdo to pochopí a umí s tím naložit.

03.01.2018 5 z 5

Tiše a přesně Tiše a přesně J. D. Robb (p)

Též napíši, že jsem velká knihomolka této série, od prvního dílu jsem hltala příběhy a nechtěla jsem, aby někdy skončily. Vždy se těším na další, mohly by vycházet každý měsíc jedna kniha, nebylo by to super??? :-)

25.12.2017 5 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

řekla bych, že je to na jedno-večerní čtení, kávičku nebo skleničku vínečka a přečíst jedním dechem.

12.12.2017 5 z 5

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Strhující příběh, který prožívá snad každá druhá žena. Někdy byste chtěly též bacit partnera, aby se probral, i když né zas tak krutým způsobem, že? Hlavně kniha zasáhne tou beznadějí a bezmocností, je nad chápání mužského myšlení. Vsadím se, že žádný chlap po této knize nesáhne, a i kdyby, nevím zda by pochopil. Nechci se nikoho dotknout, je to jen můj názor ze života. Prostě vás příběh zasáhne ať chcete nebo ne. Doporučuji.

04.02.2017 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Tento příběh se velice táhl i když to dopadlo jak se dalo od začátku předpokládat. Otevřený konec, nevyjasněná minulost - můžeme očekávat pokračování ......

22.05.2016 5 z 5

Smrtící nevinnost Smrtící nevinnost J. D. Robb (p)

Po dlouhé době jsem se vrátila k dalšímu pokračování Evy a jako vždy příběh byl strhující. Tím spíše jsem nadšená, že jsem si tipla od půli knihy kdo by to mohl být a uhádla jsem to. A líbilo se mi, že je i poodhalen další kousek ze života Roarka a neuvěřitelná Eva "proč si mi dala pěstí?" ...."protože si chlap" prostě to nemá chybu.

06.03.2016 5 z 5

Smrtící vzpomínky Smrtící vzpomínky J. D. Robb (p)

Poodhalení života Evy, coby jako dítě žila v pěstounské rodině, od které utekla. Po celou dobu na to zapomněla, dokud se před ní neobjevila "matka-pěstounka" a začala vydírat i Evy manžela. Jenže Eva ať měla špatné vzpomínky nedala se ženou zastrašit. Než ovšem cokoliv stačila říct, záhadně je žena zabita v hotelovém pokoji a tím Evě začne vyšetřování vraha. Nedala připustit, že je žena příbuzná a o to víc se snažila tomu přijít na kloub. V tomto díle jsem si troufla myslet na toho kdo to udělal a trefila jsem se.

04.10.2015 5 z 5

Muž pro jisté chvíle Muž pro jisté chvíle Evelyn Holst

Kniha mě moc nenadchla, spíše její styl psaní. Nejde tak o to, že se mluví sprostě apod., ale o přebíhání osob, jako pátý přes devátý, člověk se v tom ztrácí, nemá to logičnost. Je to jako hovor lidí, kteří sice mluví, ale o ničem. Nějak jsem to jako celek nechápala. Je to kniha, ke které se nikdy nevrátím.

08.05.2015 1 z 5

Zamilovaný darebák Zamilovaný darebák Johanna Lindsey

Jedna z dalších romantických duší, kdy ona je nádherná on je k zakousnutí, prostě tak bychom chtěly vypadat a mít tak krásného chlapa...jenže to je jen v románech a v pohádkách. O to víc je to líbivější čtení, čím toho máme méně. A tak to Lindsey umí napsat, že ji věříte každé slovo.

05.02.2014 3 z 5

Jezerní lásky Jezerní lásky Barbara Delinsky

Přestože si Lily Blakeová, talentovaná pianistka a zpěvačka, úzkostlivě střeží soukromí, ve své naivitě naletí bezohlednému reportérovi, který zneužije její upřímné vyprávění o přátelství s nově jmenovaným kardinálem Francisem Rossettim. Záhy nato se ve všech sdělovacích prostředcích objeví šokující zpráva o dívčině údajném poměru s hlavou církve. Lily se ze dne na den stane vyvržencem společnosti, přijde o zaměstnání, novináři ji pronásledují na každém kroku. Nezbývá jí než tajně uprchnout do svého rodiště, malé obce daleko na venkově, v srdci nádherné krajiny. Zdánlivě idylické městečko však také skrývá svá tajemství, z nichž některá byla dokonce příčinou Lilyina někdejšího odchodu z domova. Návrat pro ni není snadný, ale Lily se nevzdává. Potřebuje zázemí, aby se mohla s novými silami vrhnout do boje, očistit svou pověst a dosáhnout spravedlnosti. A možná na své trápení nezůstane nakonec sama…

09.04.2012 2 z 5

Bleskové námluvy Bleskové námluvy Barbara Delinsky

U této autorky můžeme čekat očekávanou lásku a plno odmítání, ale touha vždy překoná všechny překážky.

09.04.2012 2 z 5

Psanci Psanci Martina Cole

Příběh pěkně ukazuje v čem člověk vyrůstá a jak se s tím popere v dalších letech života. Láska dětí, kteří se navzájem podporují a žijí v podivných rodinách mají pouto, které se nedá jen tak zrušit. Ať vás život zavede kamkoliv, stejně vás minulost dostihne. A to se stalo Cathy a Eamonna, který přes svou zvrácenou lásku se nebojí použít pro svůj prospěch Cathy, která pak na jeho hamižnost doplatila.

22.07.2018 5 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Nikdy do člověka nevidíte, dokud s ním neprožijete nějaký ten čas. Zdánlivě hodný chlap a stane se z něj násilník, který svou povahu kryje. Někdy je to i naopak, násilnický typ má též své kladné chvilky. Je těžké se s tím vyrovnat, a nebo od všeho utéct a čekat, zda se stín strachu zase objeví.

27.02.2018 5 z 5

Blouznivec Blouznivec Daniel Palmer

První kniha Bezmocný mě tak nadchla, že jsem si hned koupila další tuto knihu od Palmera a docela jsem byla zklamaná. Né tím nápadem, ale zdlouhavým způsobem, jaká byla kniha napsaná. Chvílemi jsem se ztrácela v ději, dost jsem knihu odkládala, aby mi došlo, co tím autor chtěl říct. Ke konci se to vše vyřešilo, ale myslím, že k této knize se nevrátím.

27.02.2018 4 z 5