Muž pro jisté chvíle

Muž pro jisté chvíle https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48110/muz-pro-jiste-chvile-48110.jpg 2 19 7

"Nosíte ho vpravo nebo vlevo?" zeptala jsem se jen tak mimochodem a pohlédla vyzývavě na Jindřicha. To je tvoje narážka, kamaráde. Schilowsky polkl. "Většinou vpravo," zašeptal potom. "Není na takovou otázku trochu moc brzy?" "Jenno, neuváděj toho mládence do rozpaků!" řekl Jindřich konečně od stolu ke stolu. "Jenna jde někdy přímo na věc," prohlásil směrem k Schilowskému. "Můžu vám důvěrně sdělit, že je posedlá sexem, třikrát čtyřikrát za noc je u ní průměr. Přitom je šíleně plodná a člověk musí dávat děsnýho bacha." ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Naše vojsko

Ein Mann für gewisse Sekunden

Ála41
23.04.2020 2 z 5

Kniha se četla dobře a stránky rychle ubyvaly. Až ke konci knihy začal nějaký děj, který sotva se rozjel, byl konec. Kniha je tedy více méně o ničem, ke konci náznak něčeho... Není to úplně tragická kniha, ale prostě čtenáři asi vůbec nic nedá. Docte se, zaklapne a co... Nic. Nic ve čtenáři prostě nezůstane, žádný dojem, pocit, zážitek...

petřička
07.12.2017 2 z 5

Kniha se dobře čte, ale jinak nic moc.

nada3314
06.06.2017 2 z 5

Nenadchne neurazí...

niki-chan
05.06.2016 1 z 5

Opravdu slabé, děj nic moc, postavy nic moc, pointa celkem nulová a styl psaní - dejme tomu. Hvězdičku dávám za to, že se knížka dá přečíst během jednoho dne

georginaa
08.05.2015 1 z 5

Kniha mě moc nenadchla, spíše její styl psaní. Nejde tak o to, že se mluví sprostě apod., ale o přebíhání osob, jako pátý přes devátý, člověk se v tom ztrácí, nemá to logičnost. Je to jako hovor lidí, kteří sice mluví, ale o ničem. Nějak jsem to jako celek nechápala. Je to kniha, ke které se nikdy nevrátím.

Lucka385
25.01.2015 3 z 5

Pokud hledáte knihu nenáročnou na čtení, u které se chcete třeba i zasmát, tuhle můžu určitě doporučit. Je to jednoduše napsaná kniha stylem ,,jak mi pusa narostla", u které se nudit nebudete.
Jediné mínus pro mě bylo velice mnoho osob, ve kterých jsem se ztrácela pomalu až do poloviny knihy.

Lidka
23.07.2012 3 z 5

Zábavné, svěží, lehce erotické čtení na jeden večer. Nezklame vás, pokud od něj nebudete očekávat hlubokomyslné a jak se říká náročnější čtení. Je to čistě pro zábavu. A asi spíše pro ženy. Poučení? Že i krátinký flirt se nevyplácí. Nebo vyplácí? To posuďte sami.
Sympatické bylo, že v knize hned ze začátku je seznam osob, což mi velmi vyhovuje.

partnerské vztahy

Autorovy knížky

Evelyn Holst
německá, 1952
2011  48%Muž pro jisté chvíle

Kniha Muž pro jisté chvíle je v