Muž pro jisté chvíle

Muž pro jisté chvíle https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119631/bmid_muz-pro-jiste-chvile-119631.jpg 2 19 7

Eroticky laděný příběh plný vztahových propletenců. Proč starší ženy milují mladé muže, jak snadné je podlehnout švagrovi, proč si nic nezačínat s kolegou a čí je to dítě? Na tyto otázky autorka v románu vtipně odpovídá.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Naše vojsko

Mann für gewisse Sekunden , 1992

Ála41
23.04.2020 2 z 5

Kniha se četla dobře a stránky rychle ubyvaly. Až ke konci knihy začal nějaký děj, který sotva se rozjel, byl konec. Kniha je tedy více méně o ničem, ke konci náznak něčeho... Není to úplně tragická kniha, ale prostě čtenáři asi vůbec nic nedá. Docte se, zaklapne a co... Nic. Nic ve čtenáři prostě nezůstane, žádný dojem, pocit, zážitek...

petřička
07.12.2017 2 z 5

Kniha se dobře čte, ale jinak nic moc.

nada3314
06.06.2017 2 z 5

Nenadchne neurazí...

niki-chan
05.06.2016 1 z 5

Opravdu slabé, děj nic moc, postavy nic moc, pointa celkem nulová a styl psaní - dejme tomu. Hvězdičku dávám za to, že se knížka dá přečíst během jednoho dne

georginaa
08.05.2015 1 z 5

Kniha mě moc nenadchla, spíše její styl psaní. Nejde tak o to, že se mluví sprostě apod., ale o přebíhání osob, jako pátý přes devátý, člověk se v tom ztrácí, nemá to logičnost. Je to jako hovor lidí, kteří sice mluví, ale o ničem. Nějak jsem to jako celek nechápala. Je to kniha, ke které se nikdy nevrátím.

Lucka385
25.01.2015 3 z 5

Pokud hledáte knihu nenáročnou na čtení, u které se chcete třeba i zasmát, tuhle můžu určitě doporučit. Je to jednoduše napsaná kniha stylem ,,jak mi pusa narostla", u které se nudit nebudete.
Jediné mínus pro mě bylo velice mnoho osob, ve kterých jsem se ztrácela pomalu až do poloviny knihy.

Lidka
23.07.2012 3 z 5

Zábavné, svěží, lehce erotické čtení na jeden večer. Nezklame vás, pokud od něj nebudete očekávat hlubokomyslné a jak se říká náročnější čtení. Je to čistě pro zábavu. A asi spíše pro ženy. Poučení? Že i krátinký flirt se nevyplácí. Nebo vyplácí? To posuďte sami.
Sympatické bylo, že v knize hned ze začátku je seznam osob, což mi velmi vyhovuje.

partnerské vztahy

Autorovy knížky