Bleskové námluvy

Bleskové námluvy https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35222/bleskove-namluvy-35222.jpg 4 44 6

Posledním úkolem Nii Phillipsové, redaktorky prestižního časopisu, je vypracování velkého článku o pěti nejžádanějších svobodných mužích východního pobřeží. Ale její práce narazí na překážku v podobě posledního z oněch pěti mužů, Daniela Strahana. Daniel, hlavní trenér profesionálního basketbalového týmu, nechce v žádném případě přistoupit na Niino interview. Zdá se, že médiím nevěří do stejné míry, do jaké Nia nenávidí basketbal. Ale ačkoliv Daniel interview odmítá, přesto ho velice přitahuje Niina bystrost, inteligence i krása.A přesto, že Daniel ji nesmírně okouzlil, uvědomuje si Nia, žemuž, který je neustále na cestách, muž, který žije a dýchá basketbalem, není mužem pro ni. Ale na jednu věc oba zapomněli - láska nehraje podle pravidel...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub , Baronet

Fast Courting , 1983

Dalgiona
19.11.2023 5 z 5

Další čtivá kniha pro dlouhé zimní večery, která vás i svým jednoduchým dějem vtáhne to světa lásky. Doporučuji všem, kteří mají rádi milé příběhy plné romantiky.

Luigi1
13.02.2023 4 z 5

Tato kniha se mi dobře četla

Jája92
28.01.2018 4 z 5

Pěkná kniha, která se dobře četla.

havrmoni
12.01.2018 5 z 5

Hezká romantika,spoustu dialogů a krásně popsaný vyvíjející se vztah.

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Láska nehraje podle pravidel to je hlavní myšlenka tohoto románu.Čte se pěkně.

georginaa
09.04.2012 2 z 5

U této autorky můžeme čekat očekávanou lásku a plno odmítání, ale touha vždy překoná všechny překážky.