gaspoda gaspoda komentáře u knih

Zero: Vlčí něha Zero: Vlčí něha Aleš Kot

lechtivej začátek a suprovej akční závěr s minimem textu
moc dobré

17.10.2019 5 z 5

Zero: Krize Zero: Krize Aleš Kot

téééda český autor a jede slušný bomby parádní nápad střídat autory kreseb. je to pěkne dynamické autor se nebojí vystřihnout pár stran bez textu a závěr wtf.
libí hltám dvojku

15.10.2019 4 z 5

Ílion Ílion Dan Simmons

Předlouho mi ležela v knihovně byla i půjčená ale vrátila se mi že ji nějak nedal že ji nepobral.
Ahaaa to zni zajímavě mám rad tlusté knihy rozvláčnej děj a X linek. Musím uznat je to masterpiece. Nehorázně mě bavila a celé to nakopla Afrodita.
Luxusní spojení Homera a Space opery. Já tleskám a smekám před tímto Dílem.
Jednu chybu to má 2.díl je nesehnatelnej.
Ps: už sem sehnal 2díl :)

18.09.2019 5 z 5

Sága 7 Sága 7 Brian K. Vaughan

občas hodne vtipné pasáže

12.08.2019 5 z 5

Sága 6 Sága 6 Brian K. Vaughan

postavy Vám zalezou pod kůži a Alana je neskutečná kočka.

11.08.2019 5 z 5

na poslech fajn

11.08.2019 3 z 5

Divočina II: Exodus Divočina II: Exodus Mikuláš Podprocký

Dočkáme se třetího dílu?? Protože tento byl famózní a hodně slušnej počet stran kde nám přibyly barvičky ale ne moc není to vůbec křiklavé což je hrozně fajn. Více se tu věnujeme lidem než v 1díle. Moc líbilo a je to hodně ftipné.

14.07.2019 5 z 5

Bezimena Bezimena Nina Bunjevac

když se knihu po prvé otevřel docela sem měl obavy.Nejedná se o typický comix jak jsme zvyklí ale nýbrž máme na levé straně krátký text a vpravo je kresba. Po 4stranách se mé obavy rozplynuly a příběh mě dokonale strhnul. Nekonvenční záležitost a já se klaním a tleskám před Paní Autorkou.

14.07.2019 5 z 5

Ďábelská záležitost Ďábelská záležitost Ed Brubaker

Těžko hodnotit jsme u 2dílu žadnej zásadní posun nečekejme. 1díl byl lepši značně namlsal.
Ale jeden díl za rok to je dost pruda když nás čekají ještě 3díly tak se rozuzleni dočkáme v roce
2021 no to je teda vidina =:(

14.07.2019 4 z 5

Srdce ztraceného Srdce ztraceného Tad Williams (p)

Tak po velkém čekání jsem se dočkal. Sice malinko na rozpacích co se týče stran kdy předešlé knihy nelezly pod 400stran. Tak nám to tady ten dej pěkně pádí není zde žádné vznosné popisování To na které Sem se tak těšil. Není ani čas si vybudovat jakýsi vztah k hlavním postavám. Přesto se mi moc líbilo pohled z druhé strany Tedy od nepřátel moc rád bych se do nich ponořil víc.
Doufám že tato kniha nebyla jen výstřel do prázdna a vydavatelství Laser nás brzy zavali pokračováním této pro mě vynikající fantasy ságy.

23.06.2019 4 z 5

Divočina Divočina Mikuláš Podprocký

Hard sci-fi si představuji trochu jinak něco jako ve smyslu Funky Kovala ale mam slabost pro slovenske komixove tvůrce(blahořečím Branko Jelinek) tak jsem knižečku prelouskal jedna radost. Navíc raději vyhledavam černobile komixy jsou takové jiné ne přeplácané. Komix se take netopý v záplavě textu tedy než se nadějete už jste na konci. Ihned jdu objednávat pokračování.

09.06.2019 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Výborně načteno Barou Hrzanovou skvěle sem se bavil až na ty písničky teda nebo co to bylo.

05.06.2019 4 z 5

Hlodání Hlodání Jason Aaron

neskutečná jízda
víc nemusím psát

18.05.2019 5 z 5

Svůdné schůzky Svůdné schůzky kolektiv autorů

já byl spokojen krátké úsečné sexy

18.05.2019 5 z 5

Stínadla se bouří Stínadla se bouří Jaroslav Foglar

zapomenout Bublinu ve stínadlech a pak se pro ní nevratit a nechat ji umřít ? teda rychlé šípy U mě jste skončily.a sorry za spoiler

26.03.2019 4 z 5

Tajemství Velkého Vonta Tajemství Velkého Vonta Jaroslav Foglar

no nevím asi sem realista ale víc sem fandil Vonťákum a bratrstvu než šípákům.
Rychlé šípy veděj co je pro tebe dobré fšechno vědej nejlip ve fšem maj pravdu až me to (píp).už mi tam jen chybělo třídění odpadu a veganství.

26.03.2019 3 z 5

Joker Joker Brian Azzarello

supr kresba ale za 4kila strašne malo muziky joker se tam ani poradne nerozjede mit o 200stran vic jasna petka takhle viz výše

24.03.2019 3 z 5

Neviditelná pevnost 19-23 (Omnibus) Neviditelná pevnost 19-23 (Omnibus) Jean van Hamme

luxus luxus konečne pořadná kniha s Thorgalem a ne ty slim časopisky.doufam že budou vychazet ve stejnem formatu dále.Nadherne se četl.

23.03.2019 5 z 5

Chata v Jezerní kotlině (komiks) Chata v Jezerní kotlině (komiks) Jaroslav Foglar

taky sem chtěl stavět chatu z bedniček a trhat šafrán.
je to gay romance?

13.03.2019 4 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

návrat do jinošských let. už to sice není takové žrádlo jako za mlada ale jako audiokniha to určitě stoji za to. a doporučuji přečíst zahadu hlavolamu pro pokročilé. Mění to nahled na celou situaci.

13.03.2019 4 z 5