gaspoda gaspoda komentáře u knih

Doomboy Doomboy Tony Sandoval

jako fanoušek doometalu a ruznej jejich odnoží a majitel 3elektrik a jedný akustiky musím dat full stars

29.08.2021 5 z 5

Cromwell Stone Cromwell Stone Andreas Martens

rozjezd dost krkolomnej nějak sem to nepobíral těžko se orientoval i v kresbě zmatena je tam toho hodně na prohlížení ale čím víc stran máte za sebou tak se to nějak pročištuje a závěr byl kolosální. Zejména řazení panelů se mi líbílo.

17.07.2021 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

kdyby se mě někdo zeptal nejlepšího novodobého českého spisovatele jmenuju Alenku Mornštajnovou. poslední strana dlouho ve mě rezonovala a skryl sem i slzu před svou ženou. doporučuji

11.07.2021 5 z 5

Praga Piccola Praga Piccola Miloš Urban

zhltnul sem jako audioknihu v práci. Bravo!!!
knihu ale koupim dědovi myslím že by mu taky šmakovala

11.07.2021 4 z 5

Showman Killer Showman Killer Alejandro Jodorowsky

začínám se Jodorowského docela přejídat MDEK až na vyjímky nevydává nic jiného.
A Showman? přeplácané a takové vůbec se nedokážu do knihy vcítit vo hrdinu se nebojíte neb víte že to vše dopadne ok(sorry za spoil)

11.07.2021 3 z 5

Škvár Škvár Charles Bukowski

je libo Lsd nebo Bukowského

11.07.2021

Dítě boží Dítě boží Cormac McCarthy

začátek fajnovej konec u mě skřípal ješte kouknu na film.
jako povinna četba v USA yop

11.07.2021 3 z 5

Koruna z čarodřeva – Svazek 1 Koruna z čarodřeva – Svazek 1 Tad Williams (p)

Velký návrat na Východní Ard opět velice rozvleklé kde nic moc se neděje ale Williams mě má pěkně zaháčkovaného tedy knihu sem nepustil z ruky byla všude semnou. Nechci řict že bych hned kakal z děje maggi v kostkách po par kapitolách člověk do toho opět spadne. Po xx letech se setkat Simonem a zbytkem byl fuck dojak. Musím ale přiznat ta Zlá strana mě bavila víc než lidská.
Přesto nad 2dílem otálím leží nahoře v knihovně šetřím si ho neb finish je v nedohlednu.
Bohužel dočkal sem se tohoto pokračování tak se dožijem i zbytku příběhu že!?
a dle avíz z Laseru bude i prej prequel o Inelukim a jeho bratru.

11.07.2021 5 z 5

Zvrácená Zvrácená Haruto Rjó

sem jedináček tak sem to nepochopil. Ryby byli zvráceny balonky byli zvráceny todle fuck ne.slabá hra. asi jako teenagra bych se možná do toho víc vcitil ted už ne
škoda

27.06.2021 3 z 5

Poštovní úřad Poštovní úřad Charles Bukowski

k Bukowskimu se vracím po 10letech zasekl sem se na komixech a nemohl se do žádné knihy začíst tak zkusím Poštu. Kniha se fuck dobře čte krátké kapitolky no a Henry.trošku sem ze začátku habroval ale po 30stranach se to zlomilo a vyloženě sem se těšil až zapíchnu zrak do písmenek. Jako poštu sem taky brigadně roznašel ale taková jizda to u mě nebyla spíš pochodák po kopcích.Závěrem děkuji Carle že zas držím v ruce knížku a ne vobrázky.

28.02.2021 4 z 5

Čertův rypák / Tulipánek Čertův rypák / Tulipánek Jerome Charyn

Čertuv rypák mě zas tak nenatchl ale Tulipánek má nádhernej drsnej příběh.

23.01.2021 4 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

Neoslnilo nejsem cílovka nekoluje mi v těle manga crew uvidím zda-li budu pokračovat dalším dílem. Ryby a Chvění měli lepší atmošku

16.01.2021 3 z 5

Modlitba za déšť Modlitba za déšť Ed Brubaker

Díl od dílu lepší a lepší až sem si z toho musel pustit garažovej výběr

09.01.2021 5 z 5

Krásná temnota Krásná temnota Fabien Vehlmann

už ste četli nechutně roztomilej komix?
Já jo tedle ten. Vzpoměl jsem si na Neználka ale na tripu, zlým tripu

02.01.2021 5 z 5

Vodní had Vodní had Tony Sandoval

comix centrum se zas něco povedlo Doporučuji

01.01.2021 5 z 5

Velký mytický crossover Velký mytický crossover Bill Willingham

autor si znás asi děla šprtouchlata. Jack je skvělá postava 2/3 knihy sem se dobře bavil

10.09.2020 4 z 5

Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku Miloš Čermák

jednohubky

15.08.2020 4 z 5

Dlouhý John Silver 3 a 4 Dlouhý John Silver 3 a 4 Xavier Dorison

moc pěkné a silné vyvrcholení.

15.08.2020 4 z 5

Orbital 3 a 4 Orbital 3 a 4 Serge Pellé

dost sem se nudil děj nevtáhl konec ale překvapil ale pochybuji že se ho budou držet.
zaražela mě tam ta Praha v originale take zminují Pha? Proč?

08.08.2020 3 z 5

Hudba ticha Hudba ticha Patrick Rothfuss

já prostě sem se nedokázal vcítit do knížky do postavy. dost sem se na knihu těšil ze mi ukáže náhled na kroniku z jiného úhlu jenže vono to žádnej úhel nemá.bylo strašně úmorné se prokousat 130s. jooo kresby sou fajn.

06.06.2020 2 z 5