gaspoda gaspoda komentáře u knih

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

první kniha od Pana Svěráka poslouchal jako audioknihu 3,5h mi ukrátil pracovní dobu.Parádně to utíká průřez dějinami a trefil se i do rodného kraje.
krásná práce hrázného na Soušské přehradě.

15.05.2020 5 z 5

Válka a střepy Válka a střepy Bill Willingham

juuu jedna kapka krve skvěle vymyšleno

08.03.2020 4 z 5

Dobrý princ Dobrý princ Bill Willingham

byl sem dojat a Ambrož je fuck borec smekám jak fšechno hezky vyřešil

01.03.2020 5 z 5

Synové impéria Synové impéria Bill Willingham

kratke přiběhy jsou hodně fajn nejvíc co to plete frau totenkinder hodně rozesmalo

25.02.2020 4 z 5

Vlci Vlci Bill Willingham

sem skoro plakal když To nechci spoil.jsou fajn príběhy s vedlejšími postavami na konci popelka co by tajna agentka nebo fandím a jsem zvědav jak dopadne Karkulka(ta pravá asi) a Ambrož.

22.02.2020 4 z 5

Domovina Domovina Bill Willingham

Modrákova krasojízda

19.02.2020 4 z 5

Arabské noci (a dny) Arabské noci (a dny) Bill Willingham

poslední příběh byl hodně fajn

19.02.2020 4 z 5

Tabule osudů Tabule osudů Joe Benitez (p)

kresba je fakt libová to se jen tak nevidí příběh je taky celkem fajn jen se nedokažu vcítit do postav jsou mi lhostejné je mi jasné že se nikomu nic nemuže stát. Chybí zvraty.

09.02.2020 3 z 5

Pochod dřevěných vojáčků Pochod dřevěných vojáčků Bill Willingham

díl od dílu se to stavá našlapanější. po pravdě sem 1díl četl s odporem a hledal chyby 2há kniha to nalomila 3díl už to jelo.
pěkně masitá záležitost co se týče stran

09.02.2020 5 z 5

Lovci Lovci Garth Ennis

nějak se mi nechce věřit že by smetánka ujížděla na heráku na swingerparty.

04.01.2020 4 z 5

Až do konce světa Až do konce světa Garth Ennis

Pěkně úchylná familie jen co je pravda.

02.01.2020 4 z 5

Jako pára nad Texasem Jako pára nad Texasem Garth Ennis

Nový rok začínám novou serii a trefa přímo do černého.
Dlouho jsem kolem kazatele chodil snad proto že 1díl je nesehnatelnej musel tedy zafungovat warforum tedy četba pro mě nezvyklá na pc. a nelituji jen doporučuji!!!

01.01.2020 5 z 5

Krev Krev Marjorie Liu

docela ukecané ale nádherná kresba+ příběh vás nutí čist dál a dostat se tomu světu pod kůži a zjistit wo co gou.

22.12.2019 4 z 5

Salvatore Salvatore Nicolas de Crécy

Nééééé Bože vono to nemá konec a já celou dobu byl napjatej jak to celé dopadne.

Velice vtipné a nápadité.

Dočkáme se finishe?

08.12.2019 4 z 5

čekal sem trochu neco jiného jako víc pohadky.toto pohadky nebyli.

07.12.2019 3 z 5

Nebeský bibendum Nebeský bibendum Nicolas de Crécy

první setkaní s Crecym a hlava mi to nebrala. Takové divně neklidné buřičské s anarcho sklony bijem proti systému a hnusu v náboženství pod povrchem tam tepe pro mne. rozpačitej sem z toho všeho. Pestrá kresba je na co koukat.
Ješte mi doma leží Salvatore tak sem zvědav co to bude

30.11.2019 2 z 5

Punisher 3 Punisher 3 Garth Ennis

chválim posledni přiběh bez textu.

16.11.2019 3 z 5

Indiánské léto / El Gaucho Indiánské léto / El Gaucho Milo Manara

Těšil jsem se dost na parádní příběh ale ani v jedné povídce jsem se ho nedočkal. Kresba opravdu krásná a na samičky radost pohledět. jen ten plochej příběh.

29.10.2019 4 z 5

Konec punku v Helsinkách Konec punku v Helsinkách Jaroslav Rudiš

v Punkovejch letech tedy jako teenage by me srdce plesalo ale s odstupem času 20let aha hmm. neříkam že je špatná jen to protnutí postaf bych dal o něco drív.

27.10.2019 3 z 5

Zero: Kdo ohněm Zero: Kdo ohněm Aleš Kot

nějak sem nepochytil ten zaver se nám to trošku zlomilo v trošku obludnej trip.
ale dostal sem chut na houbičky

18.10.2019 3 z 5