Lovci

Lovci https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6922/preacher-kazatel-lovci-6922.jpg 5 142 9

Preacher (Kazatel) série

Jesse Custer měl všechno, co si farář na malém texaském městě může přát. Kromě jediného: víry. Pak do něj ale vstoupilo podivuhodné spirituální stvoření zvané Genesis, spojilo se s jeho duší a jeho život dostal poněkud nečekaně znovu smysl. A tak se vydal na chvílemi podivnou, chvílemi brutální, ale v každém pádě neobyčejnou cestu odvrácenou stranu Ameriky. Cestu, která začala v Texasu…... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art , Crew

Preacher: Until the End of the World , 1997

Luigi1
11.05.2023 4 z 5

Oředešlé díly byly lepší

gaspoda
04.01.2020 4 z 5

nějak se mi nechce věřit že by smetánka ujížděla na heráku na swingerparty.

Disease
24.09.2018 5 z 5

Lehce chaotický díl náročnější na pozornost, ale místy vtipný. Rozvití zápletky před dalším dílem.

Lenka.Vílka
12.06.2016 5 z 5

Ne, zdržím se explicitních komentářů, přestože mě to psychicky bolí. K***a fix, to snad nikdy neskončí.

borknagar
23.04.2016 5 z 5

Slabší dílko, než předchozí dva kousky, ale stále dobré. Nemůžu říct, že jsem nadšen, kam se pomalu, ale jistě příběh stáčí, ale věřím, že Ennis nezklame a vše ukočíruje. Nemyslím si, že může být skvělá jednička v této sérii překonána. Nechám se překvapit. Ale stále nadprůměrný komiks u kterýho se pár zvrhlejších lidí bude báječně bavit.....

OldaB
06.03.2016 5 z 5

O něco slabší než předešlé dva díly, ale pořád se výborně bavím. A neskutečná postava Herr Starra. to je opravdu slušný kousek.

Kapis
23.02.2015 4 z 5

No byla tady místa, která byla křečovitá a ne úplně věrohodná až naivní. Kdyby si takový kanón chtěl zašukat ve Frisku, taxi kurvu sežene sám, nenechá to na nějakém onanistickém přizdisráči, zavolá si ji xobě a nepoleze za ní někde do uličky........navíc volal chlapovi, že? A to neuvažuju, že by přece musel zlámat jak suchou větev. Našlo by se toho více, ale jinak je vyprávění stále poměrně svěží a Ennis přichází s novými nápady, i když z globálu je to taková zábava na jedno brdo, konec však dává příslib zajímavého počtení do dalších dílů. Ale už jsem po třech knihách trochu přepreachrovaný, nicméně Křižáky si dám hned v návaznosti + speciály z Crwe sjedu, ať to mám pohromadě. No takže ve finále dobrý, pořád je to výborná čistokrevná zábava oddechového typu, plná uchláren, které jinde jen tak neuvidíte.

Honzeecheck
15.09.2014 5 z 5

Tohle by tu nemělo bejt, kniha už je evidována pdo jinym názvem http://www.databazeknih.cz/knihy/preacher-lovci-6922

Honzeecheck
15.11.2013 5 z 5

Po prvních dvou geniálních dílech už jsem asi otupěl. Začátek je opět kurevsky (pardon, to ten komix) dokonalej (Došel lubrikant na pískomily!) ale v průběhu se to nikam neposune, navíc to končí cliffhangerem jako rpase. Nevadí, zábava je to pořád královská a oproti ostatním komixům je to furt pětihvězda, ale nějak mezitim rozlišovat musim, že jo