Lovci

Jesse Custer měl všechno, co si farář na malém texaském městě může přát. Kromě jediného: víry. Pak do něj ale vstoupilo podivuhodné spirituální stvoření zvané Genesis, spojilo se s jeho duší a jeho život dostal poněkud nečekaně znovu smysl. A tak se vydal na chvílemi podivnou, chvílemi brutální, ale v každém pádě neobyčejnou cestu odvrácenou stranu Ameriky. Cestu, která začala v Texasu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6922/preacher-kazatel-lovci-6922.jpg 4.6130

Preacher (Kazatel) 3.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art, Crew

Preacher: Until the End of the World, 1997

Kniha Lovci

gaspoda
04.01.2020

nějak se mi nechce věřit že by smetánka ujížděla na heráku na swingerparty.

Disease
24.09.2018

Lehce chaotický díl náročnější na pozornost, ale místy vtipný. Rozvití zápletky před dalším dílem.

Lenka.Vílka
12.06.2016

Ne, zdržím se explicitních komentářů, přestože mě to psychicky bolí. K***a fix, to snad nikdy neskončí.

borknagar
23.04.2016

Slabší dílko, než předchozí dva kousky, ale stále dobré. Nemůžu říct, že jsem nadšen, kam se pomalu, ale jistě příběh stáčí, ale věřím, že Ennis nezklame a vše ukočíruje. Nemyslím si, že může být skvělá jednička v této sérii překonána. Nechám se překvapit. Ale stále nadprůměrný komiks u kterýho se pár zvrhlejších lidí bude báječně bavit.....

OldaB
06.03.2016

O něco slabší než předešlé dva díly, ale pořád se výborně bavím. A neskutečná postava Herr Starra. to je opravdu slušný kousek.

Kapis
23.02.2015

No byla tady místa, která byla křečovitá a ne úplně věrohodná až naivní. Kdyby si takový kanón chtěl zašukat ve Frisku, taxi kurvu sežene sám, nenechá to na nějakém onanistickém přizdisráči, zavolá si ji xobě a nepoleze za ní někde do uličky........navíc volal chlapovi, že? A to neuvažuju, že by přece musel zlámat jak suchou větev. Našlo by se toho více, ale jinak je vyprávění stále poměrně svěží a Ennis přichází s novými nápady, i když z globálu je to taková zábava na jedno brdo, konec však dává příslib zajímavého počtení do dalších dílů. Ale už jsem po třech knihách trochu přepreachrovaný, nicméně Křižáky si dám hned v návaznosti + speciály z Crwe sjedu, ať to mám pohromadě. No takže ve finále dobrý, pořád je to výborná čistokrevná zábava oddechového typu, plná uchláren, které jinde jen tak neuvidíte.

Honzeecheck
15.09.2014

Tohle by tu nemělo bejt, kniha už je evidována pdo jinym názvem http://www.databazeknih.cz/knihy/preacher-lovci-6922

Honzeecheck
15.11.2013

Po prvních dvou geniálních dílech už jsem asi otupěl. Začátek je opět kurevsky (pardon, to ten komix) dokonalej (Došel lubrikant na pískomily!) ale v průběhu se to nikam neposune, navíc to končí cliffhangerem jako rpase. Nevadí, zábava je to pořád královská a oproti ostatním komixům je to furt pětihvězda, ale nějak mezitim rozlišovat musim, že jo