gaspoda gaspoda komentáře u knih

Blacksad Blacksad Juan Díaz Canales

hodně povedeny propracovana kresba velice barevne nadchlo mmě stínovaní pod stromy zimní krajina jo a příbeh těžka hltačka temna detektívka vražena do bajky paradní napad.
libujete si v netradičních komixes JDE TE DO BLACKSADA

15.02.2016 5 z 5

Jinozemě III - Hora Černého skla 2 Jinozemě III - Hora Černého skla 2 Tad Williams (p)

opet propracované nitky se zbíhají do finalní faze vše se spojuje.setkaní u troje je paradní.dred se taky krasné vybarvuje radost číst o každe postavě.

17.01.2016 5 z 5

... a výstupy do údolí ... a výstupy do údolí Jan Pelc

je hezké že a bude huř má pokračovaní bylo fajn se k němu vratít a sledovat jeho další životní osudy pro mě to má ale hrozně velké ALE hrozně moc zamrzelo olinovo vyškrtnutí života v klostrdle zajimal me zivot jeho sestry rodiču a "přatel" po padu železné opony. zamrzelo.

22.11.2015 3 z 5

Jinozemě I - Město zlatého stínu 2 Jinozemě I - Město zlatého stínu 2 Tad Williams (p)

Opet silna zavislost
Presto nechapu proc mi silene dlouho trva precist poslednich 50stran.
Doporucuji.

05.12.2014 4 z 5

Každý z nás je legenda Každý z nás je legenda Darrell Schweitzer

Kniha ke ktere se rad vracim opravdu temne

09.11.2014 5 z 5

Jinozemě I - Město zlatého stínu 1 Jinozemě I - Město zlatého stínu 1 Tad Williams (p)

Tad Williams kdysi jsem cetl jeho sagu trn a zal a dle meho bych rekl ze to byla nejlepsi fantasy co sem kdy cetl.
A jinozeme uz samotny uvod v knize me kni prikoval.
Bravurne nakrizil fantasy se sci-fi a radne okorenil cyberpunkem.Williams znamenite pomalu nas seznamuje s postavavami vykresluje s noblesou ten dech berouci svet.
Kniha nadchla vrham se na dalsi dil pln ocekavani z nove imaginace.

09.11.2014 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Fantazie
Od knihy se neslo odlepit
Naspeedovanej dej kratke kapitolky cetla se jedna basen

16.08.2014 5 z 5