gaspoda gaspoda komentáře u knih

3x Kája Saudek 3x Kája Saudek Miloš Macourek

naprosta bestialita v 90letech Peruansky deník v dětskych letech velka láska vo arnalu ani nemluvě.
V dnešní době kdy je zaplivanýho komixu hojnost tak neomračí ale todle je OLDSCHOOL.

01.11.2016 5 z 5

Jinozemě IV - Moře Stříbrného světla 1 Jinozemě IV - Moře Stříbrného světla 1 Tad Williams (p)

Poměrně dlouhou jsem ji chroupal tím nechci říct že je nudná ano přiznávám měl sem tam hluchá místa kdy jsem si říkal tak ať se konečně něco děje(viz.bloudění mlze v závěru) westernova story na konci mi to vynahradila. Stále plnej počet a jsem rád že se mi dostala jinozem do ruky.
Tak jdem na posledni knížečku.

31.10.2016 5 z 5

Téměř dokonalé štěstí Téměř dokonalé štěstí Maryse Dubuc

Velice dobré hodně zdařilé
Vrtá mi ale hlavou bude pokračování?!

20.10.2016 5 z 5

Léto na zabití Léto na zabití Maryse Dubuc

Pupiky a jejich šokujuci odklon k dramatu v zaveru.
Hodne dobre

15.10.2016 5 z 5

Souboj krásek Souboj krásek Maryse Dubuc

čteno jedním dechem,závěr naprosto famozní.

10.10.2016 5 z 5

Každý je zločinec Každý je zločinec Ed Brubaker

hmmm čekal jsem detektivku a dostal jsem thriller. Něco v komixu už mám načteno ale abych se přiznal nesetkal jsem se s tímto žanrem. vzájemná provázanost všech tří příběhů mě nechava v očekávaní co se bude dít ve druhé knize a popř dám plnej počet

08.10.2016 5 z 5

Lobo: Kostěj nesmrtelný Lobo: Kostěj nesmrtelný Alan Grant

Lobo neni komix pro me

04.09.2016 2 z 5

Ďáblův doktor Ďáblův doktor Vladimír Mikolášek

zdravím

pohadka se jmenuje "O perníkářovic Leontýnce, vodníkovi a brodské hrbaté chalupě".

Doufam že to ještě pomůže.

27.08.2016 5 z 5

Macanudo 9 Macanudo 9 Liniers (p)

Pár stripu pobavilo právě že jen pár. A za ty kačky jsem čekal víc muziky. Existují ftipnější stripy za drobnější peníz

09.08.2016 3 z 5

Jelita - Ze života lůzrů Jelita - Ze života lůzrů Dan Černý

Dan Černý je Bůh.

29.07.2016 5 z 5

Fell: Kruté město Fell: Kruté město Warren Ellis

Jednu velkou chybu tento komix má. Vyšel u nás pouze 1díl takže veškeré, detaily, postavy, narážky budou nám utajeny. Což je velká škoda neboť mě to pěkně chytlo a rád bych se vrátil do Snowtown.

29.07.2016 4 z 5

Krasne svěží dílko. Určitě do něj jděte.

29.07.2016 5 z 5

30 dní dlouhá noc 30 dní dlouhá noc Steve Niles

Joooo todle byl hard core.z počátku byl problém s kresbou jenže pak zapadlo slunečko a nastalo Zlo. Velkou chybou bylo ze čtete a ouha Konec.
Doporučuji.

Arzach Arzach Mœbius (p)

Ano takto si představuji scifi povídky velké + chybějící text kdy sledujeme jen ten dej který koordinuje chytrou pointou.
Libilo a bavilo.

Věčná válka Věčná válka Joe Haldeman

Hodne mrazive po navratu na Zemi

19.06.2016 4 z 5

Ďáblův doktor Ďáblův doktor Vladimír Mikolášek

Bajecne pohadky a povesti z rodneho kraje.je hrozne hezky chodit na Ta mista a snit tam nebo fajn typy na vylety kde zaperlite s povesti.

01.05.2016 5 z 5

Funky Koval #1: Jedním dechem (1990) Funky Koval #1: Jedním dechem (1990) Bogusław Polch

sral jsem z toho maggi v kostkach
a užasný to je furt

26.04.2016 5 z 5

Icehenge Icehenge Kim Stanley Robinson

Hodně natěšenej z anotace a pak kde nic tu nic.čekal jsem něco ve smyslu clarkovi rámy nebo odysei a nějak sem se toho nedočkal kniha rozdělena do 3ch generaci samotný výzkum až na posledních stránkách.úmorně sem ji dočìtal.

21.04.2016 2 z 5

Kasta metabaronů (limitovaná edice) Kasta metabaronů (limitovaná edice) Alejandro Jodorowsky

to byla ale story

14.04.2016 5 z 5

Kallocain Kallocain Karin Boye

zvlaštní psano ženou na prahu 2.svetové valky kdy svetu vladnou 2 mocnosti a my se ocitame v jedné znich s hrdinou nehrdinou ktery nemuže veřit nikomu ani své rodině všude přitomna špehujicí oka a mickrofony udavaní jako povinnost težka uniformita a osudná droga která rozvaže jazyk naprosto všem.
utla knížečka která stojí za přečtení

15.02.2016 3 z 5