gaspoda gaspoda komentáře u knih

Svědectví Svědectví Stephen King

Ufff je zamnou
Pro mě nejlepší kniha P.Kinga

29.02.2024 5 z 5

Říše trav – Svazek 2 Říše trav – Svazek 2 Tad Williams (p)

tak další Williams je za mnou.No a dojmy? Příběh je stále hodně fajn charaktery postav opět parádně vykresleny ALE zdá se mi že už je to poněkud rozvleklé. Kapitoly ve starších dílech byli opravdu dlouhé táhli se na 30stranách děj se pěkně rozeběhl. Ale u new dílu máme 15stran někam se dohrabem jenže je další kapitola která děj zabrzdí.
je to fuck škoda Williamse mam hodně rad ale už tak nejásám nad dějem. a rychlost vydávaní zase rok čekačka.

30.10.2022 4 z 5

Zabij, nebo budeš zabit. Kniha první Zabij, nebo budeš zabit. Kniha první Ed Brubaker

Ed Brubaker je Mistr vypravěč po pár stran vás příběh pohltí a nechce pustit smekám pomyslný klobouk a klaním se. Ohromě se mi to líbílo.

28.09.2022 5 z 5

Růžový a černý Růžový a černý Tony Sandoval

psychedelický příběh s hoooodně odvážnou kresbou

28.09.2022 4 z 5

Aldebaran Aldebaran Leo (p)

YESSS
konečně se Crew s Mdek trefil u mě na komoru. Po takovém příběhu sem dlouuho prahl si přečíst/pokoukat. S odkazy na starou školu mistru Asimova a Clarka. jen tak dal doufám že se dočkáme pokračovaní a vrátime se brzy na Aldebaran a nebo na nově na hvězdu souhvězdí Orion.

28.09.2022 5 z 5

Batman: Soví město Batman: Soví město Scott Snyder

Soví město průměr.Zato 2 vedlejší příběhy na závěr knihy jsou o level vejš. Ty se četli jedna básen.

17.07.2022 3 z 5

Takový to byl muž Takový to byl muž Jason Aaron

přišlo mi to jako Intro k něčemu většímu za hodinku otáčite poslední stránku zrovna když .....

07.04.2022 3 z 5

Wild West: Kniha 1 a 2 Wild West: Kniha 1 a 2 Thierry Gloris

takovej průměr s nádhernou kresbou ve slim vydání.Asi by slušelo víc komplet vydání než po 2příbězích. do druhé knížky ale půjdu.

03.04.2022 3 z 5

Dítě z hvězd Dítě z hvězd Jean van Hamme

mé srdce bije pro Thorgala speciálně pro toto vydání jako 1. v československu. Kříženi scifi a fantasy je zásah do černého

05.03.2022 5 z 5

Akira 2 Akira 2 Katsuhiro Otomo

super akční jízda kterou sem nemohl odtrhnout od ruky narozdíl od 1.dílu. Lepší teším se na pokračování. V 80. letech toto se mi dostat do ruky posadil bych se z toho na zadek. I když u nás tu zas byla Vzpoura mozku s Kruanem a spol.

01.03.2022 4 z 5

Jarmark nesmrtelných – Nikopol I. Jarmark nesmrtelných – Nikopol I. Enki Bilal (p)

todle je hodně slušnej blázinec.

03.02.2022 4 z 5

Kedrigern a spletitá výprava Kedrigern a spletitá výprava John Morressy

Lepší než první díl slušelo by víc humoru.

02.02.2022 4 z 5

Labyrint smrti Labyrint smrti Jim Zub

Pfff 2/3 knihy naprostá pruda tak slaboduchej scenář mě vyloženě sr*l. Silácký kecy typu "jeho síla zocelená v žáru bitev nebo žádné výzvě nikdy nemohl odolat" prostě na každé stránce to tam bije do očí. A mě to už nebaví furt dokola v každém vydaní stále to stejné. to neexistuje trocha svěží invence. Nejde se vůbec vcítit či bát o hrdinu protože je jasný že je v podstatě neporazitelnej. No a zadní obal to zabijí dokonale věkové doporučení 14+. Existuje vydání Conana 16 18 vejš??? No a ten slovníček fuck sem chtěl knihu zahodit kdy sem to chtěl mít už za sebou a vy šašíte(luštíte-taky mám svůj slovník) s frázemi "odporný cizinec nebo ticho ženy".
Poslední třenina knihy se konečně nastartuje a dostávam to co chci(někdo zapojil Fantazii) kdy bojuje sám se sebou. No a samotnej artefakt kde se přesouváme na pole sword and magic Ale trochu pozdě.

29.01.2022 3 z 5

Hellblazer: Vzlety a pády Hellblazer: Vzlety a pády Tom Taylor

Je hrozně fajn opět číst ty sarkastický hlody Johna Constantina. a děkuji Crewi že nám do Čr vrátil po 9letech Hellblazera

27.01.2022 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Paní Mornštajnová je genius píše knihy které se čtou sami

26.01.2022 4 z 5

Aargh! Pampeliškový speciál Aargh! Pampeliškový speciál Tomáš Prokůpek

jednohubka pro fajnšmejkry a sběratele. Jsem fanoušek Analphabet Books od roku 01 tagže jsem musel MiT.
Marveláci a DCčkáři zřejmě neocení
Ps:Přeji si vícero komixu bez textu aby vycházelo. Se slzou v oku vzpomínám na Thomase Ott a jeho díla

14.01.2022 4 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

to byl zase výlet děkuji panu autorovi že mě někdo konečně někam vyvezl a šlo to bez zbytečného střílení a vraždění. Vědecké poučky nevaděj. Hlavní postava opět vtipná jako u Martana.Kniha čtivá od prvních listů. Při četbě jsem hodně vzpomínal na Mistra žánru A.C.CLarke který má kopec podobně chytrých knih.
Těším se co nám Andy v budoucnu naservíruje jako další příběh.

25.12.2021 4 z 5

Teď poznáte Negana! Teď poznáte Negana! Robert Kirkman

přeceňovaná postava kterou by jste v reálu nechtěli potkat.

06.11.2021 3 z 5

Neodvratný osud Neodvratný osud Robert Kirkman

docela silná kávička

30.10.2021 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Robert Kirkman

po 3letech se vracím zpět k walking dead měl sem obavy že ne vlkouznu do děje ale průprava z tv serialů sem si z toho velkou hlavu moc nedělal. je to krapet jiné než serial ale Yo zapadl sem opět do děje. takže kde že je ta 26tka yo nahoře v knihovně du pro níí.

13.10.2021 4 z 5