Macanudo 9

Oblíbená série komiksových stripů pokračuje dál. I v devátém díle Macanuda Vás rozesmějí svým trefným a jemně vypointovaným humorem postavy, jako jsou Jindřiška a její plyšový medvídek Madariaga, Oliver Oliva, Olga, skřítkové, tučňáci, tajemný muž v černém, Fellini, muž, který překládá názvy filmů, Lorenzo a Terezka či nepochopitelný konceptuál. Nechte svou mysl odpočívat a pobavte se skvělým Liniersem. Vhodné pro čtenáře od 8 do 88 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262673/macanudo-9-dil-macanudo-9-3VI-262673.jpg 4.315

Macanudo 9.

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Meander

Kniha Macanudo 9

Covenant
05.05.2018

Kapitán Deja vu, byl dobrej. Ten mě dostal! Kapitán Deja vu, byl dobrej. Ten mě dostal!

puml
13.04.2018

Liniers je ďábel sršící originálními nápady. Tahle série nemá chybu a dokáže vždy překvapit. Gooooo-olgaaaa.

gaspoda
09.08.2016

Pár stripu pobavilo právě že jen pár. A za ty kačky jsem čekal víc muziky. Existují ftipnější stripy za drobnější peníz

Kapis
02.02.2016

Jako obvykle kvalitní porce citlivé člověčinky. Při čtení během pracovně stresujícího a hektického začátku roku doslova pohlazení po duši. Nejvíc mě baví ty decentní antikorporátní vtípky a šťouchance do Twitteru, televize, kupování předražených značkových hader apod.

martinstefko
15.10.2015

Ono je strašně těžké o tomto komiksu psát něco nového. Když dáte jednotlivé knihy vedle sebe, poznáte je hlavně podle obálky. Ten obsah je stejný. Nemyslím v tom, že by se stripy opakovaly, ale je stejným ve smyslu kvality, ve smyslu toho, že dostáváte přesně to, co chcete a co potřebujete. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/10/1016-macanudo-9-90.html