Macanudo 10

Desátý díl Vašeho oblíbeného Macanuda – které se v Argentině i v dalších zemích po celém světě již stalo klasikou – přináší kromě obvyklé porce zábavy... ještě jednu neobvyklou porci navíc! I v desátém díle Macanuda Vás rozesmějí svým jemně vyšinutým humorem postavy, jako jsou Jindřiška a její plyšový medvídek Madariaga, Oliver Oliva, Olga, skřítkové, tučňáci, tajemný muž v černém, Fellini, muž, který překládá názvy filmů, Lorenzo a Terezka či nepochopitelný konceptuál. Nechte se unést bystrým pozorovatelem světa, pobavte se se skvělým Liniersem. Vhodné pro čtenáře od 8 do 88 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296206/macanudo-10-bSB-296206.jpg 4.716

Macanudo 10.

01.08.2018

Vtipná pěkně ilustrovaná knížka za mě 5 hvězdiček

Gabi13
30.07.2018

Příjemné, odpočinkove čtení pro celou rodinu. Zasmáli jsme se všichni.

Kapis
03.10.2017

Táák, trvalo mi to přesně šest piv, než jsem tuhle knížečku na jeden zátah ztrestal!! Což by teda jednoho ztrestalo taky, ale jelikož mám kvalitní trénink, ještě jsem pak spřádal snivé traktáty, jsa opět zcela okouzlen a pohlazen po mé romantické duši, až jsem zapomněl zajít koupit rohlíky a stará přes všechen trénink mě hned odhalila a po zásluze mě ztrestala taky!

Tomas@S
11.09.2017

Komiksovou serii Macanudo jsme s detmi objevili v knihovne teprve nedavno (porad nechapu jak jsme tyhle knizecky mohli drive prehlizet) a hned jsme ji zaradili mezi nase oblibene. Jedna se o kolekci ruzne tematickych zamerenych stripu, ktere jsou casto poeticke nebo vtipne, obcas i nesmyslne, a nebo vse dohromady :-) Postavy a pribehy jsou inspirovane jak detskym svetem, tak filmem, historii, ci soucasnosti. V pribezich se objevuji postavy imaginarni, zname i skutecne, vcetne autora. Mezi jednotlivymi dily serie nejpise neni veliky rozdil, takze bez problemu staci vzit libovolne Macanudo a neni mozne se zklamat.

martinstefko
23.06.2016

"Macanudo 10" prostě nezklame. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/06/1198-macanudo-10-90.html