gaspoda gaspoda komentáře u knih

Americký upír Americký upír Stephen King

krásna kresba zejména ženské křivky.

24.09.2017 4 z 5

Těžké časy Těžké časy Brian Azzarello

jooo je to dobrý jenom ten ultra rychlej konec. Slušná návšteva věznice.

18.09.2017 4 z 5

Čubka Čubka Roald Dahl

v podaní Pana Lábuse velice vtipné.

18.09.2017 5 z 5

Úplně sám Úplně sám Jason Aaron

Vstupoval jsem do dalšího dílu s napětím co Zas Bude. A vono bylo. Už jen TO intro (prolog) od neznamé new postavy a PAk ...... jak to napsat? Sednete do našlapanýho auta šlápnete na plyn a vodpich že ,JeNžE pak příšlápnete ono Vás to vmáčnkne do sedaček.Jenže todle nebylo auto nýbrž RaKeTa.
A Já na ní frčíííííím

09.09.2017 5 z 5

Věž zeleného anděla 4 Věž zeleného anděla 4 Tad Williams (p)

Dočteno.Těžké bylo loučení i tak slzička mi na posledních listech ukapla ne že by to bylo tak dojemný ale pomalu rok co jsem s hrdiny prožival jejich utrapy,tak mi trochu přirostli k srdci.tudíž byl konec značně hořký.
Modlím se aby se někdo v cz dokopal k překladu pokračovaní dalších dílu.

03.09.2017 5 z 5

Okko: Cyklus vody Okko: Cyklus vody Hub (p)

příjemná zaležitost, zatím nejlepší modrá crew.

27.08.2017 4 z 5

Hryzání ve vnitřnostech Hryzání ve vnitřnostech Jason Aaron

4. střípek skalpu se mi zabodl do očí a stáva se z toho pěkná závislost.

27.08.2017 5 z 5

Mrtvé matky Mrtvé matky Jason Aaron

Trochu jsem byl skeptický u předešlích dílu kde vynášeli skalpy do nebes. Mrtvé matky bych vynesl až do vesmíru.
Naprostá parádička!!!

27.08.2017 5 z 5

Třetí zákon 1 a 2 Třetí zákon 1 a 2 Xavier Dorison

Tezko hodnotit kdyz se to ani nerozjelo
Prehodnotim po dalsim dile az vyjde.

21.08.2017 3 z 5

Teorie rozpadu Teorie rozpadu Enki Bilal (p)

Kresba libila jen ten pribeh mi tam chybel u obou povidek pritom intro tak navnadilo.
Take po celou dobu jsem citil k hlavnim hrdinum protikomunistickou nenavist.
Fuck me to minulo.
Pro me nejhorší mistři evropskeho komixu.

30.07.2017 2 z 5

Věž zeleného anděla 3 Věž zeleného anděla 3 Tad Williams (p)

trochu mi dala zabrat přesto hodnotim plným počtem
a hrrr do "posledního" dílu.

29.07.2017 5 z 5

Sojčák Sojčák Jaakko Ahonen

užasna věc
minimum textu jen do sebe zapadajici obrazky a sojčak ten je tááák rozkošnej Ale.
30minutova knižka.

19.07.2017 5 z 5

Elon Musk Elon Musk Ashlee Vance

A.C.Clarke forever

16.06.2017 3 z 5

Kiki z Montparnassu Kiki z Montparnassu Catel Muller

Kiki a jeji bohemsky zivot.
Take bych rad okusil.

14.06.2017 4 z 5

Věž zeleného anděla 1 Věž zeleného anděla 1 Tad Williams (p)

Těžko hodnotit každou knihu zvlášť když se jedna o jeden dlouuuuhej příběh. Tedy opět za plnej počet.
A taky sem na stránkách Pana spisovatele zjistil že vydává pokračování sudby mečů.Zatim ake jen v originále tak snad se toho nekdo v cz zhosti a vyda to i u nás. Kéž by.

08.05.2017 5 z 5

Jak vydrhnout velrybě stoličku Jak vydrhnout velrybě stoličku Scott Adams

O chlup lepší

28.03.2017 4 z 5

Kámen rozluky. Kniha první Kámen rozluky. Kniha první Tad Williams (p)

Příjemné čteníčko pokračuje po 800stránkovem trůnu viditelně rychlejc ubývají.

19.03.2017 5 z 5

Trůn z dračích kostí Trůn z dračích kostí Tad Williams (p)

Vazeny Pane Williams chtel bych si stezovat.Vase kniha viz.vyse způsobuje závislost na čtení.Kniha se těžko odtrhává z ruky když to náhodou uděláte vleze vám na mozek a našeptáva "pojď mě číst!" V ruku v ruce stím jde ze se zanedbávají povinnosti. Ať se jedná venčení psa, péče o partnerku stim odchází i váš sexuální život a doma je zle. Dale hygiena a jidlo o praci nemluvě mam prej ňáký Áčka či co slyšel jsem nad strankami. No snad nebude tak zle.

Teď ale vážně Trůn čtu po 3tí stale je to má bestofka. Je tu slyšet pomalej rozjezd přehršle postav. To vše mi sedí a baví. A srovnavat to s prsteny ze to je kopie, můžete ale setkavam s s lidmi kterym prsten moc neucaroval a spíše odkazuji na film ze je lepší. Kdybych ho cetl tak by se mi tam motal ten snimek. Trun je odtoho odprostenej tedy vase fantazie se muze rozebehnout na plne obratky.

Tedy Pane Williams dekuji vam za tu hustou zavyslost a pomalu jdu vstoupit na kamen rozluky.

24.02.2017 5 z 5

Dilbert: Schůzky s blbcem odkládejte na neurčito Dilbert: Schůzky s blbcem odkládejte na neurčito Scott Adams

Neco ftipne neco ne.

14.02.2017 3 z 5

Oskar Ed. 1. díl Oskar Ed. 1. díl Branko Jelinek

Zjeveni na československe komixove scene(pro me)

17.11.2016 5 z 5