Téměř dokonalé štěstí

Téměř dokonalé štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266346/bmid_temer-dokonale-stesti-266346.jpg 5 61 13

Pupíky série

Vicky je štěstím bez sebe: rodiče jí konečně dávají přednost před nesnesitelnou starší sestrou Rebeccou, randí s Jamesem, krásným a perspektivním klukem, a grilování s rodinou na konci léta se zdá být ideální příležitost dát všem o svých úspěších vědět. A co se týče Jenny, ta má radost dvojnásobnou: se svalnatým Jeanem-Frankym mlsá tabulky čokolády a laskavý tlustý Hugo by jí snesl modré z nebe. Karin má novou vášeň a nejsou to kluci: hudební skupinu. Jsou jen krůček od podepsání smlouvy s velkým producentem, ale to by se musel frontman Albín dostat ze své deprese, do které spadl po tragických letních událostech (viz šestý díl). Jenže život je krutý a štěstí vrtkavé, zvlášť když si zahráváme s city. Naštěstí pravé přátelství překoná i ty nejtěžší překážky.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Les Nombrils 7: Un bonheur presque parfait , 2015

Knihotyna
03.08.2023 5 z 5

Tenhle díl je nabitý láskou - nešťastnou, šťastnou, skrývanou, předstíranou, odmítavou, hranou.

Každá z kamarádek má své vlastní problémy a každá z nich na konci tohoto dílu o svou lásku přijde - některá proto, že chce, některá proto, že se za ni stydí či proto, že už jí nemůže věřit.

Mimo to - na začátku i konci knihy najdeme krásnou "mapu" postav i z jejich vzájemnými vztahy - můžeme tak poznat, jak se po tomto díle změnily!

Atlantis
22.02.2021 4 z 5

Tohle prostě chcete číst. Odhlédněte prosím od názvu, který bude podrážet vaši mužnou ješitnost a přečtěte si Pupíky. Je to vtipné, je to svižné a od určitého dílu začínají příběhy mít hloubku a postavy vypadají jako skuteční lidé s problémy. Tentokrát lehce srazím hodnocení, protože mi první polovina přišla jako návrat ke kořenům, kdy šlo spíše o jednotlivé gagy, než o příběh, ale i tak jsem se zase skvěle bavil. 4,5*

Anonymka1
14.01.2018 5 z 5

Naprosto zbožňuji celou sérii Pupíků! Tudíž ani tento díl mě nezklamal. Doufám, že bude pokračování :))

J_D
06.10.2017 5 z 5

Předchozí pupíky nasadily laťku hodně vyskoko, přesto s přibývajícími díly jde kvalita stále nahoru. Zkrátka Téměř (úplně) dokonalý (otevřený) konec. Prostě nejlepší komiksová série na světě, která má jedinou vadu - zatím nemá osmý díl :-( Doufám, že to tím neskončilo.

Samira
03.04.2017 5 z 5

Ach jo, kde jsi další komixová krásko? Výborné, propracované, směšně rychle přečtené, šokové a ukončené naprosto infarktově. Další díl zatím v nedohlednu, ale nepochybuji, že každý den tohoto čekání bude stát za to.
Úžasná série, která se dá jen doporučit!

borknagar
22.11.2016 5 z 5

Zamáčkneme slzu, poslední zatím vydané Pupíky přečteny a ano, bude se mi stýskat. Poslední sešit, který je snad kvalitou to nejlepší, co jsme doposud četli. Parádní grilovací finále, parádní poslední strana komiksu, která dává tušit, že Pupíky neřekly poslední slovo. Skvělá práce!!!

gaspoda
20.10.2016 5 z 5

Velice dobré hodně zdařilé
Vrtá mi ale hlavou bude pokračování?!

Filmator
20.07.2016 5 z 5

Dlouho trvalo, než jsem se nechal přesvědčit. Pak jsem se jednoho dne pustil do prvního dílu a vzhledem k tomu, že tou dobou už bylo k dostání šest dalších pokračování, za pár týdnů jsem se dostal sem. Neuvěřitelný. Jednak kresba, která mě strašně baví, cartooningové přehrávání, přitom ženské postavy s krásně sexy křivkami, druhak propracovaný scénář. Paralelní děje, situace z předešlých dílů, které zde dostávají další rozměr, a hlavně vynikající tragikomická poslední několikastránková kapitola... Propracované postavy. Ironie a sarkasmus, nastavování zrcadla společnosti. Jak říká Oslík ze Shreka, Pupíky jsou jako cibule, mají vrstvy. Smekám, těším se na další pokračování.

okureček
29.06.2016 5 z 5

Dobrý díl, opravdu mě překvapil konec, takže jsem hodně zvědavá, jak to bude pokračovat, já doufám, že dobrou cestou. :)

orangerose
24.02.2016 5 z 5

bavila mně moc, super díl

Ezios
15.01.2016 5 z 5

Kdo by to byl řekl, že se z nevinně vyhlížející blbůstky, stane skvěle propletené ''drama''. Příběh s každým dalším dílem graduje a velmi dobře proplétá. Milé překvapení.

rarášek
27.12.2015 5 z 5

Strašně moc dobrý díl. Miluji Pupíky! Po tom konci, kvůli kterému se mi chtělo až brečet doufám, že autoři sakra rychle udělají další díl, protože já chci vědět, jak to bude pokračovat. :)

martinstefko
20.11.2015 5 z 5

Až budu dělat přehled toho nejlepšího za rok 2015, "Pupíky" tam opět nebudou chybět! Děkuji autorům a děkuji "Albatrosu" za tak rychlý a kvalitní překlad! Více: http://www.comics-blog.cz/2015/11/1042-pupiky-7-temer-dokonale-stesti-100.html

Maryse Dubuc
kanadská, 1977
2009  88%Nejseš nějaká namyšlená?
2016  90%Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné
2010  88%Nad ošklivkami zataženo