Krev

Z komiksové série Monstress se stal obrovský hit, získala nominaci na Eisnera a především spoustu nadšených čtenářů. A s každým dalším sešitem si řada přibírá další! Ale její hrdinové to tak jednoduché nemají. Putují do Thyrie najít odpovědi na záhady minulosti... ale místo nich objevují jen další děsivou hrozbu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392659/big_krev-JyR-392659.jpg 4.460

Netvora 2.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Crew

The Blood, 2017

Kniha Krev

KubaHanzelin
10.09.2020

Tak jsme se posunuli dál v příběhu, něco nám bylo odkryto, ale máme tu i nové otázky, jsem zvědav jak to bude pokračovat dál, zatím mě to baví, i když je to místy, neskutečně moc ukecané, ale kresba je opět neskutečná, i kdyby příběh stál za starou bačkoru (což opravdu nestojí) tak bych to četl dál jen kvůli kresbě:)

Kate18
27.07.2020

Maika Půlvlčice dál utíká před válkou a několika mocnostmi. Jedna ji chce ovládnout a druhá zničit. Maika nehodlá dopustit ani jedno a tak se vydá pátrat po informacích. Dostane se do pirátského města Thyrie odkud se vydá na tajuplný Ostrov kostí. Tam se snaží zjistit, co na ostrově objevila její i matka.

gaspoda
22.12.2019

docela ukecané ale nádherná kresba+ příběh vás nutí čist dál a dostat se tomu světu pod kůži a zjistit wo co gou.

Mooneylan
08.07.2019

Druhy dil serie nas posouva v deji. Pokud ale na tento ilustratorsky drahokam nemate moc casu, nectete ho. Je potreba, abyste ho vnimali vsemi smysly. Dej je narocny svou spletitosti vztahu, historie a intrik a je velice jednoduche ztratit prehled. Proto si se ctenim dejte na cas, jinak se vam zazitek rozplyne a nebudete tak spokojeni s vysledkem.
Mimo jine doporucuji vnimat atmosferu brilantni kresby a detailne vykresleneho sveta, ve kterem jsou u moci spise zeny, kde je steampunk a post apo dennim chlebem, kde spiritualita a magie hybou svetem a kde to zije originalitou.

sarka9190
22.04.2019

Úžasný majstrstyk, po literární u výtvarné stránce. Obsahove prohlubuje vazby a osvětluje další a další skutečnosti prvního dílu.

annes
13.03.2019

Čím dál tím zajímavější. Příběh se víc rozjel určitě víc než v jedničce (možná je to taky tím, že člověk si už zvykl na svět, kresbu atd.) a zůstal i tak hezky tajemně temný. Tam-Tamovi přednášky jsou opět velkým přínosem zajímavostí i klíčových událostí. Další díl? Určitě.

Lenka.Vílka
24.02.2019

Druhý díl je možná ještě lepší jak jednička. Náročnější na soustředění a vnímání, ale pokud to dodržíte, budete po zásluze odměnění. Ještě vetší bizárek na cestě poznání sebe, své rodiny. Kresba nádherná. Možná ještě lepší než v prvním díle (ty divný věci a krev mě prostě dostávají). A letos vyjde další díl. To by šlo...

Lusa
26.12.2018

Druhý díl rovněž zajímavý jako první, opět skvělá kresba, jsem zvědavá na další pokračování.