Jako pára nad Texasem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Anděl a ďáblice se oddají zakázané lásce a jejím výsledkem je nová – pravděpodobně všemocná – bytost Genesis. Bůh si zbalí kufry a uteče z Nebe a Genesis uteče rovněž a schová se v hlavě nedobrovolného texaského kazatele Jesse Custera. Poté, co se tento znovushledá se svojí někdejší milenkou Tulip a jejím novým známým, irským upírem Cassidym, cesta ze hledáním Boha a odpovědí může začít. Jenom je potřeba dát si pozor na Svatého zabijáka, který je uprchlé Genesis (potažmo Jessovi) na stopě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6920/preacher-jako-para-n-6920.jpg 4.6185
Série:

Preacher (Kazatel) 1.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , BB art, Crew
Originální název:

Preacher: Gone to Texas, 1995


více info...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Jako pára nad Texasem

jarynek
18. ledna

Tak tohle je hodně velký odvaz. Je to třeba číst bez předsudků, bez záklopky a jen se nechat unášet příběhem plným explicitního násilí, sprostých slov, ulítlých nápadů, narážek na víru, božích přikázání vyřčených nebožími ústy, ... Já si to tedy užíval plnými doušky a jsem zvědav, zda takto vysoko nastavenou laťku udrží i další díly. Ještě bych chtěl vyzdvihnout obálky jednotlivých sešitů - jedním slovem skvosty.

wullcann38
16.04.2021

Je to šílená jízda, ovšem seriál je zatím lepší.


XbookwormX
13.03.2020

Nemusíte mít rádi komiks, můžete ho třeba i z duše nenávidět, ale Preachera budete milovat! Ennis je scenáristickej chameleon a má svoje vrcholy i propady, ale tady nasadil laťku tak vysoko, že se jí těžko někdo přiblíží, i on sám. Dillon kreslil všechno stejně, to je fakt, ale tady vytvořili takovej tandem, že s někým jiným by to ani tak dobře nefungovalo. Stejně jako když spolu dělali Punishera. Jiný postavy mě od něj fakt iritujou, třeba jeho Wolverine je ble-e. A obálky od Fabryho jsou už jenom třešnička na dortu, doporučuju jeho art book k týhle serii. Pro mě je to klenot a svatej grál mojí sbírky a vždy se k němu rád vracím. A jak já se těšil na seriál, protože ten materiál si o to vyloženě říkal a pak....... :(
Takže hlavně mít vždy po ruce dostatek lubrikantu na pískomily!

gaspoda
01.01.2020

Nový rok začínám novou serii a trefa přímo do černého.
Dlouho jsem kolem kazatele chodil snad proto že 1díl je nesehnatelnej musel tedy zafungovat warforum tedy četba pro mě nezvyklá na pc. a nelituji jen doporučuji!!!

Disease
24.09.2018

Parádní rozjezd série, který sice samostatně nefunguje úplně stopro, ale určitě navnadí na další díly.

jaroslaf2941
11.09.2018

Preacher je moje srdcovka. Geniální příběh a postavy dle mého názoru akorát vždy hyzdila ultra šablonovitá kresba, kde všechny mužské a ženské postavy vypadají stejně a jinak je to l, ehm... Boží :)

monthy70
09.01.2018

tak nějak si představuju pravý komiks. vždycky jsem se těšil na další díl

Mercatino
16.04.2017

Přečteno a nejsem si úplně jistý kam tento komiks vlastně zařadit. Postavy jsou fajn, je škoda, že nemám po ruce další díly. Zatím mi to přijde slabší s nerozvinutými charaktery a absolutně nezajímavým příběhem. Pořád jsem měl pocit, že tento komiks příliš tlačí na pilu, snaží se být něčím čím ani vlastně není a to hodně drsným a stylovým komiksem.

1