Svůdné schůzky

Nejslavnější evropští tvůrci se sešli, aby přispěli do série erotických sborníků. Každý je věnovaný jednomu prostředí a tématu. V této první "svůdné" knize najdete hned dva z těchto sborníků, Svůdné spodničky a Svůdné schůzky, plné šesti až osmistránkových příběhů, ve kterých hraje hlavní roli cestování a oblečení. Zjistíte, jak vzrušující může být námořní plavba či obyčejná jízda metrem. Pojede se na slonu, na trakaři a budeme se vznášet v balónu. A co teprve, až dojde na spodní prádlo! To vše v podání takových autorů jako je Enki Bilal, Guy Vidal, Altuna, Gibrat, Varenne či Jean-Claude Forest! Připravte se na sto padesát stránek skvělých kreslířů, krásných žen a sexy příběhů!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384990/big_svudne-schuzky-Khg-384990.jpg 3.542

Svůdné schůzky 2.

Literatura světová, Komiksy, Erotika

Vydáno: , Crew

Fripons Vol. 2: Rendez-vous fripons, 2014

Kniha Svůdné schůzky

Arkagas

popravdě jsem od knížky čekala víc, jasně, je to nabité erotikou, každý příběh má jiný styl a kresbu (což je super!), ale možná právě proto, že mají tak krátký rozsah nemá člověk nějak šanci se do toho ponořit víc.
Na jedno odpoledne je to fajn a příjemná záležitost, ale že bych si z toho sedla na zadek a potřebovala to mít v knihovně se říct nedá.
Celkově je to za mě tedy slabší dílko a až po dočtení jsem zjistila, že se jedná o druhý díl, s tím že první prý byla naprostá paráda, takže ještě zapátrám. Bohužel tohle za mě ale průměr. Neurazí, ale ani nenadchne.

Moje hodnocení: 7/10

fvalek
12.08.2021

Je možná štěstí, že jsem si pořadí otočil a jako první si přečetl Svůdné touhy, protože ty mě vcelku oslovily a přišly mi správně peprné a zajímavé, nicméně tenhle "první" díl mě tak hrozně zklamal, že to snad ani nejde popsat. Jestliže jde o sborník slavných umělců, tak minimálně půlka mi přišla žalostná, a sice ano - těžko jako neumělec můžu někomu něco vyčítat a povyšovat se, ale některé kapitoly byly vážně šílené a hrozné a viděl jsem i na základní škole lepší kresbu. Druhou žalostnou věcí jsou některé zápletky kraťoučkých příběhů, někdy jsem tam smysl opravdu nenašel. Navíc mi o to zase tolik nejde, ale erotiky tam bylo taky pomálu, takže plně nechápu smysl a jako celek se mi kniha nelíbila. Pokud někdo iniciuje erotický sborník, tak musí jednak držet téma a žánr, zároveň musí volit zajímavé umělce, kteří vytvoří velkolepé dílo. Tohle bylo v lepším případě podprůměrné. Jestli bude ještě nějaký díl, tak se budu rozhodovat až podle důkladného prolistování někde v obchodě nebo online, protože něco jako tohle už nechci, i když pořád tu je ten lepší druhý díl, který může značit vzestupnou tendenci.

triomen
26.01.2021

U téhle knihy platí pravidlo: Nesuď knihu podle obalu. Ten je totiž mnohem víc sexy a vzrušivější než samotné povídky, které mě moc nezaujaly. Přestože jsem nečekal žádný vrchol literární tvorby, bylo to za dvě hvězdy. Dodatečná třetí je za kresby, hlavně za zmíněnou na obálce.

Adris
27.07.2020

Textově o ničem, ani ta erotika nic moc, asi jde ten smysl dialogů a vnit. mon. mimo mě. Zajímavé pro mě byly jen rozdílnosti v grafice/kresbě (styly autorů)

Felsenberg
07.03.2020

Velmi hezké a poučné příběhy.

azzies
15.01.2020

Je to sborník erotických povídek, takže není na místě očekávat hluboce filozofické debaty, ale zábavu ano.
Některé příběhy splnili aspoň to, jiné vůbec.

bazyk21
08.09.2019

zajímavý příběh, pěkná kresba

tonda2186
19.08.2019

U těch dobrých je škoda, že jsou krátké. U těch horších je to dobře. Nevzpomínám si, že by tam byla dobře napsaná i nakreslená. Bohužel to bývá buď a nebo.