Tajemství Velkého Vonta

Třetí díl volné trilogie (1. Záhada hlavolamu, 2. Stínadla se bouří) dobrodružných příběhů chlapců z party Rychlé šípy. Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka se tentokrát vydávají do starých temných uliček Stínadel, aby pomohli Velkému Vontovi Vláďovi Dratušovi, o němž se šíří zvěsti , že za záhadných okolností přišel o ježka v kleci, nejcennější symbol Vontů. Odhalí přitom další podrobnosti z dávné vontské historie. Ilustroval Jan Fischer....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/2844/big_tajemstvi-velkeho-vonta-Ozd-2844.jpg 4.61078

Kniha Tajemství Velkého Vonta

Canniosh
10. listopadu

Napínavé dobrodružství, které čtenáře nutí číst dál a dál, aby poodhalil to tajemství, které se ve Stínadlech skrývá. Děj je oproti předchozím dílům o dost jednodušší, jde se jen za tím jedním (tajemstvím), ale i tak je to napínavé čtení, které vtáhne bez problémů do děje. Určitě jsem rád, že jsem si i nyní tuto knihu opět přečetl, tyto doby již dávno minulé a zaváté pod pokrývkou moderní doby mají stále co říct.

Cortegos

Řekl bych lepší než dvojka, ale na jedničku to stále nemá, i když se k ní v lecčems přibližuje. Jedno tajemství velmi zvolna rozplétané nabyde jako vždy úžasného finále. Řekl bych, že mnozí mohou mít s dočtením problém, ale stojí to za to.

ArwenEvenstar

Ani tentokrát Stínadla nezklamala. Příběh byl opět napínavý a dobrodružný až do konce. Celou sérii jsem přečetla během jednoho týdne.

Ajrad1981

Tenhle díl mi z celé trilogie přijde asi nejslabší. Ale i tak dobrý!

JanaProchazka
23.11.2020

Miluju to tajemno, které mě a tomto příběhu fascinuje už od mala!

rumund
13.11.2020

Třetí díl napínavého příběhu, prostě skvělé čtení

Ryšava
05.11.2020

Tenhle díl už nebyl tak napínavý a propracovaný, jak předešlé díly. Zdálo se mi, že se děj zbytečně natahuje a do Stínadel chodí, jen aby měli, co psát do TAM-TAMU. Přesto všechno se to četlo rychle a dobře. Jsem ráda, že jsem si nakonec Rychlé šípy přečetla a nenechala jsem na ně sednou prach v knihovně =)

Luigi1
01.10.2020

Tato trilogie mě opět připoutala k četbě která má co říct i dnešní omladině,ale to bych asi chtěl moc.