Tajemství Velkého Vonta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí díl volné trilogie (1. Záhada hlavolamu, 2. Stínadla se bouří) dobrodružných příběhů chlapců z party Rychlé šípy. Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka se tentokrát vydávají do starých temných uliček Stínadel, aby pomohli Velkému Vontovi Vláďovi Dratušovi, o němž se šíří zvěsti , že za záhadných okolností přišel o ježka v kleci, nejcennější symbol Vontů. Odhalí přitom další podrobnosti z dávné vontské historie. Ilustroval Jan Fischer....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/2844/tajemstvi-velkeho-vonta-Ozd-2844.jpg 4.61017
Série

Stínadelská trilogie 3.

Žánr
Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Olympia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Tajemství Velkého Vonta

Přidat komentář
JanaProchazka
23. listopadu

Miluju to tajemno, které mě a tomto příběhu fascinuje už od mala!

rumund
13. listopadu

Třetí díl napínavého příběhu, prostě skvělé čtení


Ryšava
05. listopadu

Tenhle díl už nebyl tak napínavý a propracovaný, jak předešlé díly. Zdálo se mi, že se děj zbytečně natahuje a do Stínadel chodí, jen aby měli, co psát do TAM-TAMU. Přesto všechno se to četlo rychle a dobře. Jsem ráda, že jsem si nakonec Rychlé šípy přečetla a nenechala jsem na ně sednou prach v knihovně =)

Luigi1
01. října

Tato trilogie mě opět připoutala k četbě která má co říct i dnešní omladině,ale to bych asi chtěl moc.

tittanie
08. září

U prvního dílu jsem si okousala nehty, jak to bylo napínavé u každého dalšího dílu mi přišlo, že mě to baví méně a méně. Neříkám, že tato kniha byla ztráta času, ale přišlo mi to krapet přitažené za vlasy. Stejně tak jsem byla u prvního dílu byla ráda za názvy kapitol, které víceméně prozradily, jak to dopadne. U třetího dílu mi to vadilo. Ale jsem ráda, že i tento díl pan Foglar napsal.

Argos
11. srpna

Kniha pěkně postavená, zápletka zajímavá. Rozhodně se četla pěkně. Ale je třeba si přiznat, že v dnešní době je Foglar už poněkud zastaralý autor. Žije se jinak, vše rychlejší, tábory už fungují trochu jinak. Takže přání, že by si to někdy přečetli vnuci a vnučky, to považuji za iluzi. Bohužel.

m_martina
17. května

I finále Stínadelské trilogie je vynikající a dobře se čte. A já doufám, že za pár let si tyto knihy přečtou i moje vnučky, protože tohle je nadčasová literatura.

kamila5406
07. dubna

další díl za mě super

1

Doporučujeme

Dobrodružství v temných uličkách
Dobrodružství v temných uličkách
Osada Havranů
Osada Havranů
Stínadla se bouří
Stínadla se bouří
Modrá rokle
Modrá rokle