Zero: Vlčí něha

Edward Zero opustil agenturu. Přestal být agentem a zařídil si na Islandu lepší a klidnější život. Jenže minulost a sopky jen málokdy vydrží dlouho nehnutě odpočívat. V tomhle případě obojí exploduje najednou a Zero se musí opět dát na útěk. Palestina, Belfast, tajná laboratoř uprostřed lesů... to je jen několik zastávek na jeho krvavé cestě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288598/zero-vlci-neha-SlL-288598.png 3.729

Zero 3.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Zero 3: The Tenderness of Wolves, 2015

Kniha Zero: Vlčí něha

gaspoda
17.10.2019

lechtivej začátek a suprovej akční závěr s minimem textu
moc dobré

Lenka.Vílka
15.10.2016

Dočetla jsem dvojku a hned na to (přestávka čtyři hodiny) se dala do třetího dílu. Nemám tušení, jaký bude díl další, ale tenhle mě odrovnal (hlavně dva poslední sešity....od otevření výtahu...to si člověk sice moc nepočte, ale jiné smysly jsou potěšeny až až).

Disease
07.07.2016

Tak nějak solidní uzavření (pokud to má ještě pokračovat, asi už beze mně :-)).

martinstefko
08.04.2016

Po pro mě trochu rozpačitém dílu Zero 2: V srdci všeho dostáváme pořádnou nálož, která je nazvána Zero 3: Vlčí něha.

3DD!3
07.04.2016

Přečetl, pardon "přečetl" jsem to dřív než doprala pračka. Vlčí něha je spíš vizuální studií akčních scén, především pěstních soubojů v téměř storyboardovském podání. Kot je na slova strohý, ale když už nějaké napíše, umí jej vhodně použít a takzvaně přikrmit dramatičnost scény. Silné v detailech. Odpovědi jsou stále skryty.

memphisz
13.03.2016

Pěkných 20 minut čtení, nebo spíše prohlížení, protože na téměř polovině panelů nechává Kot působit jen akční kresbu, jež je rovněž hlavním tahákem tohoto dílu. Akce, brutalita, krev, lámání rukou a studie vůle po přežití. Kotova verze bourneovské zápletky.

Batman: Ticho: Kniha druhá
Batman: Ticho: Kniha druhá
Zápisník smrti 1
Zápisník smrti 1
Tokijský ghúl 1
Tokijský ghúl 1
Hlavohrátky
Hlavohrátky

komiksy špionáž agenti, agentky brutalita násilí boj o přežití Image Comics

Aleš Kot
česká, 1986