Srdce ztraceného

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Srdce ztráty se odehrává necelého půl roku po událostech popsaných v knize Věž zeleného anděla. Ineluki, Král bouří, je poražen a jeho spojenci Nornové prchají na daleký sever do své legendární ledové pevnosti. V patách jim je vévoda Isgri,mur a hrstka rimmersgardských vojáků. Jejich cílem je zničit nornskou moc a definitivně odstranit jejich hrozbu. Ovšem jakkoliv Nornové ztratili na své dávné moci a slávě, zahnaní do kouta se nehodlají vzdát bez boje. Návrat do světa legendární trilogie Vzpomínka, Trn a Žal je příběhem o hrdinství a konci věcí, které se zdály být věčné....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406527/big_srdce-ztraceneho-qiy-406527.png 3.714
Série:

Vzpomínka, Žal a Trn


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Laser-books (Laser)
Originální název:

The Heart of What Was Lost, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Srdce ztraceného

jardadr
22.11.2020

Zřejmě první protiválečný fantasy román. Obě strany konfliktu toho mají už dost, ale staré rány se ne a ne zahojit a nové stále vznikají, pálí jako ďas. Co dělat, když smír není možný?
Zajímavé bylo nahlédnout do zákulisí té druhé rasy - Nornů a pokusit se podívat se na věc jejich očima. Krátká, svižná novelka.

michal3736
22.09.2019

Do této serie jsem se dostal již dvakrát, kdy jsem ji celou přečetl, jednou v 15 a po druhé v 28 a vždy mě to skvěle bavilo. Teď po několika letech jsem se opět mohl vrátit do toho světa a přišlo mi jako bych nikdy z něj neodešel. Skvěle propracovaný příběh, který konečně sleduje i částečně druhou stranu. Skvělé, ale krátké. Doufám v brzké pokračování.


gaspoda
23.06.2019

Tak po velkém čekání jsem se dočkal. Sice malinko na rozpacích co se týče stran kdy předešlé knihy nalezly pod 400stran. Tak nám to tady ten dej pěkně pádí není zde žádné vznosné popisování To na které Sem se tak těšil. Není ani čas si vybudovat jakýsi vztah k hlavním postavám. Přesto se mi moc líbilo pohled z druhé strany Tedy od nepřátel moc rád bych se do nich ponořil víc.
Doufám že tato kniha nebyla jen výstřel do prázdna a vydavatelství Laser nás brzy zavali pokračováním této pro mě vynikající fantasy ságy.