Srdce ztraceného

Srdce ztráty se odehrává necelého půl roku po událostech popsaných v knize Věž zeleného anděla. Ineluki, Král bouří, je poražen a jeho spojenci Nornové prchají na daleký sever do své legendární ledové pevnosti. V patách jim je vévoda Isgri,mur a hrstka rimmersgardských vojáků. Jejich cílem je zničit nornskou moc a definitivně odstranit jejich hrozbu. Ovšem jakkoliv Nornové ztratili na své dávné moci a slávě, zahnaní do kouta se nehodlají vzdát bez boje. Návrat do světa legendární trilogie Vzpomínka, Trn a Žal je příběhem o hrdinství a konci věcí, které se zdály být věčné....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406527/srdce-ztraceneho-qiy-406527.png 3.79

Vzpomínka, Žal a Trn

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Laser-books (Laser)

The Heart of What Was Lost, 2017

Kniha Srdce ztraceného

michal3736
22.09.2019

Do této serie jsem se dostal již dvakrát, kdy jsem ji celou přečetl, jednou v 15 a po druhé v 28 a vždy mě to skvěle bavilo. Teď po několika letech jsem se opět mohl vrátit do toho světa a přišlo mi jako bych nikdy z něj neodešel. Skvěle propracovaný příběh, který konečně sleduje i částečně druhou stranu. Skvělé, ale krátké. Doufám v brzké pokračování.

gaspoda
23.06.2019

Tak po velkém čekání jsem se dočkal. Sice malinko na rozpacích co se týče stran kdy předešlé knihy nalezly pod 400stran. Tak nám to tady ten dej pěkně pádí není zde žádné vznosné popisování To na které Sem se tak těšil. Není ani čas si vybudovat jakýsi vztah k hlavním postavám. Přesto se mi moc líbilo pohled z druhé strany Tedy od nepřátel moc rád bych se do nich ponořil víc.
Doufám že tato kniha nebyla je výstřel do prázdna a vydavatelství Laser nás brzy zavali pokračováním této pro mě vynikající fantasy ságy.

Dívka z nočních můr
Dívka z nočních můr