Srdce ztraceného

Srdce ztráty se odehrává necelého půl roku po událostech popsaných v knize Věž zeleného anděla. Ineluki, Král bouří, je poražen a jeho spojenci Nornové prchají na daleký sever do své legendární ledové pevnosti. V patách jim je vévoda Isgri,mur a hrstka rimmersgardských vojáků. Jejich cílem je zničit nornskou moc a definitivně odstranit jejich hrozbu. Ovšem jakkoliv Nornové ztratili na své dávné moci a slávě, zahnaní do kouta se nehodlají vzdát bez boje. Návrat do světa legendární trilogie Vzpomínka, Trn a Žal je příběhem o hrdinství a konci věcí, které se zdály být věčné....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406527/srdce-ztraceneho-qiy-406527.png 34

Vzpomínka, Žal a Trn

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Laser-books (Laser)

The Heart of What Was Lost (2017)

Kniha Srdce ztraceného

gaspoda

Tak po velkém čekání jsem se dočkal. Sice malinko na rozpacích co se týče stran kdy předešlé knihy nalezly pod 400stran. Tak nám to tady ten dej pěkně pádí není zde žádné vznosné popisování To na které Sem se tak těšil. Není ani čas si vybudovat jakýsi vztah k hlavním postavám. Přesto se mi moc líbilo pohled z druhé strany Tedy od nepřátel moc rád bych se do nich ponořil víc.
Doufám že tato kniha nebyla je výstřel do prázdna a vydavatelství Laser nás brzy zavali pokračováním této pro mě vynikající fantasy ságy.