gargamelka gargamelka komentáře u knih

Kočičí host Kočičí host Takaši Hiraide

Velmi zajímavá knížka, najde si určitě své oblíbence i mezi těmi co nepreferují kočkyy.. Přesně se k ní hodí japonský styl psaní. Velmi klidný, emotivní, vyrovnaný, popisný a přátelský styl. Zdá se, že celý aktér je kočka odvedle, která si své sousedy omotá okolo tlapky, ale není to jen ona. Nalezneme popis okolí, vztahů, trochu historie. Velmi vydařeně propojeno

28.09.2016 5 z 5

Co má společného malá nožka s Kamasutrou Co má společného malá nožka s Kamasutrou Olina Táborská

Děj ze života. Seznámení na nás číhá na každém rohu:-) A vše zlé je pro něco dobré. Díky společné kamarádce se seznámí. Hlavní hrdiny to k sobě táhne, až se hnedle od sebe odpudí. Jelikož jejich komunikace nebyla to pravé ořechové.

17.08.2016 4 z 5

Nahá před Bohem lásky Nahá před Bohem lásky Markéta Nocourová

Oddychová, jednoduchá a nenáročná knížka. Jednotlivé kapitoly čtenáři autorka osvětlí svým komentářem jak, proč, kdo, co... Knížka má zajímavý název pro to mě zaujala, celkově jsem očekávala něco víc. Není špatná, ale nic extra "Tak jako na pohůdku."

09.08.2016 2 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Příjemná kniha ze života, kde si láska nevybírá :-) Je ozvláštněna o recepty.

09.08.2016 4 z 5

Nesesmilníš Nesesmilníš Jan Bradička

Zajímavý příběh a hlavně název knihy, ve kterém je dost zdrobnělin. Konec je otevřený.

30.07.2016 4 z 5

Pralinky s chilli Pralinky s chilli Jana Benková

Zajímavý příběh, člověk je příjemně překvapován celým dějem. Fajn kniha, která ukazuje vztah i z jiné stránky... Skvělá letní oddychovka :))

23.07.2016 5 z 5

Mrcha? Mrcha? Tereza Čiháková

Jedná se o knihu, která pojednává neotřele o dnešní době. Nakoukneme díky ní do podsvětí, politiky, vztahů, úspěchu etc. Knížka je zajímavá, čte se velmi dobře. Oddychovka. :-)

30.06.2016 4 z 5

Miluju tě... i s natáčkama Miluju tě... i s natáčkama Alena Jakoubková

Super knižní oddychovka. O tom jak muž si dokáže ženu omotat kolem prstu a pak se změnit. Dále o kamarádství a nakonec fajn budoucnosti. Rozhodně pobaví a rozptýlí.

04.06.2016 5 z 5

Komu zvoní mobil Komu zvoní mobil Michael Třeštík

Kniha pro pobavení a zasmání. Naleznete v ní výbor ze statusů z FB, tak i příhody ze života. Doporučuji :-)

20.03.2016 5 z 5

Má veselá jitra Má veselá jitra Ivan Klíma

Perfektní soubor povídek, které se věnují různé problematice (např.šizení při prodeji ryb na Vánoce) a vykreslují tehdejší dobu

Přítelkyně z domu smutku Přítelkyně z domu smutku Eva Kantůrková

Opravdu zajímavá knížka, která popisuje vztahy, pocity ve vězení. Jednotlivé kapitoly jsou věnovány jednotlivým ženám, ale celkově je o nich zmínka i dále. Stojí za přečtení

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Povedená a zábavná knížka. Dost se podobá filmu. Stojí za přečtení.

Proč ředitelé selhávají Proč ředitelé selhávají David L. Dotlich

Zajímavá knížka, která dost věcí shrne a díky tomu si vše více uvědomí. Nemyslím si, že by zde bylo vyjádřeno něco nového, ale spíš o tom víme a nebereme to v 100% potaz. Ale pěkně shrne, není špatná

13.03.2016 3 z 5

Horalka Horalka Alberto Moravia (p)

Zajímavá kniha. Některé pasáže jsou velmi živě popsány. Je popsán život za války a změna charakterů jednotlivých postav. Rozhodně stojí za přečtení, nepostrádá švih :)

Láska nehezká Láska nehezká Robert Sobota

Zajímavá kniha, která nechá nahlédnout co dokáže výroba nápoje lásky-jak dokáže ovlivnit. A další lahůdky...

13.03.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Ano, tato kniha nám ukáže pohled Christiana. Některé pasáže jsou na chlup stejné jako v odstínech (možná pro někoho to bude zklamání). Ale alespoň poznáme jeho pohled na věc či jeho myšlenkové pochody. Jako oddychovka fajn:)

13.03.2016 4 z 5

Jeden z nejoblíbenějších autorů. Pan Lustig vychází ze svých zkušeností. Strhující příběh, rozhodně, kdo si ji vybere neprhloupí

Vekslák Vekslák Pavel Frýbort

Perfektní kniha. Moje nejoblíbenější :)

Malinový sen Malinový sen Jana Benková

Nenáročná oddychovka