Komu zvoní mobil

Dar humoru Michael Třeštík úplně nezapřel ani ve svých předchozích knihách, ale v této knížce mu dal průchod naplno. Ve zdánlivě bezelstných ,,fejsbukových statusech“ skrývá originální postřehy nebo postoje. S velkým humorem a nadhledem ,,zmapoval“ svůj dosavadní život přehledem vlastních neúspěchů, proher a setkání. Svojí schopností nebrat se vážně přináší zábavnou a hlavně optimistickou výpověď o autenticky živé každodennosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202457/big_komu-zvoni-mobil-202457.jpg 3.851

Kniha Komu zvoní mobil

meluzena
10.10.2020

Sláva, FB statusy mohou mít myšlenku, lehkou sebeironii, humor!
Příjemné je prokládání statusů krátkými příběhy, v kterých se autor většinou vyznává z nějakého trapasu, což působí velice lidsky.
Bohužel jsem nejdřív četla knihu "Jen aby řekla moje žena", která vyšla 3 roky po téhle, a řada statusů se v ní opakuje, což vyvolává pocit nastavované kaše :( Za to ovšem nechci ubírat hodnocení téhle útlé knížečce, takže dávám 4*

PaniWiga
22.11.2018

Taková knižní jednohubka. Má silnější i slabší části. Ale jelikož jsou všechny části krátké a rychle se střídají, tak to nevadí. A pár myšlenek bylo vážně trefných. Např. že 300 gramová čokoláda vydrží skoro dvakrát tak dlouho jako ta 100 gramová - to zažívám často.

Analady
25.09.2017

Tato knížka mě bohužel nezaujala.

kuky921
02.05.2017

Občas velmi povedené povídky či hlášky.

elin.m
23.02.2017

Další kniha nevhodná do prostředků hromadné dopravy :D. Každou chvilku se svíjet smíchy pod sedadlem prostě nelze. Opravdu zdařilá oddechovka ze života :).

lidunka1
05.01.2017

Mně se knížka vůbec nelíbila. Myslím, že je hodně slabá. O co krásnější a moudřejší jsou třeba Aforismy Pavla Kosorina.

lencin
01.09.2016

Příjemné a milé oddechové čtení. Povídkové části zdařilejší.

Jaruš7
05.05.2016

Knížka je příjemné čtení, pohledem očima autora začnete převracet zvyklosti pro jejich vyjádření , a budete v úžasu, co z toho vyjde. citát z knihy - Lidské tělo je dost sofistikovaná záležitost. Například z jakéhokoli rostlinného tuku v tu ránu udělá tuk živočišný. To je laboratorně dost obtížné.