gabca007 gabca007 komentáře u knih

Kráska ze Santa Fe Kráska ze Santa Fe Joan Johnston

Knihy od této autorky mám ráda, takže mne vůbec nepřekvapilo,že i když mne po přečtení anotace kniha nijak extra nelákala, po jejím přečtení nezbývalo, než dát 5*. Krásný příběh plný lásky a citu.

29.09.2013 5 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Úžasná kniha, pět hvězdiček je málo.

10.04.2013 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Toto je jedna z nejkrásnějších hist. romancí co jsem četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

28.03.2013 5 z 5

Zlý úmysl Zlý úmysl Lisa Jackson

Opět velmi napínavé. Jak jinak. A přesto, že se mi líbí celá série s Rickem, tahle kniha nejvíc. A to proto, že autorka konečně nechala odpočinout všechny úchylné kněží a svaté pomatence i s růžencem. Příběh se tím pádem zdál uvěřitelnější , alespoň pro mne.
5* si kniha určitě zaslouží, ale kdyby se mne někdo ptal, tak No 1 od LJ - Hrobař a Montana TO DIE.

11.02.2014 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Četla jsem si v noci, sama doma, rodinka pryč - no bála jsem se, bála. Co víc dodat. Napínavé od začátku až do konce.

05.01.2014 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Judith McNaught

Pro mne překrásná kniha. Nevadil mně ani trochu jak se zde uvádí kýčovitý konec, mne příběh úplně dostal a o knize mohu napsat jen jediné - DOKONALÁ.

25.08.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Kniha mne nebavila, druhý díl ani číst nebudu. Nejde ani tak o to, že je to trochu překopaných 50 odstínů jako spíš o to, že u FS jsem si hrdiny tak nějak uměla představit ale tady ne. Taková podivná Paris Hilton....

28.07.2013 1 z 5

Tichý přístav Tichý přístav Nora Roberts

Celá série je moc pěkná.

07.05.2013 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Moc krásný příběh, přečetla jsem jedním dechem.

04.04.2013 5 z 5

Odvážná dáma Odvážná dáma Sabrina Jeffries

Toto je moje první kniha od této autorky a musím říct, že vůbec nebyla špatná. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit prvním komentářem, protože je mi záhadou jestli se vztahuje k této knize. Napsat , že je bez děje a každá kapitola jiný příběh je opravdu mimo mísu. Kniha má podle mne vše co má histor. romance mít. Trochu napětí, trochu romantiky, trochu erotiky a tady navíc velmi vtipné dialogy.

19.03.2013 5 z 5

Noc kukačky Noc kukačky Heather Graham (p)

Jelikož mám od této spisovatelky přečtené téměř všechny
její knihy, troufám si říct, že tahle mne hodně překvapila. A bohužel ne zrovna kladně.
Mám ráda její historické romance, stejně jako příběhy ze současnosti.
Tato kniha ale docela vybočuje - ani nevím, jak ji popsat.
Taková opravdu malá milostná , ani ne zápletka na velkém politickém pozadí.
IRA, Belfast..., co dodat?

11.04.2014 3 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Co do obsahu není moc co hodnotit. Ale hodně se zde v komentářích chválí super překlad, takže jo, přidám se. Obdivuju překladatele za jeho výdrž. Slabší povaha mohla perem v půlce seknout a nečetli bychom nic :)

08.02.2014 2 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Je to asi pátá krimi od LJ, kterou jsem dočetla, a pro mne bohužel nejslabší. Zatímco u ostatních jsem byla okamžitě vtažena do děje, tady mně to přišlo všechno strašně zdlouhavé. Taková ta atmosféra strachu, kterou jsou pociťovala okamžitě třeba u Hrobaře nebo Osamělé smrti, chyběla úplně. Bohužel ani téma " boží studentské armády " mne nijak neoslovilo. Ale za co musím za sebe knihu pochválit, je její opravdu naprosto nečekané zakončení.

20.01.2014 3 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Úžasná, s vtipem napsaná knížka, pro mne nejlepší od KEW zároveň s knihou Popel ve větru. Myslím, že spisovatelka zde skvěle vystihla to, že když muž a žena říkají totéž, není to vždy totéž a prostě že láska to je i bolest, odpuštění.....mohu jen doporučit!!

02.01.2014 5 z 5

S vikomtem v ložnici S vikomtem v ložnici Gayle Callen

Kniha byla opravdu pěkná a myslím, že autorka udělala dobře, když se vyhla tomu romantickému klišé, kdy hrdina na konci příběhu opět prohlédne.

20.12.2013 4 z 5

Skandál Skandál Gayle Callen

Mně se kniha líbila, sbližování obou hrdinů zde bylo moc pěkně popsáno. A i když je předem jasné jak vše dopadne, nevadí.
Na zimní večer....jako dělaná. A že je příběh neoriginální? Ono taky co mají autorky pořád vymýšlet .....láska, nenávist, dobývání..
pro mne je hlavní, aby se kniha dobře četla a nenudila. A tahle rozhodně k těm horším nepatří.

18.12.2013 4 z 5

Milovat cizince Milovat cizince Kathleen E. Woodiwiss

Tuto knihu řadím mezi slabší od KEW. Zápletka byla docela zajímavá, ale přišlo mi to zdlouhavé a konec takový překombinovaný.
I 3* jsou moc.

15.12.2013 3 z 5

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Úžasná kniha. Nádherně popsaná příroda, vztah vyvíjející se mezi Amandou a Patrickem... když jsem dočetla, skoro mi bylo líto, že je konec. Podle mne nejlepší od CP.

21.11.2013 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Candice Proctor

Moc pěkné - žádná unylá hist. romance, ale opravdu napínavý příběh od začátku až do konce. Nechybí ani romantika, vášeň a dá se říct, že čtenář si až do úplného konce není jistý jak to dopadne ( ale je to romance, že? ). A oba hl. hrdinové jsou vám od prvních stránek sympatičtí, takže já určitě 5*.

19.11.2013 5 z 5

Kniha skandálů Kniha skandálů Julia London (p)

Tak tahle kniha mne docela mile překvapila. Dostala se mi do rukou v takovém tom levném sešitovém vydání, takže jsem od ní nic moc nečekala. Ale četla se opravdu sama. Moc hezký příběh, nechybí romantika, vtip ani krimi zápletka.Mohu jen doporučit.

29.08.2013 5 z 5