Kniha skandálů

počátek 19. století, Anglie Princezna z Walesu sepsala šokující odhalení o ostudném chování Prince Regenta a mnoha jeho přátel. Chce vydat Knihu, která by ohromila celý Londýn… Nathan Grey, hrabě z Lindsey, je nechvalně proslulý jako prostopášník z Lindsey. Hýří, hraje karty a nevyhýbá se ženám. Když však uslyší varování, že jeho odloučená manželka Evelyn, žijící v Londýně, může poškodit jméno jeho rodu tím, že se ocitne v publikaci Kniha Skandálů, nemá jinou možnost, než se vypravit do hlavního města a odvézt ji tam, kam patří - domů na hrabství Eastchurch. Chce tak ochránit ji i sebe před žalobou z vlastizrady. Evelyn nedobrovolně následuje svého manžela domů, kde na ni čeká spousta neblahých vzpomínek. Zdaleka už ale není tou nedospělou dívkou, jako když se mladičká vdávala. Nedobrovolný návrat se brzy změní v souboj dvou osobností, který odhalí křehkost jejich vztahu i dávno zapomenutou vášeň... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28801/kniha-skandalu-28801.jpg 4.140

Scandalous (1.)

The Book of scandal (2008)

Vydáno:, Levné knihy

havrmoni
01.12.2016

Ano četlo se to samo. Zmítala jsem se však mezi sympatií a antipatií u hrdinky. Pak jsem si uvědomila,že já mám nadhled věku a ne stejnou,ale byla v rodině, ,,událost" (nechci prozrazovat děj). Ona se s tím prala po svém a její manžel též. Je to zajímavé a romantické,sledovat nové sbližovánì skoro odcizených manźelů. Navíc nám autorka dala nahlédnout do skutečné historie o Knize.

Aracely
08.09.2014

Souhlasím s názorem níže. Moc pěkná kniha, četlo se to samo :-) Mohu jen doporučit. Těším se na její další knihy.

gabca007
29.08.2013

Tak tahle kniha mne docela mile překvapila. Dostala se mi do rukou v takovém tom levném sešitovém vydání, takže jsem od ní nic moc nečekala. Ale četla se opravdu sama. Moc hezký příběh, nechybí romantika, vtip ani krimi zápletka.Mohu jen doporučit.