frukeška frukeška komentáře u knih

Roztomilá kniha s ještě roztomilejším koncem. Moc se mi ten příběh líbil :)
Lehce se to čte, takže je dost těžké se od knihy odtrhnout, doporučuji.

21.11.2015 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Nemůžu hodnotit jinak, než 5*.
Ten příběh je dokonalý a obě hlavní postavy taky :) To jak je život svedl dohromady bylo prostě úžasné :)

17.07.2014 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Bezkonkurenčně nejlepší díl :3

28.05.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Knížka se četla dobře, ale jinak mě celkem zklamala. Očekávala jsem od ní víc :)

04.05.2014 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Naprosto úžasná kniha! Sice smutná a probrečela jsem posledních dvacet až třicet stránek, ale přečtení rozhodně nelituju. Bestseller je to oprávněně :)

23.01.2014 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Zhltla jsem knihu za několik hodin. Prostě jsem se nedokázala odtrhnout od příběhu. Každému to možná zajímavé nepřijde, ale mě tahle knížka dostala :)

20.12.2013 5 z 5

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

První díl byl o hodně lepší, než tenhle druhý. Od začátku mě hrozně nudil a myslela jsem, že ho snad ani nedočtu do konce, ale přece jenom jsem se tím prokousala až na nějakou tu dvoustou stránku, kde jsem přišla na stupidní zápletku.
Víckrát už tohle nechci číst. Podle mě nejslabší knížka od L. J. Smith.

19.08.2013 2 z 5

Jizvy a jiný tajemství Jizvy a jiný tajemství Klára Škorpilová

Přečetla jsem knížku za tři hodiny a musím říct, že se mi líbila. Žádnou s podobným tématem jsem nenašla.. Doporučuji

02.05.2013 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Knížka je opravdu taková oddychová, ale čte se dobře :)

27.04.2013 4 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Knížka se mi líbila. Mohla být delší, ale tak asi budou další díly, podle toho konce.. A těším se na ně. Hlavní postava se mi líbí a celkově celý ten příběh. Všude jsou jenom upíři, vlkodlaci.. a tohle je něco trochu jiného. Hezky jiného .) Doporučuju si přečíst. Taková oddychovka na odpoledne no.

30.03.2013 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Ta knížka mě prostě dostala. Někdy se mi stává, že v knížce přeskakuju řádky, ale tady jsem přečetla každé písmenko, co tam bylo.
Knížka mi vyrazila dech a rozhodně není pro slabé povahy..

27.08.2012 5 z 5

Sprostá holka Sprostá holka Megan Hart

Stojí za přečtení :)

28.06.2012 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Bezkonkurenční tyto knížky :)

23.02.2012 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Nemohla jsem přestat číst a ve tři hodiny ráno dočteno. Úžasná knížka, doporučuji:)

19.02.2012 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Přečtená za jeden den..Jsem zvědavá na další díl a doufám že tam bude jak se vyvine vztah Lucy a Nicholase:)

10.01.2012 5 z 5

Cesta časem Cesta časem Nora Roberts

Luxusní knížka,luxusní román. Vřele doporučuji!:)

10.01.2012 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Tak tohle byla pecka!
Rychle ubíhající kniha, stránky se obracely jedna za druhou... Začetla sem se, takže hodnotím kladně! Doufám, že u nás vydají celou trilogii :)

18.01.2016 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Já teda nějak nechápu, co na tom všichni vidíte. Byla to chabá fraška. Nic zajímavého se neodehrálo a na další díly se rozhodně nechystám.

09.01.2015 2 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Krásná kniha a ještě krásnější film :)

17.12.2014 4 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Opravdu okouzlující příběh :) Doporučuji!!!

25.10.2014 5 z 5