Cesta časem

Dvě navazující milostné romance, ozvláštněné sci-fi motivem cestování v čase. Muž z budoucnosti: Pro Caleba Hornblowera, který se dostal do přítomnosti, bylo těžké vrátit se do 23. století a opustit kouzelně nevinnou Liberty Stoneovou. Cesta v čase se mu stala osudnou… Do minulosti: Jacob Hornblower následoval svého bratra Caleba do minulosti a doufal, že ho přemluví k návratu. Učarovala mu však Libertina divoká sestra Sunny, a tak sám zjistil, že i pro člověka budoucnosti, který nevěří na romantické příběhy, je láska silným poutem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61973/cesta-casem-JaZ-61973.jpg 3.8150
Vydáno, Harlequin

Time and Again, 2001

Kniha Cesta časem

pip11

Čekala jsem od této knihy něco jiného, takže za mě celkem zklamání. Číst se to ale dalo, i když to bylo dost rozvláčné. Druhá část příběhu byla trochu lepší.

Simikik
09.12.2019odpad!

Knihu jsem "přečetla", ale nadšená z ní opravdu nejsem. Neustálé upozorňování na vášen, kterou všichnoi prožívájí, sílu okamžiku a horoucí erotično, které mělo být vepsáno do řádek působí spíše jako snaha o knižní pornografii, leč nezdařenou!

helenkan
28.07.2019

Myslím,že jsem četla od autorky lepší. Tahle mě zrovna moc neuchvátila,ale přečíst se dala.

Mruskulka
17.01.2019

Kniha rozdělena do dvou částí, každá část o jedné sestře a o jednom z bratrů. Byl to zajímavý námět a líbilo se mi, že tam nastínila autorka budoucnost. Cestování mezi planetami, lepší zdraví, jiná hygiena, počítače, ale i naopak to, že si nevážíme toho co máme, jako jsou lesy, dřevo, sklo...První část na mě byla moc přeslazená, ale se Sunny už lepší

cukrovka
31.08.2018

Zajímavý námět, ale dlouho mi trvalo se začíst. Tahle autorka má rozhodně lepší knihy. Moc se tam toho neděje. Je to spíše o sbližování dvou lidí, o jejich pocitech a myšlenkách.

katslana
16.06.2018

Nebylo to špatné. U první časti jsem chvílemi přeskakovala. Ne a ne se začíst.Ke konci už jsem otáčela jednu stránku za druhou i slza ukápla. U přiběhu Sunny a J.T. už se četlo snáz. Byla jsem v obraze. Takže sumasumárum dobrý průměr :-)

mišák1262
24.04.2018

Já nemám co k tomu říct.....četla jsem ji i v práci po tají protože sem potřebovala číst.......skvělá knižka...... víc takových knih .....první přiběh romantický, krásný skvělí až sem myslela že budu brečet ...........a i když je kniha rozdělena do dvou částí i druhá čast byla skvěla i když mi Sunny ze začátku nesedla ke konci jí a Jacobovi fandila a to už sem brečela chytla mě za srdce tahle knižka..... kdyby bylo vice hvězd tam víc....:-)....

Aracely
04.10.2017

Kniha je rozdělena do dvou částí a ani jedna nemá chybu. Nora, ostatně jako vždy nezklamala. O trochu více se mi líbil příběh Sunny a Jacoba, jelikož mám ráda páry, kteří se nejdříve nenávidí a pak se milují, krásně to mezi nimi jiskřilo :-).
Číst příběh odehrávající se v budoucnosti a potom v minulosti bylo velice zajímavé a i když autorka nešetřila milostnými scénami, tak to bylo psáno jemně a decentně a já jsem nemusela přeskočit jedinou stránku... A nevadí mi ani ukázkový Happy end, ba právě naopak :-).

Doporučuji k přečtení!

Love story