Cesta časem

Dvě navazující milostné romance, ozvláštněné sci-fi motivem cestování v čase. Muž z budoucnosti: Pro Caleba Hornblowera, který se dostal do přítomnosti, bylo těžké vrátit se do 23. století a opustit kouzelně nevinnou Liberty Stoneovou. Cesta v čase se mu stala osudnou… Do minulosti: Jacob Hornblower následoval svého bratra Caleba do minulosti a doufal, že ho přemluví k návratu. Učarovala mu však Libertina divoká sestra Sunny, a tak sám zjistil, že i pro člověka budoucnosti, který nevěří na romantické příběhy, je láska silným poutem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/61973/cesta-casem-JaZ-61973.jpg 3.9130
Vydáno, Harlequin

Time and Again, 2001

Kniha Cesta časem

helenkan

Myslím,že jsem četla od autorky lepší. Tahle mě zrovna moc neuchvátila,ale přečíst se dala.

Mruskulka

Kniha rozdělena do dvou částí, každá část o jedné sestře a o jednom z bratrů. Byl to zajímavý námět a líbilo se mi, že tam nastínila autorka budoucnost. Cestování mezi planetami, lepší zdraví, jiná hygiena, počítače, ale i naopak to, že si nevážíme toho co máme, jako jsou lesy, dřevo, sklo...První část na mě byla moc přeslazená, ale se Sunny už lepší

cukrovka
31.08.2018

Zajímavý námět, ale dlouho mi trvalo se začíst. Tahle autorka má rozhodně lepší knihy. Moc se tam toho neděje. Je to spíše o sbližování dvou lidí, o jejich pocitech a myšlenkách.

katslana
16.06.2018

Nebylo to špatné. U první časti jsem chvílemi přeskakovala. Ne a ne se začíst.Ke konci už jsem otáčela jednu stránku za druhou i slza ukápla. U přiběhu Sunny a J.T. už se četlo snáz. Byla jsem v obraze. Takže sumasumárum dobrý průměr :-)

mišák1262
24.04.2018

Já nemám co k tomu říct.....četla jsem ji i v práci po tají protože sem potřebovala číst.......skvělá knižka...... víc takových knih .....první přiběh romantický, krásný skvělí až sem myslela že budu brečet ...........a i když je kniha rozdělena do dvou částí i druhá čast byla skvěla i když mi Sunny ze začátku nesedla ke konci jí a Jacobovi fandila a to už sem brečela chytla mě za srdce tahle knižka..... kdyby bylo vice hvězd tam víc....:-)....

Aracely
04.10.2017

Kniha je rozdělena do dvou částí a ani jedna nemá chybu. Nora, ostatně jako vždy nezklamala. O trochu více se mi líbil příběh Sunny a Jacoba, jelikož mám ráda páry, kteří se nejdříve nenávidí a pak se milují, krásně to mezi nimi jiskřilo :-).
Číst příběh odehrávající se v budoucnosti a potom v minulosti bylo velice zajímavé a i když autorka nešetřila milostnými scénami, tak to bylo psáno jemně a decentně a já jsem nemusela přeskočit jedinou stránku... A nevadí mi ani ukázkový Happy end, ba právě naopak :-).

Doporučuji k přečtení!

angelbooks
11.09.2016

Myslím, že i když mám tuto autorku ráda a obdivuju ji, tahle kniha se ji moc nepovedla.
U začátku obou příběhů jsem přeskakovala pár řádku, nebo četla hodně rychle.
Zajímavé to začalo být až od poloviny a ke konci. Spíš bylo nejlepších posledních pár stránek.
Původně jsem dala o hvězdičku víc, ale tohle je spíš takový průměr :). Přesto pěkná odpočinková kniha, která Vás třeba i pobaví :).

jitka7
12.08.2016

První díl o Calebovi se mi tak trošku zdál o ničem. Bylo to dost sladké. Ale strašně mě bavil rozdíl mezi budoucností a přítomností - u toho jsem se dost zasmála. Ale druhý díl o Jacobovi, teda spíš o Sunny - no tak to bylo jiné kafe. Místama jsem skoro brečela smíchy. Druhý díl naprsotá pecka. Je to pěkné odreagování. Ke knížce se určitě někdy vrátím, až se budu chtít zasmát.