Cesta časem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dvě navazující milostné romance, ozvláštněné sci-fi motivem cestování v čase. Muž z budoucnosti: Pro Caleba Hornblowera, který se dostal do přítomnosti, bylo těžké vrátit se do 23. století a opustit kouzelně nevinnou Liberty Stoneovou. Cesta v čase se mu stala osudnou… Do minulosti: Jacob Hornblower následoval svého bratra Caleba do minulosti a doufal, že ho přemluví k návratu. Učarovala mu však Libertina divoká sestra Sunny, a tak sám zjistil, že i pro člověka budoucnosti, který nevěří na romantické příběhy, je láska silným poutem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61973/big_cesta-casem-JaZ-61973.jpg 3.7170
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin
Originální název:

Time and Again, 2001


více info...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Cesta časem

petulkapeta
12.03.2021

kombinace romantiky a scifi se mi moc libila i přiběhy sourozenců, zasmala jsem se a oblibila si oba bratry :)

De.De.
05.02.2021

Zarazilo, že někdo házel mezi Harlequin.
Br.
Tahle verze má rozhodně pěkný obal.
Co se týče příběhu?
Sci-fi nemám zrovna v oblibě, ale možná pro tu kombinaci s romantikou i kniha celkem líbila.


Ester59
03.01.2021

První část super, zajímavý námět pro ty, kteří mají rádi sci-fi, zbytečné erotické pasáže, které se ve druhé části úplně opakují. Spisovatelka by se měla rozhodnout ktery žánr chce psat. Ale i tak dávám plný počet hvězd za neobvyklost.

pip11
18.03.2020

Čekala jsem od této knihy něco jiného, takže za mě celkem zklamání. Číst se to ale dalo, i když to bylo dost rozvláčné. Druhá část příběhu byla trochu lepší.

Simikik
09.12.2019odpad!

Knihu jsem "přečetla", ale nadšená z ní opravdu nejsem. Neustálé upozorňování na vášen, kterou všichnoi prožívájí, sílu okamžiku a horoucí erotično, které mělo být vepsáno do řádek působí spíše jako snaha o knižní pornografii, leč nezdařenou!

helenkan
28.07.2019

Myslím,že jsem četla od autorky lepší. Tahle mě zrovna moc neuchvátila,ale přečíst se dala.

Mruskulka
17.01.2019

Kniha rozdělena do dvou částí, každá část o jedné sestře a o jednom z bratrů. Byl to zajímavý námět a líbilo se mi, že tam nastínila autorka budoucnost. Cestování mezi planetami, lepší zdraví, jiná hygiena, počítače, ale i naopak to, že si nevážíme toho co máme, jako jsou lesy, dřevo, sklo...První část na mě byla moc přeslazená, ale se Sunny už lepší

cukrovka
31.08.2018

Zajímavý námět, ale dlouho mi trvalo se začíst. Tahle autorka má rozhodně lepší knihy. Moc se tam toho neděje. Je to spíše o sbližování dvou lidí, o jejich pocitech a myšlenkách.

1