ferda Online ferda komentáře u knih

Dies irae Dies irae Robert Fabian

Jen opakuji co ostatní, půlka vynikající ovšem tolik stránek cestovat kamsi a bojovat s čímsi co "oni" zajali...Bylo to strašně zdlouhavé a nudné.Kdyby to skončilo alespoň pořádnou bitvou, ale zase nic a konec v nedohlednu.

05.04.2016 3 z 5

Cesta černého zlata Cesta černého zlata Robert Hofman

Názorný příklad jak ovládnout a islamizovat Evropu bez války.

25.02.2016 3 z 5

Ganymédes Ganymédes Cherie Priest

´
Řekl bych, že je z těch čtyř dílů nejslabší.

17.12.2015 3 z 5

Hračička Hračička Gardner McKay

Člověk žesne jak pár slov třeba mrazivý a světový dokáže zvýšit zájem o knihu, které bych se radši vyhnul.

25.03.2015 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

vynikající fantasy!

21.11.2014 4 z 5

Město strachu Město strachu Serge Brussolo

Dobrá kombinace, dobrý prostředí. I když je to vymyšlené ,tak o Brazílii a jejím amazonském pralese¨jsem toho moc nečetl.

25.09.2014 3 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Ani druhý díl nezklamal. Sice hlavní hrdina ja sprostý jak dlaždič a sexuálně bez zábran, ale komu by se to nelíbilo.

21.08.2014 4 z 5

Tikot Tikot Dean Koontz

Po přečtení pár stránek jsem si říkal, že to bude pěkná kravina, ale naštěstí se to trochu zvrtlo a chvílemi to byla aji sranda.Tak si říkám, co to vlastně bylo jestli sci-fi nebo fantasy nabo nějaký mix.Ale i tak to ušlo.

03.06.2014 3 z 5

Pravidlo dvou minut Pravidlo dvou minut Robert Crais

Dalo se to, ale píše líp.

11.05.2014 3 z 5

Leviatan se probouzí Leviatan se probouzí James S. A. Corey

Ikdyž jsem z kraje váhal, protože mi to nedávalo moc smysl, tak jsem to dočítal jedním dechem . Špica sci-fi počteníčko.

11.05.2014 4 z 5

1356 1356 Bernard Cornwell

Pěkné pokračování příběhů lučišníka a ostatně jako většina knih od tohoto autora, stojí za to.

01.04.2014 4 z 5

Rok pandemie Rok pandemie Jeff Carlson

Dlouho jsem bojoval, ale stejně jsem to vzdal.

13.03.2014 2 z 5

Sharpův nepřítel a povídka Sharpova šarvátka Sharpův nepřítel a povídka Sharpova šarvátka Bernard Cornwell

Richard opět nezklamal, akorát té jeho štramandy bylo škoda.
Doufám , že v knihovně bude další díl.

23.02.2014

Ve službách klanu Ve službách klanu Miroslav Žamboch

Nebylo to úplně nejlepší, připadalo mi to dlouhé, než se začalo něco dít.Boj v podzemí mě připomínal Kulhánkovo "Stroncium" a to byla tragedie.Ale přece jenom se to rozjelo a dočetl jsem to s nadšením.

16.02.2014 4 z 5

Synové hromu Synové hromu Giles Kristian

Jestli jste četli první díl tímto určitě neskončíte!!!!

31.12.2013 5 z 5

Rudé náměstí Rudé náměstí Martin Cruz Smith

Jak už je napsáno v úvodu docela napínavý detekt. thriler o ruské mafii. Děj se odehrává začátkem 90. let v Rusku.v době rozkvětu černého trhu, o rozkrádání takřka všeho.

18.11.2013 4 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Zajímavý námět, docela to ušlo i když jsem četl nejdřív druhý díl.

22.08.2013 3 z 5

Hedvábná stezka Hedvábná stezka Colin Falconer (p)

Vynikající, četl jsem ho dvakrát a jedním dachem.

22.08.2013 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Souhlasím s většinou. Věřícím asi něco dá. ale mě akorát zabitý čas. Přeskákal jsem ji až do konce, snad že jsem čekal zázrak. Ale odpustit vrahovi své dcery, nevěřím ,že by to někdo dokázal.

12.05.2013 2 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Knížku jsem četl dvakrát, což mluví za vše. Ale co nechápu je, proč to někdo čte, když v tom hledá jen chyby. A právě pro ten drsný humor to za to stojí číst.

01.05.2013 5 z 5