ferda ferda komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kdyby se autorka radši věnovala pokračování H. Pottera tak by udělala líp.Rozvleklý děj, žádná akce, prostě nuda.Nevím, který dobrák napsal do obsahu "vzrušující román".Toho musel napínat i Kája Mařík.

20.01.2017 1 z 5

Stalingrad Stalingrad František Kotleta (p)

Pan Kyša už by si měl dát nějaký čas oddech a snad stvoří zase něco nového. Četl jsem všechny jeho díla, ale tohle už není ono.

14.07.2020 2 z 5

Krev padlých andělů Krev padlých andělů Jan Urban

Nejsem žádný přítel autora, ale knížku čtu, protože se člověk se u ní pobaví a zapomene na okolí A taky že děj se odehrává tam kde to aspoň trochu znám a ne v nějaké Americe. .Mě to sice lepší než 1. díl nepřipadlo, ale i tak to stálo za to i díky těm hláškám. Ty opravdu nemají chybu.

20.01.2016 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nemá chybu..

13.02.2017 5 z 5

Skála Skála Peter May

Nevím teda kde vzaly The daily records ten temný a děsivý thriller, ale číst se to dalo. Kecám, mě se to líbilo . Hlavně ty končiny , kde děti neviděli ani vzrostlý strom.Už mám zamluvený další díl.

16.01.2015 4 z 5

Není cesty zpátky: Výpovědi očitých svědků o listopadových pogromech v roce 1938 Není cesty zpátky: Výpovědi očitých svědků o listopadových pogromech v roce 1938 Thomas Karlauf

Není co dodat, vlastně vše je řečeno v popisu knihy. Ale snad jen to, že zážitky těchto lidí si nejspíš nikdo z nás neumí ani představit. Ale taky mě zaujalo, že i v tehdejším Německu se našli němci, kteří se nebáli a židům pomáhali.

29.02.2012 4 z 5

Fantom Manhattanu Fantom Manhattanu Frederick Forsyth

Knížku jsem vzal hlavně kvůli autorovi, ale zklamání.

14.05.2019 2 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Zase po dlouhé době něco jiného .Kdopak z nás něco ví o nějakých Hebridách a životě na nich.Namluvě o rašelině ve které se mrtvola uchová takřka neporušená mnoho let. Fakt to nemělo chybu.

13.11.2014

Bludný kruh Bludný kruh Wilbur Smith

I když jsem se zařekl,stejně jsem si tady to pokračování půjčil a bohužel splnilo moje očekávání. Ten člověk na, starý kolena, píše čím dál větší kraviny.Házet miliardama jak drobnýma,strestat padoucha a ještě u toho jíst na stříbře...,no červená knihovna pro drsňáky.

30.06.2014 2 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Poslední díl mě trochu zklamal, čekal jsem víc nějakých těch boj. akcí. Ale závěr mě nečekaně překvapil, takže se mi to docela líbilo.

12.05.2013

Na ostřích čepelí Na ostřích čepelí Miroslav Žamboch

První knížka od M. Žambocha a byl jsem z ní nadšen.

01.05.2013 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Jednoznačně velké zklamánía ještě o to víc, že jsem knížku dostal darem. A bohužel jsem ji ani nedočetl . Těch 400 Kč by se dalo určitě investovat líp. Jestli ještě něco pan Kulhánek napíše tak si budu sakra dávat pozor než si knížku koupím. A moc by mě zajímalo jestli ostatní čtenáři dávají hvězdičky knížce nebo jménu autora.

12.04.2012 2 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Já jsem to vzdal po první povídce, protože to byla pěkná kravina.

27.10.2020

Projít ohněm Projít ohněm Jakub Hoza

Parádní oddechovka. Kotleta má velkou konkurenci. I u nás se rodí mimořádní vojáci, kteří to dotáhnou až skoro k nesmrtelnosti.

07.10.2020 4 z 5

Valkýry Valkýry Robert Fabian

Autor nám bohužel přešel na jiný žánr (podobný Kotletovi). I když obě části knížky jsou rozdílné, mě se to líbilo. A hlavní hrdina se opravdu z nikým nepáře. Ale snad se nám pan Fabian vrátí do vesmíru.

23.02.2020 4 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Mnělo to skončit třetím dílem a z tohoto udělat třeba další sérii.Ale špatný to nebylo.

14.11.2019 3 z 5

Hledání smrti Hledání smrti Miroslav Žamboch

Moje nadšení nad pokračováním Baklyho jaksi opadlo.A pro toho, kdo nezná předešlé příběhy je to asi zamotané. No uvidíme co nám přinese 2. díl.

14.05.2019 3 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Obal lepší jak obsah, ale jo, šlo to.Zápletku se mi trochu podařilo odhadnout, ale závěr byl zase jednou nečekaný.

04.03.2019 3 z 5

Nemova říše Nemova říše J. M. Troska (p)

Ke knížce jsem se dostal někdy v 70.letech, ale na tu dobu to bylo něco. Četl jsem ji jedním dechem.

08.04.2018

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Děj je často strašně rozvleklý a místy dost nelogický a naivní. Ovšem kdo ví, co se může dít na "elitních"školách .A pak chudák Joona neví kam skočit. Ale stejně si zase půjčím jejich další dílo.

13.10.2017 3 z 5