Fani Fani komentáře u knih

Srdcerváči. Kniha 5 Srdcerváči. Kniha 5 Alice Oseman

Opět miloučký příběh. Já ty kluky proste miluju. Mrzí mě, ze šestým dílem to skončí ale určitě se knim ještě vrátím

13.02.2024 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Číst to když to vyšlo a mě bylo 17 jsem nadšená. Teď je to ze mě takovej průměr ale rozhodně to není chyba knížky. Je velmi zajímavé jak je celá psaná v dopisech od mladé dívky pro vězně odsouzeného na smrt. Jestli je ti pod dvacet, tak doporucuju

28.01.2024 3 z 5

Bitevní pole Bitevní pole Jérôme Colin

Když jsem viděla obálku, přečetla si název a následně anotaci, říkala jsem si co to zase bude.
Ale byla jsem velmi mile překvapená. Budu dlouho ještě přemýšlet nad tím jak je důležité stále pracovat na svém vztahu s partnerem a že ho nemůžu brát jako samozřejmost ani po x letech manželství. Pak taky jak je náročné vychovávat své dite tak, aby znej vyrostl dobry člověk. Jak se o nej nikdy nepřestane bát ani když mu bude treba 40let. Jak je důležité se stále snažit při výchově, dávat dítěti prostor a snažit se mu naslouchat. Zůstalo toho ve mě zkratka dost, ikdyz má kniha jen 169stran

15.01.2024 4 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Tohle je vždycky tak hezký za mě určitě vede normální konec a ne těm alternativní

14.01.2024 5 z 5

Až půjdeš, vezmi mě s sebou Až půjdeš, vezmi mě s sebou Jennifer Niven

Ne každý má štěstí na dobre rodiče
Knížka se skvele četla, je napsána formou e-mailu takže to utíkali jedna báseň.

03.12.2023 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Bylo to super, stejně jako první kniha, jedine co mi opět vadilo bylo složité vysvětlování různých postupu a odbornosti ale začínám si zvykat.

01.12.2023

Věk přízraků Věk přízraků Lenka Poláčková

Trošku jsem se bála žánru knížky, protože to přece jen nejí úplně můj šálek kávy. ALE! Miluju to !! To bylo tak strašně hezky napsaný, dobre se to četlo, já hltala stránku po stránce. A předčilo to opět moje očekávání. Jako už to u ya čtu bývá

17.10.2023

Jedna musí z kola ven Jedna musí z kola ven Helena Kratochvílová

Knížka na jednu odpoledne. Já osobně ji přečetla za cestu vlakem do Brna. Je to ze života a ukazuje to jak dokážou být ženy silné a co vše musí zvládnout. Chvíli sem de ztrácela v tom kdo to zrovna vypráví ale pak sem si už zvykla a bylo to v pohode. Za mě takovej průměr když nevíte po čem zrovna sáhnout

17.09.2023 3 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Tohle bylo to nejhorší co jsem snad četla. Ze zásady knihy docitam ale u téhle sem se šílené trápila a ne jednou sem si říkala ze na to kašlu. Ani to ze jsem ju četla na Valašsku nepomohlo. Zápletka o ničem a celkove i ten příběh byl nijaky. Očekávala jsem ze tam bude aspoň hezky vykreslene to prostředí ale proste nic.

16.06.2023 odpad!

Alespoň prozatím Alespoň prozatím Amélie Salingerová

Bylo zajímavé vrátit se do doby covidové. Ikdyz číst to za par desítek let a nezažít covid na vlastní kůži, říkám si , že autorka má opravdu bujnou fantazii. Ikdyz podle mě je to čtení spíše pro náctileté, bylo docela fajn číst si o mladé lásce a jejím nástraham.

21.05.2023 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Klasická CoHo ..
To co jsem čekala jsem dostala. Příběh mladých lidí co si i přes nelehké překážky a rozdílnost našli k sobě cestu. V knížce je hezky ukázáno, ze i lidé s hluchotou můžou normálně žít a dělat to co ostatní. Jen bych řekla ze pokud si někdo přečte anotaci, hned ví o čem to bude a prozradí mu to možná až moc.

15.05.2023 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kdyby jsem za sebou neměla již pěknou řadu thrilleru tak bych řekla že to bylo skvělé. Ovšem je to dost předvítalené a od začátku víte o čem celá kniha bude. Co je ale plusem je to, že je kniha opravdu hezky napsána a četla se skoro sama. Řekla bych takové dost průměrné čtení, když není po čem jiném sáhnout

08.05.2023 2 z 5

Z pera knihomolů: 11 povídek od českých a slovenských knižních blogerů Z pera knihomolů: 11 povídek od českých a slovenských knižních blogerů * antologie

Jako asi u každé povídkové sbírky jsou ty které vás nadchnou a jen tak na ne nezapomenete nebo vám něco předají a pak jsou ty, které téměř ihned po přečtení zapomenete. Ale za mě tohle je skvělá práce vsech autorů jak textu tak grafiky. Co povídka to originál a je to hrozne hezky zpracované .

19.04.2023 5 z 5

Sama doma Sama doma Amélie Salingerová

Jednohubečka k odpolední kávičce. Je to opravdu miloučké a i teď v Lednu mě to vrátilo do te atmošky Vánoc

29.01.2023 5 z 5

Zrazená Zrazená Kiera Cass

Rozhodně lepší než první díl! Ale na serii selekce to rozhodně nemá. Od začátku je sice jasné jak to dopadne ale i tak se to hezky četlo a přišly i nějaké překvapivé momenty. Takové příjemné odpočinkové čtení.

03.11.2021 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 4 Srdcerváči. Kniha 4 Alice Oseman

Za mě nejlepší ze všech dílů, těším se na další

03.11.2021 5 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Za mě super nápad na příběh ale děsně se to táhlo. Furt se opakovaly stejné věci a ač sem nevěděla komu věřit nakonec to dopadlo jak se čekala.

19.09.2021 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Taková skvělá jednohubečka a těším se na další díly ktere me již čekají doma

03.09.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příběh kdy přesně víte jak to skončí ale bylo tak hezké a miloučké. Měla jsem pocit že jsem snima v Kodani a procházím se městem. Skvěle napsané a přesně typ knihy kterej zahřeje u srdíčka a v téhle době kdy pomalu nikam nemůžete se aspoň v predstavach dostanete pryč. Určitě se vrhnu na další

08.08.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Další Lapena za mnou, nesmírně sem se těšila ale bohužel mě konec trochu zklamal. Celý příběh je napínavý a téměř do konce sem netusila jak to dopadne. Ale prijde mi to, jako by autorka psala,psala psala.. a najednou zjistila ze je to uz moc dlouhe a tak to utla prvni veci co ji napadla. Rozuzleni sem tady cekala jine. Za me asi nejslabsi z jejich del ale urcite na ni nezanevru, protoze az na ten zaver to bylo super

09.07.2021 3 z 5