fan_tomas fan_tomas komentáře u knih

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Taky zklamání z této knihy...

22.06.2013

Zdivočelá země / Aukce Zdivočelá země / Aukce Jiří Stránský

Uff, tak nakonec jsem jí dal :) Kniha pěkná, ale víc se mi líbila první část, tj. Zdivočelá země.

30.05.2013 3 z 5

Zbylo nás devět Zbylo nás devět Jiří Osolsobě

Opravdu povedená kniha o Československých letcích v RAF. Člověk musí být hrdý na tyto válečné hrdiny z 311. bombardovací perutě.

23.03.2013

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Zajímá kniha, plná dobrodružství. Moje první Verneovka :-)

28.02.2013

Generál nebe Generál nebe František Fajtl

Příjemný pohled do života našeho nejlepšího stíhacího letce ve službách RAF.

03.02.2013 4 z 5

Dva údery pod pás Dva údery pod pás František Fajtl

Opravdu povedení kniha. Musím souhlasit s kolegou (komentář pode mnou), že někdy běhá až mráz po zádech co dovedli ty komunistické bestie.
Výstižná píseň od skupina Patria - Nebeští jezdci: http://www.youtube.com/watch?v=BLfz-EwPO1c

21.01.2013 4 z 5

Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Jan Palička

Velice dobře zpracovaný životopis Pavla Horvátha.

13.01.2013 5 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

Zajímavá kniha o fotbale. Zase jiný pohled na něj.

12.12.2012 3 z 5

Nebeští jezdci Nebeští jezdci Filip Jánský (p)

Perfektní knížka, která popisuje osud "Hezounka", který zachrání svého kamaráda a sám přitom přijde o obličej. Mohu jen doporučit;)

03.11.2012 4 z 5

Hoolifan Hoolifan Martin King

Další kniha z řady Anglických hooligans. Vše co potřebujete vědět o světě chuligánů.

16.10.2012 4 z 5

Fotbalová fabrika Fotbalová fabrika John King

Bezvadná kniha, která Vás zavede mezi chuligány Anglických klubů. Boje, bitky, násilí.

16.10.2012 4 z 5

Skinheadi Skinheadi John King

Povinnost pro každého skinheada si tuto knihu přečíst od začátku do konce. Mohu jen doporučit!

16.10.2012 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Příjemná kniha, mohu jen doporučit ;)

15.10.2012 3 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

No co napsat....prasárna jako Brno :) Jestli se v tý době taky sexovalo, tak to musela být pěkná doba :) Kam se hrabou swingers party :)

15.10.2012 4 z 5

Příběhy obyčejného šílenství Příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

Tato kniha byla moje první kniha od Bukowského a musím říct, že se mi líbila. A to hlavně jeho stylem života: chlast, sex, dostihy,...

15.10.2012

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Krapet dětský děj, ale jinak to šlo. Samozřejmě se zde naráží na "rudé". Mohu doporučit....

15.10.2012 3 z 5

Orel přistál Orel přistál Jack Higgins

Perfektně napínavá kniha. Od úplného začátku, až na konec. Akorát si nejsem jist, zda se jedná o skutečnou událost? Steiner je hrdina...

15.10.2012 4 z 5