Klapzubova jedenáctka

Koupit

Klasický humoristický román ze sportovního prostředí, o tom, jak chalupník Klapzuba vychová ze svých synů slavnou fotbalovou jedenáctku.
Edice KOD sv. 2.
Ilustroval Josef Čapek.

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42043/klapzubova-jedenactka-42043.jpg 4784
Romány, Literatura česká
Vydáno, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Kniha Klapzubova jedenáctka

RostislavPr.
01. prosince

Tuto knihu jsem četl už na prvním stupni. Jsem rád, že jsem se k ní vrátil. Jelikož fotbal hraju a zajímám se o něj tak se mi to líbilo. Knížku bych doporučil všem není moc náročná a je dobrá.

Slůník
16. listopadu

Četla jsem jako dítě a asi úplně nedocenila - ráda bych znovu.

evelýny

Kniha na mě ,,vykoukla" v upoutávce.
Četla jsem ji v dětství z nouze a bavila jsem se. Opravdu humorné čtení pro dětské čtenáře. Ke knize jsem se již nikdy nevrátila, přesto zůstala v mojí knihovně. Historie se totiž opakuje - co kdyby opět ,,někomu došly knihy", i když v současnosti spíše utopie.

P.S: Snad mně starý Klapzuba i Eduard Bass prominou, ale já již číst nebudu. Já mám raději zelené prérie...
A pak, nic ve zlém: Ronaldo je Ronaldo...

gm6219

Tenká kniha pro mladé čtenáře na téma fotbalu, kterou člověk přečte na jediný zátah. Sportovně zaměřená a vtipná kniha. Pro starší vzomínka na dětství, pro mladší pěkné čtení.

Damato

Další , moje prázdninové čtení, kdy jsem u babičky s partou kluků četla na stromě tuhle knihu a všichni jsme u tohoto čtení snili o životě dospěláků. Kdy jsme obdivovali tuhle rodinu a nezapomenu, jak jsem chtěla s nimi pak hrát fotbal a Jirka Pávek se na mě podíval a s pohrdáním 9-ti letého kluka a pravil- ..."z Ivany fotbalista nebude, tu dejte do brány ( brána byla mezi dvěma šutry na louce), já si ji ohlídám.
V tu chvíli jsem cítila hrdost celého fotbalového světa .
A i moji kluci po 20 letech četli tuto knihu se stejným zaujetím, jako já , jako kdysi jejich děda, můj otec. Podle mě nadčasová, milá.... prostě česká.

MOu598

Útlá knížka s milými ilustracemi Josefa Čapka.
Hezké, čtivé, lidské. O poctivosti.
Citát:
"Dneska už nikdo nemůže jinak kupředu, nežli když dělá svou věc co nejdůkladněji a nejpoctivěji. To platí pro všechnu živnost."

Lafayette

Knizka meho mladi, humorna, ctiva.

Kuža007

I když nejsem vůbec žádný zarytý fanoušek fotbalu tak mě tato kniha velice dobře rozesmála a pobavila.