Fallen Fallen komentáře u knih

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Pro mě naprostá ztráta času, přečíst alespoň půlku knihy jsem se dokopala spíše z nostalgie a velké lásky k celé sérii Stmívání než ze zájmu sáhodlouhých myšlenkových pochodů upíra s OCD.
Prosím, řekněte někdo Edwardovi, ať se jde léčit a vezme s sebou i korektory Egmontu.

17.04.2021 1 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Dobře se čte, ale to je asi také první a poslední vlastnost, kterou má s první knihou společného. Oproti Sběrateli slabý odvar, bohužel :(

27.09.2018 3 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Ke knize jsem přistupovala lehce skepticky. Téma, kýčovitá obálka.. ale chtěla jsem pro Čtenářskou výzvu číst s mým jménem něco originálního. No a neprohloupila jsem, děj mě naprosto pohltil. Doporučuji nejen Alenkám ;)

07.09.2018 4 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Gena Showalter

I druhý díl mne moc bavil, už se těším na třetí :) Mohli by pohnout s překladem ;)

07.09.2018 4 z 5

Sestra lovce čarodějnic Sestra lovce čarodějnic Beth Underdown

Kniha s nadprůměrným tématem, bohužel s průměrným zpracováním. Za jedno přečtení ale stála.

07.09.2018 3 z 5

Jak Hitler ukradl růžového králíčka Jak Hitler ukradl růžového králíčka Judith Kerr

Moc hezká, odpočinková kniha (i s ohledem na tématiku). Pěkné počtení pro dospělé i větší děti.

10.08.2018 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Krásná kniha, ktrou je radost číst. Děkuji autorovi, že vůbec spatřila světlo světa.

26.07.2018 3 z 5

Dům Tibeťanky Dům Tibeťanky Federica De Cesco

Moc hezky sepsaná kniha, která člověku přiblíží události ( a zvyklosti) v Tibetu možná i mnohem lépe než kdejaká bichle o historii. Bohužel styl psaní mne až tolik neoslovil.

25.07.2018 4 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

"Mrazivá" či "napínavá" rozhodně nejsou slova, která bych v souvislosti s touto knihou použila. Větší nuda než Ledové sestry. Bohužel.

25.07.2018 2 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Nejprve jsem se nemohla prolouskat do půlky, pak mi to až nepříjemně rychle uteklo a byl konec. Kniha není špatná, ale příběhem s tématem Huntingtonovy choroby vyniká více ta od J.L.Timmer

12.03.2018 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Žádná hitparáda. Kniha je čtivá, ale na konci vlastně člověk zjistí, že to bylo o ničem :)

27.02.2018 3 z 5

Moc povedená novinka roku 2018, která mne mile překvapila, protože jsem spíše čekala nasládlý příběh pro puberťáky, ale vylezl z toho smysluplný příběh, v jehož části se najde asi každý z nás. Doporučuji!
(Jen, co mi opravdu rvalo oči z důlků, jsou chyby napáchané vydavatelem.)

23.02.2018 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Dobře sestavený příběh, i když mu místy chybí dovysvětlení. I tak se ale čte velice dobře, je poutavý a určitě si ho zase někdy ráda přečtu znovu :)

17.02.2018 3 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Moc hezky sestavená pohádka pro dospělé, která se krásně čte. Zase se k ní jednou ráda vrátím.

26.01.2018 4 z 5

Knížka Knížka Hervé Tullet

Nás neurazila, ani nenadchla..

20.01.2018 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Rychlá oddechovka, znovu si jí ale asi již nepřečtu.

12.01.2018 3 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Název i obálka, oboje kýčovité, ale díky čtenářské výzvě jsem se začetla a nelituji! Kniha mě bavila, příjmná změna k fenoménu zombie, jak ho všichni (ne)známe.

12.01.2018 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Moje první Kingovská knížka, můj první skutečně hororový příběh, který se mi dostal pod kůži tak, že mi moje představivost připravila pár vskutku horkých chvilek. Od svých "nácti" jsem se neodvážila znovu přečíst..

11.01.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Trilogie se mi četla dobře, určitě se nejedná o poklad do knihovničky, ale jako odpočinkový román mi nevadil. Erotické pasáže jsem přeskakovala, ty mě vskutku nebavily, ale zbytek příběhu za přečtení stál, proto nehodnotím jako brak.

11.01.2018 3 z 5

Hádej, jak moc tě mám rád! Hádej, jak moc tě mám rád! Sam McBratney

Knížka, do které se musí zamilovat nejen děti, ale i dospělí.

10.01.2018 5 z 5