Ewiczka_areebah Ewiczka_areebah komentáře u knih

Hotel 69 Hotel 69 Sonia Rosa

Škoda stromu, který se obětoval za tímto účelem...

04.02.2024 odpad!

Milenec Milenec Robin Schone

Nerozumím těm nadšeným komentářům. Za mě nezajímavá kniha, napsaná nezajímavým stylem.

31.07.2023 1 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Tak tohle byl masakr. Velice dobře napsané, vše skvěle navazuje a postupně se vysvětluje. Náhled do vrahova myšlení... běhal mi po zádech mráz z představy někoho takhle zvráceného, s nekrofilními sklony v blízkém okolí...

Mimochodem hlavní a i vedlejší postavy jsou uvěřitelné, v knize je kromě spousty napínavého děje i dost vtipných momentů pro odlehčení. Za mě opravdu povedené.

19.01.2023 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

První díl byl pro mě zklamáním a vůbec se nečetl tak dobře jako jiné knížky této autorky. Nevím jestli je to tím, že jsem si zvykla že tato kniha je kopií jiné série nebo jestli se autorce opravdu jen povedlo dát postavám trochu více prostoru aby žily vlastním životem ale druhý díl se mi líbil. Více akce, vtipu i příběhu samotného.

09.01.2023 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tahle knížka byla ujetá. Jakože vážně úplná čovina. Přesto jsem se královsky bavila.

02.01.2023 4 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

I přes spoustu opravdu vtipných momentů u kterých jsem se opravdu upřímně bavila nemohu knížku hodnotit ani jako průměrnou...

17.05.2022 2 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Naprosto prázdná kniha - postavy nerealistické, chování ještě více. Neřeším klišé: obyčejná holka a ultra bohatý, zkušený, krasavec. Hlavní "hrdinka" se dokáže zmítat v orgasmu po vteřině a to na ní nemusí ani sáhnout. Reakce občas naprosto stupidní...Děj o ničem. Za mě opravdu zlé a padesáti odstínům, ke kterým se anotace odkazuje to nesahá ani po kotníky...a že jsou i lépe napsané knihy.

24.04.2022 1 z 5

Nanos Nanos Timo Leibig

Za mne byla kniha bohužel zklamáním. Je smutné, když mohu říci, že obal je mnohem hezčí než obsah. Děj bohužel dost nepropracovaný, hlavní osoby ve mně nevzbudily zájem, byly strašně... ploché a "akční" části knihy mě dost nudily.

21.02.2022 2 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Dobře napsané. Kdo je vrah bylo poznat velmi brzy zato důvod proč byl odhalen až na posledních 50 stranách...

26.11.2021 4 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Tohle bylo vážně zlé. Celkem pěkný, zajímavý příběh a tak zabitý.. nevím jestli chybou překladu nebo to bylo takhle špatné už od autorky ale sexuální scény mě nebavily a nad popisem jsem vážně obracela oči v sloup. A chování hlavních postav? To už si ani další slova nezaslouží.

07.11.2021 1 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Ani název, ani obálka nebo anotace mě moc nepřesvědčily, ale musím uznat že se mi knížka líbila. Dobře zpracovaný příběh.

06.11.2021 4 z 5

Destrukce Destrukce Alex Drescher

Mám opravdu ráda autorův styl, kousavé poznámky a propracovaný děj:)

24.06.2021 4 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Očividně jsem tady jediná, ale i když knížka byla skvěle napsaná a autorka opět projevila svou neuvěřitelnou schopnost popsat a stvořit nádherný svět s úžasným příběhem tak po takové době čekání jsem zklamaná. Tenhle díl hodně pokulhává za předchozími díly. :(

10.06.2021 3 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Tak pěkný příběh a tak nešťastné zpracování. S každým dílem mi víc a víc vadilo přeskakování z minulosti do současnosti.

08.04.2021 2 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Očividně mám období knížek u kterých očekávání nebylo naplněno. Zde knihu zachraňovaly pouze průpovídky babči která, ač mirne obhroublá, byla vtipná.

30.12.2020 2 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Tak tahle kniha byla i přesto, že jsem nečekala žádné veledílo, zklamáním. Ta jedna hvězda je za celkem zajímavé rozuzlení "příběhu".

25.12.2020 1 z 5

Operace Trinity Operace Trinity Kevin J. Anderson

Tak zajímavé téma, s tak skvělou anotací a tak nepovedeně zpracované... možná tomu uškodila spolupráce autorů? Chvílemi zajímavě pojaté a četlo se to celkem dobře a chvílemi jsem se musela opravdu nutit ke čtení. Škoda

05.09.2020 2 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Knížka super, vážně se mi líbila. Mám moc ráda styl autorky, opět jsem se bavila až do konce. Jediná výtka? Mám opravdu plné zuby slova "doslova" používaného opravdu velmi často...

09.08.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Od knihy jsem čekala víc. Moc se mi líbila anotace, ale kniha patří spíše k slabšímu průměru. Oddechová. Neurazí, ale ani v neuvízne na dlouho v paměti.

26.03.2020 3 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry