Ester71 Ester71 komentáře u knih

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Ať už je příběh reálný nebo ne, určitě stojí za zamyšlení.

07.03.2017 4 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Na jeden večer jako vsuvka mezi thrillery a naučnou literaturu - proč ne..

01.03.2017 5 z 5

Dvě slova jako klíč Dvě slova jako klíč Josef Formánek

Buď laskavej...
Mazec.. Psycho..

09.02.2017 5 z 5

Jako můry za světlem Jako můry za světlem Viktorie Veselá

Opravdu jako můry za světlem. Přestože vědí, že se popálí, stále je nebezpečné světlo láká a zraňuje.. Je až neuvěřitelné, jak se dokáže člověk ponížit.
Pro mě hodně emotivní příběhy žen, které se o charismatickou lampu, která na první pohled vypadá tak mile a bezpečně, spálí tak, že jim po zbytek života zůstanou jizvy..

12.01.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Při čtení této knížky jsem se musela zamyslet nad tím, jak křehká je hranice mezi normálem a šílenstvím.
Napínavý příběh, přečteno během pár večerů. Určitě se k této autorské dvojici ještě vrátím.

10.01.2017 5 z 5

Doktorka Valérie Doktorka Valérie Gilbert Schlogel

Určitě už jsem četla napínavější detektivky, tahle byla příjemným relaxem..

13.12.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Je v ní obsaženo hodně moudrých myšlenek, které platí napříč stoletími.
Doporučuji přečíst.

05.12.2016 5 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Od Josefa Formánka se mi líbily všechny knihy, ale tahle je TOP. Přečtena během pár večerů, musela jsem si dát na pár dnů pauzu, abych ji mohla vstřebat. Doporučuji.

20.11.2016 5 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Díky čtenářské výzvě jsem si přečetla knížku, po které bych asi v knihovně nesáhla. A byla by to škoda. Na chvíli jsem se vrátila do svých telecích let, kdy jsem hledala sama sebe a své místo na tomto světě.. Naštěstí to nebylo za stejných okolností jako v případě June.

08.11.2016 5 z 5

Pohádky Boženy Němcové Pohádky Boženy Němcové Božena Němcová

Nejraději jsem měla pohádku O černé princezně. Takový thriller v pohádkovém hávu :-)
Nedávno jsem se náhodou dozvěděla, že pohádka se jmenovala Spravedlivý Bohumil. Nebyla jsem jediná, komu utkvěla v paměti. :)

09.10.2016 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Kniha přečtena na jeden zátah. Napínavé od začátku do konce. Určitě si od těchto autorů ještě něco přečtu.

09.10.2016 5 z 5

Neviditelná zranění Neviditelná zranění Věra Fojtová

Silný příběh dvou mladých lidí, které válka a hrůzy s ní spojené těžce poznamenaly. Vůbec bych neřekla, že byl příběh Ervína nudný, jen byl jiný. A ve svém důsledku děsivější.

26.09.2016 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Přečteno s husí kůží a otevřenou pusou. Autor zkombinoval dvě různá zla a vznikla knížka, nad kterou se nezamyslí snad jen úplný ignorant..

19.09.2016 5 z 5

Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel Alice Munro

Přestože mám raději akčnější knihy, měla pro mě i tahle sonda do hlubin lidských duší svoje kouzlo.

19.09.2016 5 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Nesbo opět nezklamal..
Napínavé od začátku až do překvapivého konce.

19.08.2016 5 z 5

Střevo není tabu Střevo není tabu Giulia Enders

Kniha se mi líbila. Jasně a místy hodně vtipně popsané, jak funguje trávení. Nenásilnou formou jsem se dozvěděla spoustu nových (tedy aspoň pro mě :) ) zajímavostí.

17.08.2016 5 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Když jsem byla před týdnem na výletě v Bernarticích a viděla dům s neobvyklou ozdobou na fasádě - s králíky u hlávky zelí, netušila jsem ještě o Dr. Kálalové vůbec nic. Obzory se mi rozšířily po přečtení této knížky. Hodně zajímavé čtení o ženě s velkým Ž.

24.05.2016 5 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Knížka se mi líbila, některým pasážím jsem se smála nahlas - např. maturitnímu plesu Ivaniny dcery.
Příjemná oddechovka :)

19.05.2016 5 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Už jsem od této autorky četla lepší..

13.05.2016 3 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Fieldingová opět nezklamala. Na ní mě baví ty dobře psychologicky propracované postavy.
Na konci knížky jsem se neubránila slzám..

29.04.2016 5 z 5