Estarossa Estarossa komentáře u knih

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Skvělý start nové série. Postava Sklípkana byla zajímavá. Hlavní dvojici nejde nefandit. Doporučuji a těším se na další díly.

01.07.2021 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Začátek mě moc nechytl, nemohl jsem se začít. Jakmile však Mikael dorazil na místo, kde má řešit tajemný případ ztracené dívky začne mít příběh tu správnou jiskru. Všechny postavy jsou skvěle napsané.

18.06.2021 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Geniálně vymyšlené a skvěle napsané. Zopakuji jako někteří, že je tuto trilogii nejlepší číst v malé časové prodlevě mezi díly, nejlépe hned po sobě. Nejvíce mě bavila Pátá oběť, ale celkově velmi skvělá trilogie.

25.05.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Skvělá kniha, moc doporučuji. Tuto sérii jsem četl postupně od prvního dílu a opět doporučuji ji takto číst. Za mě zrcadlový muž společně se Svědkyní ohně a Písečným mužem jsou nejlepší díly série.

07.05.2021 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Největším nepřítelem člověka je další člověk a to kam až může zajít lidská krutost je nepředstavitelné. Velmi silný a smutný příběh nejen hlavní hrdinky, ale i ostatních, co později potká.

20.04.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Zkusil jsem novou sérii a musím říct, že jsem nešlápl vedle. Temný, brutální a napínavý thriller. Určitě doporučuji.

17.04.2021 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Zatím mám za sebou 4 díly této série a musím říct, že poslední dva díly Svědkyně ohně a Písečný muž byly ještě výrazně lepší než Hypnotizér a Paganiniho smlouva. Doporučuji, ale číst od prvního dílu efekt na celkový příběh je potom lepší. Každopádně za mě velké doporučení. Je to napínavé, temné a dobře promyšlené, ale pravda někdy až lehce za hranicí uvěřitelnosti.

22.03.2021 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Pro mě o něco slabší než Hypnotizér, ale stále skvělé.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Moje první krimi a musím říct, že super. Je pravda, že mohla být možná o něco kratší, ale děj byl napínavý, takže to vlastně nevadilo.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Skvělá kniha v rámci žánru. Jsem zvědav na další díly.

12.03.2021 4 z 5

Poslední kniha s Harrym, co jsem četl v rámci restu z dětství a zároveň pro mě jeden z nejlepších dílů.

12.03.2021 5 z 5