Ellissabeth Ellissabeth komentáře u knih

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Lepší než jsem čekala. Je tam více změn než ve filmu, který jsem viděla několikrát. Kniha je super. Doporučuji číst po Silmarilionu člověk si to více užije i když prý i před ním je to super. :-)

17.08.2016 5 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Vtipné čtení, hezčí než Deníček moderního fotra (ten byl na mě občas moc vulgární). Je to takové oddechové čtení, když člověk nemá sílu na nic jiného. A na pobavení pár statusů denně.

17.07.2016 3 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Jeff Kinney (p)

Vtipné a milé téma. I když nejsem cílová skupina, byla jsem zvědavá. Rychle čtená kniha. Myslím, že pro děti moc hezké čtení. Možná časem přečtu i jiné díly.

17.07.2016 3 z 5

Anička a básnička Anička a básnička Eduard Petiška

Nejoblíbenější knížka mého dětství. Vlastně moje první knížka, kterou jsem si přečetla :-) Krásné obrázky. Dětem mám v plánu koupit a číst všechny další díly :-)

26.06.2016 5 z 5

Krvavá církev 1: Inkvizitor Krvavá církev 1: Inkvizitor Terry Goodkind

Jako předchozí super. Jen zpočátku trvá, než se rozjede. Ale i tak jsou příběhy poutavé a čtivé. Jen tak cca po dvou set stranách je to "akčnější" a čte se samo...

26.06.2016 4 z 5

Durotan Durotan Christie Golden

Necetla bych asi kdybych nechtela jit na film. Ale bylo to hezke a jsem zvedava na pokracovani. Pribeh je psan ctive a stale poutave. Kazdy WoW fanousek by mel cist. Bylo to mile cist knihu jako uvod k filmu par dni pred premierou.

09.06.2016 3 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

V této knize jsou nejhezčí povídky. Miluji asi 3. Ostatní jsou také moc hezké.

02.06.2016 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Začátek a konec moc krásný. Střed trochu roztažený a chvilkami nudný (přirovnáván k "zdlouhavým bitvám ve fantasy"). Ovšem autor měl trochu hlubší myšlenku a ta je v tom cítit. Ovšem musím říci, že jsem čekala od příběhu asi "trošičku víc". Přesto moc pěkné, stojí za přečtení. Navíc je krátká a nikomu neublíží.

15.04.2016 3 z 5

Hmm, nejdříve si člověk musí zvyknout na drsný humor autora. Někdy až moc přehnané, kdy jsem přemýšlela jestli budu číst dále. Vtipné hlášky. Ovšem po půlce knihy už to začalo být nudné a stále se opakující... nic zábavného... Druhý díl číst nebudu. Byla jsem zvědavá, proč byl/je blog a kniha tak úspěšná...

22.02.2016 2 z 5

Konspirace Umbrella Konspirace Umbrella Stephani Danelle Perry

Super knížka. Trochu předvídající, ale zábavná "zombiologie", ovšem zase tolik jich tam nebylo. Labyrint skvělý, chvilkami už moc zdlouhavé a nudné. Ale rychle se čte, hezky napsáno.

22.02.2016 3 z 5

Komu zvoní mobil Komu zvoní mobil Michael Třeštík

Oddechová četba, občas opravdu vtipné hlášky.

31.01.2016 2 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kniha se četla lehce, jako všechny "autorčiny" knihy. Mám ráda detektivky a čtu jich dost. Ovšem jako vždy se J.K.R. trošičku rozepisovala více, než bylo nutné. Příběh moc pěkný i když občas přitažený za vlasy.
Kdo má rád J.K.R. jako já tak doporučuji. Nebyla jsem úplně nadšená, ale budu číst další její knihy.

27.01.2016 3 z 5

Časokalypsa Časokalypsa Paul Tobin

Upřímně, první díl byl o hodně vtipnější a lepší. Ale stále je to komiks k super hře. A budu si číst a kupovat další :-)

18.01.2016 3 z 5

Trávogeddon Trávogeddon Paul Tobin

Fakt super! To tu chybělo. Nádhera, krásný doplněk ke hře. Vtipné a plné "mozků" :-)

11.01.2016 5 z 5

Smějeme se se Čtyřlístkem Smějeme se se Čtyřlístkem Jaroslav Němeček

Moc hezké, nostalgie... :-)

04.01.2016 5 z 5

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Nádherná legenda, hezky se čte. Překrásné ilustrace. Doporučuji i pro malé čtenáře. Hezky psaná, krátké věty.

02.01.2016 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Zdlouhavé a protahované čtení. Elfové super, draci nádhera!!! Konec hmmm... :-)
Naštvali mě, ale "překlady" názvu knih druhého a čtvrtého dílu - nedomyšleno...

30.12.2015 2 z 5

Knihkupec Knihkupec Mark Pryor

Příjemné čtení. Dobrá kniha myslela jsem hlavně o knihách, ale spíše pátrání, akce v Paříži. Čekala jsem trochu něco jiného, ale líbila se mi.

13.12.2015 2 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Zbytečně zdlouhavé, bitvy nudné. Draci, elfové a trpaslíci super.

12.12.2015 3 z 5